Blog developera - feedback

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 16 czerwca 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_THOR

    BA_THOR Guest

    Witajcie Kosmiczni Piloci!

    W niniejszym wątku możecie przekazać nam swoje spostrzeżenie dotyczące proponowanych zmian. Zostaną one przekazane do producenta gry.


    Pozdrawiamy
    Wasza ekipa Darkorbit
     
  2. *HARY*

    *HARY* User

    to ja chce mnostwo sepro :cool:juz czekam zniecierpliwjony
     
  3. To może by tak zwiększyć pojemność magazynu sepromu:rolleyes:

    albo dodać przy okazji kilka nowych designów dla vegi:D:rolleyes:

    lub wymyślić surowiec zwiększający osłone w podobny sposób co seprom lasery:eek::oops:

    a z takich bardziej przyziemnych, zmienić słowo Feedback na Ankieta żeby temat brzmiał bardziej po Polsku:oops:
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 16 czerwca 2014
  4. albo seprom na mapie jak palladium na 5-3 i zbierasz na zbieraczu tak jak palke
     
  5. Sok_PL1

    Sok_PL1 User

    Jest to opcja ogolnodostepna o ktorej wie wiekszosc graczy kazdy moze swobodnie cos takiego robic wiec nie widze powodu by zostalo to usuniete. Dodam jeszcze ze ta opcja kosztuje nas urke wiec w zaden sposob sie na tym nie wzbogacamy a wy nie tracicie
     
  6. Albo seprom na mapie albo zwiększona jego wydajność (szybsza produkcja) w skylabie
     
  7. *HARY*

    *HARY* User

    albo dodać kilka nowych designów dla vegi:D:rolleyes:


    wprost wspanialy pomysl pozdrawjam
     
  8. Ja myślę że powinniście dodać kilka nowych surowców zwiększających moc osłon (np. 60%), napędów (np. 40%) oraz zwiększających moc wiele innych przedmiotów znajdujących się w grze.
     
    Ostatnie edytowanie: 16 czerwca 2014
  9. Czarny

    Czarny User

    Podstawowe i proste rozwiązanie to dodać do funkcji premium nie tylko zwiększenie szybkości przesyłu o połowę ale też zwiększenie produktywności surowców o 50% w całym skylabie i po problemie i oczywiście usuniecie opcji transportu na statek co uniemożliwi bugowanie go. Dodatkowo w ten sposób więcej graczy przekona się do funkcji premium co będzie także korzystne dla BP ale i dla graczy i wszyscy będą zadowoleni
     
  10. !_T_R_U_!

    !_T_R_U_! User

    a co z tymi co juz nabugowali sepromu od groma hmm?? gram na PL2 i jeden sie chwalil na TS screenami ze ma 25mln sepro na laserach...
     
  11. Mruczek

    Mruczek User

    Aby palladium było bardziej opłacalne to miło by było jak by za 10 palladium była 1 energia a nie za 15 . :D
     
  12. Czarny

    Czarny User

    Jak to w DO zapewne im zostanie i nie poniosą konsekwencji oni zawsze olewaja takie rzeczy
     
  13. Exqu

    Exqu User

    Słyszałam o tym problemie na FR serwerze.
    Ja myślę, że gdy programiści dojdą do błędu w scrypcie, który powoduje bug sepromu, odbiorą zbugowaną ilość sepromu i przyznają jakąś formę ostrzeżenia. Z minusowaniem sepromu będą mieli problem, bo to nie uri, mimo że ma wartośc chwilami większą od tejże waluty.
     
  14. SALIN*PL

    SALIN*PL User

    bug sepromu trwa od miesięcy a administrator gry zadaje pytanie czy go usunąć sorry nie usunąć bo nie wiedzą jak to zrobić coś że będzie niemożliwy do wykorzystania, przecież to jest jakiś kabaret

    może zadajcie pytanie czy macie banować boty albo auto-namierzaczy
    albo czy w ogóle jak ktoś oszukuje czy coś macie z tym robić

    pozdrawiam
    CZŁONEK OD:24-01-2008
    CZAS GRY:14,633 godz.
    dalej jesteście wstanie mnie zaskoczyć
     
  15. Czarny

    Czarny User

    Seprom na minusie to byłby fajny pomysł mieli by za swoje :p
     
  16. GreyberKox

    GreyberKox User

    Znieście schładzanie na skrzynki bonusowe...
     
  17. Hehe nie trzeba było bocić to byś schładzania nie miał :D

    Proszę pisać na temat
    wzajemne oskarżenia raczej tu nie pasują.

    Pozdrawiam
    MOD_Czarodziejka
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 17 czerwca 2014
  18. stworca

    stworca User

    1. Kasacja serwerów typu 5-7
    2. Możliwość zbierania amunicji z pełną ładownią i zastąpienie jackpota czymś innym w skrzynkach bonusowych
    3. Poszerzenie ładowni i amunicji do 200 %
    4. Kasacja nadmiernej liczby eventów; przywrócenie letnich miesięcznych zimowych igrzysk
    5. Bardziej opłacalne eventy dla zbieraczy
    6. Skylab w obecnej formie jest ok, a jakiekolwiek utrudnienia w sprzedaży rudy jest zapewne spowodowane tym co można kupić bez zbyt długiego ślęczenia nad grą
     
    GreyberKox lubi to.
  19. GreyberKox

    GreyberKox User

    Taaa... na pewno o_O
    My zbieracze boxów niekoniecznie musimy być bociarzami wiesz. Nie każdy gracz zbierający boxy musi być od razu z automatu uznawany za bociarza.
    A to, że dziennie poświęcamy sporo czasu i zbieramy nawet 10k boxów, to widzimy, ze schładzanie działa - i z tego co wiem, to dotyczy każdego z nas, a nie osoby które miały bana. Polataj kolego cały dzień na boxach, zliczaj ile urki zbierasz każdej godziny, to zrozumiesz...

    dlatego jestem za zniesieniem schładzania - w oficjalnych informacjach BP przekazał że został wyłączony, lecz po wielu miesiącach zbierania doskonale wiem, że to ściema i każdy, kto nie ma o tym pojęcia; ten kto nie zbiera boxów, nie przekona mnie, że jest inaczej.

    W darkorbit można wybrać kilka dróg rozwoju konta: przelew i wyloty, bicie alienków, robienie wrót, zbieranie boxów itp.
    Mnie odpowiada najlepiej zbieranie boxów i dlatego rozwinąłem konto w tym kierunku, w końcu BP dał w profilu pilota odpowiednie umiejętności do każdej z dróg rozwoju. Dlaczego więc nie mogę normalnie iść tą drogą, skoro po kilku godzinach moje zarobki z boxów spadają?

    Jakoś gracze bijący alienki, nie mają żadnego schładzania na alienki - choć bociarze również na nich zarabiali, dlaczego ja mam na boxach tracić ?

    Ja chcę sprawiedliwości, a nie podcinania skrzydeł ;/
     
    Ostatnie edytowanie: 17 czerwca 2014