Błędy - Gra wojenna najemników

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika BA_ASTRAL, 9 maja 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_ASTRAL

    BA_ASTRAL Guest

  2. Cupak

    Cupak User

    Błąd jest poważny :D
     
  3. SλώczγK

    SλώczγK User

    i co będzie dzisiaj włączony ten serwer testowy? :D
     
  4. Będzie dzisiaj włączony ten serwer testowy?
     
  5. Junior22

    Junior22 User

    Kiedy zostanie otwarty ten serwer testowy niby na ten event ?
     
  6. SλώczγK

    SλώczγK User

    prawdopodobnie nie w tym tygodniu skoro puścili Demanera to znaczy że błąd w nowym evencie musiał być potężny skoro nie dali go nawet potestować :D
     
  7. Lipa ciężko się zalogować i w sumie tak krótkie testy eventu są bez sensu człowiek chodzi do pracy nawet nie ma czasu żeby to sprawdzić takie testy powinny być na weekend uruchamiane .
     
  8. Jedyny błąd z którym się spotkałam to ujemne poważanie za zniszczenie kogoś z przeciwnej drużyny z tej samej firmy.

    Edycja postu: zgadzam się z Turok112 w kwestii lagów. Potworne obciążenie było, gdy np. pojawiło się blisko 100 Saimonów.

    Edycja postu: dodam jeszcze jeden błąd, o którym jeszcze nikt nie wspomniał. Po ginięciu na mapie trzeba odczekać aż pasek ładowania opadnie na sam dół. Jak się kliknie na naprawę za wcześnie, gra się zawiesi.
     
    Ostatnie edytowanie: 16 maja 2019
  9. Turok112

    Turok112 User

    Wyniki mojego testowania:
    1. Lagi przy zbyt wielu alienach
    2. Można ubijać pety a one mogą ubić gracza chodź nie można bić do innych na tej samej mapie.
    3. Ludzie nie mają odpowiedniego wypo do testowania(chodzi o pp(skylab trzeba ulepszać a produkcja sepromu trochę zajmie), ulepszanie, havok-herk-spartany. Zamiast testować eventy i inne wprowadzane do gry bajery oni robią konta.
    4. Wczoraj nie pokazywało mi testowego(20:30) dziś o 10 dopiero mi pokazało testowy.
    5. Nagrody są śmieszne za tyle bicia.

    Dodatek:
    Jak wyżej napisała Klaudia zrobiłem właśnie tak(szybko chciałem ożywić) i ścięło mnie na resztę czasu do testowania(nie mogłem wskoczyć na tą mapę(wojenną)) gdy padałem gdziekolwiek to odradzałem się z full hp i osłonami ale też musiałem czekać aż się załaduje ten obrazek, bo inaczej tylko relog pomagał.
     
    Ostatnie edytowanie: 16 maja 2019
    MissKlaudia lubi to.
  10. Junior22

    Junior22 User

    Zgadzam się z turokiem event do przetestowania w tak krótkim czasie i takich lagach jest nie do wykonania.
     
  11. HelloItsMy

    HelloItsMy User

    serwer testowy ma maxymalna ilosc graczy dologowania a wczoraj graczy mozna bylo bic normalneie ze swojej druzyny
     
  12. Dzisiaj zauważyłam, że P.E.T.y graczy z tego samego teamu mogą atakować graczy a gracz może te P.E.T.y ubijać (wystarczy spamować atakiem). Dodatnie poważanie dostaje się za każdego P.E.T.a gracza z wrogiej firmy, natomiast z własnej - ujemne.
     
  13. blablapvp

    blablapvp User

    Mam pytanie ....
    Dlaczego jak zmienilem na koncie server z pl2 na test2 to nie moge sie zalogowac na konto ??
     
  14. Po tym jak wskoczysz jako najemnik na wrogą mapę i jeżeli po pewnym czasie nie będzie wystarczająco graczy odpierających tych najemników to zostajesz wyrzucony na bazówkę bez otrzymania nagrody
     
  15. moim zdaniem kazdemu na zachete powiniscie dac jakis bonus np. w postaci uridium lub w postaci prometeuszy wtedy wiecej graczy by zachecilo na ten event
     
  16. Ric0

    Ric0 User

    kolejny błąd to respawn statku na środku zanim się ruszymy jesteśmy już zabici naprzykład przez fale uberkrych nie ma nawet 5 sekund ochrony po respawnie żeby uciec :)
     
  17. Turok112

    Turok112 User

    Błędem jest informacja wyświetlana podczas ubicia statku na testowym lub padnięciu.. Pełno napisów się pojawia.
     
  18. HelloItsMy

    HelloItsMy User

    idzie ubijac pety
    idzie ubijac graczy petem
    po wyjsciu z GWN robiac wrota i po padnieciu naprawia we wrotach
    jak chcialo sie dostac do GWN to albo dlugo wrzucalo albo jak wrzucalo to wtyczka wygasala i trzeba bylo zmieniac hale aby grac