Aukcje serwer PL2

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 5 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_THOR

    BA_THOR Guest

    W tym temacie możecie zapytać się o orientacyjną cenę na aukcji na serwerze PL2.

    Zasady takie same jak wcześniej:

    - Pisząc pytanie upewnij się że wątek dotyczy Twojego serwera,

    - Nie powielajmy pytań o cenę skoro widzimy że już ktoś o to pytał,

    - Dokładnie opisujmy co Nas interesuje,jak i dokładnie odpowiadajmy co wygraliśmy i za ile,podanie godziny też się przyda ( odpowiedzi z wklejeniem wpisu z dziennika nic Nam nie powiedzą [​IMG]



    - Spam oczywiście będzie karany.

    Proszę też jednocześnie o cierpliwość w czekaniu na odpowiedź, rozumiem że chcielibyście wiedzieć od razu ale nie każdy siedzi cały czas na forum i nie każdy licytuje wszystko.
     
  2. Po ile golec albo vega
     
  3. Jeśli to komuś pomoże to wygrałem leonka za 320000
     

  4. Zależnie od pory ale rozsądnie jest stawiać w okolicach 15mln - ja zawsze stawiałem po 5mln (od czasu nowego handlu) i raz na jakieś 3 aukcje wygrywałem - było to miesiąc temu, ale w nowym systemie to już nie ma znaczenia bo najważniejsze jest rozsądne patrzenie na przedmiot:

    1) Czy ten przedmiot jest mi niezbędny
    Jeżeli tak2) Ile mogę za to dać? (Własna subiektywna ocena)
    Jeżeli już wiesz
    3) Czy mam odpowiednią ilość kredytów?
    3.1) Jeśli mam kredyty/Jeśli nie mam ale jest potrzebny:
    stawiam (najwyżej mi zwrócą)
    3.2) Jeżeli nie jest nam potrzebny Nie stawiam lub stawiam niewiele przegrana już na tym handlu nie boli tak jak rok temu - Nie można wtopić co nieraz było tragedią (200 baniek na IRYSa były takie przypadki), więc w sumie ceny to tylko kwestia Ilę mogę za to dać jeżeli jest mi potrzebne teraz lub w niedalekiej przyszłości.


    Pozdrawiam :D
     
  5. Ja wiem tyle:
    IRYS: 60mln
    [​IMG]

    BO2: 35-40mln
    [​IMG]
    LF-3: 35-40mln
    [​IMG]
    LEONOV: 0,5mln
    [​IMG]
    VENEGANCE: 1-2mln
    [​IMG]
    GOLIATH: 3-5mln
    [​IMG]
    DESIGNY: <1k
    [​IMG]
     
  6. Wie kto po ile G3N-7900 ?
     
  7. po ile s a sloty dodatkowe cpu skokowe i makaron?
     
  8. makaronu nie mozna na handlu :p
     
  9. AWOXAR

    AWOXAR User

    Po ile chodzą :
    -IRYS
    -SG3N-BO2
    -LF3
    -PP
     
  10. irys- od 90 do 130mln
    BO2- 40-50
    LF3- 40-60
    CDD nie mam pojęcia :p
     
  11. .$KOX$.

    .$KOX$. User

    trohę przepłaciłeś wszystkie statki na pl2 za gura 15 tyś licytuje dzisiaj za 10 tyś vege wylicytowałem a leonka tydzień temu za 17,5 tyś kredek
     
  12. Irka spokojnie za 60mln wygrywam (na pewniaka)
     
  13. Po pierwsze słownik w dłoń, po 2 wszystko zależy od godziny w jakich obstawiasz, czy to weekend czy środek tygodnia. Pory roku nawet :p
    Nie ma stałych cen a ja swojego 1 leonka za 100kr, vege za 12,5 tysiąca a golca za 35 tysięcy :eek:
    Ale to były czasy gdy jeszcze latały dinozaury po mapach :cool:
     
  14. MATR]X

    MATR]X User

    Ktoś obstawiał na CDD? Czy jest to w normalnych cenach, tzn 15 - 20 mln?
     
  15. Krynes

    Krynes User

    Po ile:
    Rep4
    slot na 10 dodatków,
    napędy najlepsze,
    bo2 ?
     

  16. Dodatki rep i slot możesz w nocy za pare kredek :p napedy dawno nie kupywałem ale do takiego max max 30 :] bo2 30 - 60 Jak zawsze zalezy kto która godzina i kiedy :p
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 22 lutego 2014
  17. vega po 5 kk a golec max 10kk
     
  18. *-BOGGY-*

    *-BOGGY-* User

    tematy typu aukcja pl1 czy pl2 są do zamknięcia , chyba nie musze tłumaczyć dla czego ;)
     
  19. nie, po aktualizacji się zaraz rozkręcą :D
     
  20. Po ile będzie iris o godzinie 1 w nocy?
    Jeśli takie pytanie było to przepraszam
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.