Blog developera - feedback

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 16 czerwca 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MrHazel

    MrHazel User

    Witam. Dla mnie jeśli chodzi o falcona czyli wrota low to pomysl jest absurdalny. Piszą ludzie, że ktoś się szybko wzbogaca i może mają racje ale piszą to ludzie którzy nie maja takich możliwości bo akurat mają słabe wyposażenie i brak wyobraźni. Nie oszukujmy się, Ci co umieją korzystać z wrót grupowych jakimi sa wrota low to jakby nie patrzeć jest to jakas umiejętność, więc dlaczego zabierać komuś to czego sie nauczył i opanował ? tylko dlatego, że Ci ktorzy nie mają takich umiejętności i krótko mówiąc żal im cos sciska ze sami nie moga ? Dlatego pomysł na blokowanie przez 6 godzin wrot low uwazam za beznadziejny. Pozdrawiam i liczę, że ta wiadomość zostanie odczytana przez ludzi wyżej nie tylko przez graczy.


    Chciałbym jeszcze dodać co do pomysłow na palladium: jest dobrze jak jest, chcesz wrota za free ? daj cos z siebie poswiec czas i zbieraj a nie zmiejszac palke z 15 na 10 moze jeszcze na 5 ? Wtedy to jest cios w graczy ktorzy siedzieli dniami i nocami by zbierac palke zeby zlozyc wrota a teraz zmiejszyc z 15 na 10 i zeby to co ktos robil w rok inni zrobili sobie w pol roku albo i szybciej ?
     
    NiezNiszczAlny, Andromeda5 oraz -|Diw|- lubią to.
  2. Jeśli chodzi o wrota LoW, to pomysł jest całkiem niezły, ale ten czas blokady mógłby być troszkę krótszy niż 6 godzin ;) Fakt, że czasem nie można się tam dostać, ale chyba nie czeka na nie aż tylu graczy ;)

    Zaś do pomysłu z palladium mam takie pytanie, czy w miejscu w którym pojawi się gracz- byłaby strefa ochronna? Jeśli nie, to pomysł trochę nietrafny, bo słabsze statki tracą w tym momencie punkt schronienia.. Owszem, wrogom będzie ciężej złapać w zasadzkę tych wlatujących na 5-3, ale to raczej rzadko się zdarza (zazwyczaj w trakcie wojen międzyklanowych, lub zorganizowanych wylotów na konkretny klan). Jak vru i eic wlatują, żeby "wysprzątać" mmo, zazwyczaj lecą od razu na chmurkę i tam dzieje się cała akcja :p Słabsze statki zawsze mogą podlecieć na portal, żeby się schronić (jak zdążą :D), a po takich zmianach zabralibyście im taką możliwość :eek: Oczywiście piszę tu o sytuacji na Pl3, bo nie wiem jak wygląda to na innych serwerach :)
    Sprawa Battleraya... Miło, że padł pomysł zwiększenia ilości tych alienów, ale mam dwa pytania. Pierwsze- czy nie utrudni to graczom zbierania palladium? Drugie- Czy nie będzie przez to na mapie tzw lagów? Zauważyłam, że niektórzy mają ten problem jak przelatuje obok nich Battleray (oczywiście dotyczy to zazwyczaj graczy ze słabszym łączem internetowym), ale czy kolejne nie pogorszą sprawy...
     
  3. -|Diw|-

    -|Diw|- User

    To z LoW wygląda poprostu tak, jest jakiś błąd, że z kamikadze można dostać za alieny wszystkie uri po ubiciu falcona, jednak zamiast naprawić błąd to lepiej wszystkim innym zablokować te wrota.
    Najlepiej karać graczy, zawsze przeciw nim.
     
  4. ZIBI_89

    ZIBI_89 User

    To już jest ponoć naprawione, teraz za falca się tylko dostaje, no chyba, że czegoś nie wiem.
     
  5. -|Diw|-

    -|Diw|- User

    No skoro chcą blokować po tylu latach to znaczy, że coś jest nie tak.
     
  6. Podobnie było z kamikadze do peta,najpierw wszystko ok ale potem założyli jakieś chore ograniczenie czasowe.Skoro chcą zrobic ograniczenie czasowe na wrota LoW to pójdzmy dalej i zróbmy sprawiedliwie : załóżmy ograniczenia czasowe na wszystkie wrota ( czyli jak proponuje BP przerwa 6 godz miedzy kolejnymi wrotami ) i podobnie na batka - jeden batek na 6 godz wtedy będzie sprawiedliwie i po równo dla wszystkich :) bez potrzeby zwiększania liczby batków na 5-3 a tym samym lagów,dominacji jednego klanu i przynajmniej ranking zrobi się bardziej klarowny :)
    Lece po chipsy ;)
    Pozdro
     
    Andromeda5 i super_świnka lubią to.


  7. Nieeee. :D


    Lepiej parówki kup. :cool:
     
    kris0211. lubi to.
  8. wiesz zawsze nasz cudny BP może wprowadzic bostery schladzające i zamiast 6 godz czekasz 4 ;P
    Co do parówek...wole kaszanke i chmielną;)
     
    Andromeda5 i super_świnka lubią to.


  9. Zamilcz już może lepiej, co ? :D


    Kaszankę to masz od tygodnia w DO. - Bierz ile chcesz. :D
     
  10. hehehe wróż Maciej prawde ci powie;)
     
  11. -|Diw|-

    -|Diw|- User

    boxy co 30 sekund, kubika do godzine, kryśka jedna na 5 minut, żeby uczciwie było. A uri można kupować raz w miesiącu :p Zgoda? :D
     
    Andromeda5 lubi to.
  12. Właśnie kupować można zawsze! A na MHH można kupić tylko, jeśli inwestycja nie będzie wynosiła poniżej 300zł. :D Tak, wiem - świetnie to zaplanowałam. :rolleyes:
     
    Andromeda5, kris0211. oraz -|Diw|- lubią to.
  13. 1 .mogły by być 3 batki jeden na firmę w odrębnym kącie mapy - powiększyć ją troszkę i czwarty na bez klanowców i zdezorientowanych firmowo :) .
    2. popieram ten pomysł - Możliwość zbierania amunicji z pełną ładownią i zastąpienie jackpota po 10.000 czymś innym w skrzynkach bonusowych - naprawdę wnerwia komenda ammo ful .
    3. seprom przy resetowaniu profilu to makabra - konto uziemione na 2 tygodnie może mniejsze dawki o połowę sepromu za dokładanie w profilu jeśli nie idzie zwiększyć magazynu na seprom czy przyspieszyć jego produkcje
     
    Andromeda5 lubi to.
  14. Myślę, że fajnym pomysłem było by połączenie PL2 z PL3.. Na tych serwerach gra mało ludzi, jakby je połączył to nareszcie by się coś działo, a nie tak jak jest, NUDA... Może BP połączy :rolleyes::oops:
     
  15. RONDO13

    RONDO13 User

    Jak dadza ograniczenie z low to kończe z ta gra nie zamierzam bic dk bo ktos wpadł na to zeby falcony ograniczać bo ktos nie umie go sam ubic tez chce miec z czego np. RSB kupić, po prostu Bp znow ma parcie na pieniadze i tyle zamiast dobrze zaradzic tylko dobic gracza bezsensownym pomysłem oczywiscie jestem na wielkie nie !!!!
     
    Ostatnie edytowanie: 13 października 2014
    Andromeda5 lubi to.
  16. domenek

    domenek User

    ja jestem za tym żebyście powoli niektóre rzeczy ze strony głównej po przenaszali do klienta gry po jak rozpoczne gre to muszę polecieć na 2-1 a potem sie przelanczac na strone i na skylab i to zajmuje mi 20 minut codziennie więc jestem na tak żebyście wszystko poprzenaszali
     
  17. krmtb

    krmtb User

    Ostatnie edytowanie: 15 października 2014
  18. kube

    kube User

    najmniej ludzi gra na pl2 a najwiecej na pl3 wiec nie widze sensu łączenia serverow
     
  19. Jak dla mnie LoW nie ma co zmieniac bo gracze moga latwo dorobic sie uridium nie inwestujac wiekszych pieniedzy w gre. Propo limitu pojemnosci amunicji mam nadzieje ze tez bedzie usuniety limit pojemnosci rakiet. Chodzi mi tu dokladnie o to ze jak ktos chce kupic miny (te ktore potrzebne sa do wygenerowania oslony stabilnej) a ma full pojemnosci rakiet to niestety nie moze i musi sprzedawac wszystkie rakiety za 5 uri :(
     
    Andromeda5 i -|Diw|- lubią to.
  20. Osobiście uważam, że pomysł aby ograniczyć low jest bezsensowny i widzę w tym tylko chęć zysku BP. Tak jak kolega wyżej napisał ja również zakończę grę jeśli to wprowadzą, bo nie będę zbierał palki 3-4 dni (nie biorąc pod uwagę, ze jeśli nie będzie low to wiecej osób będzie na palce co jest równoznaczne z tym że tylko top 100 będzie tam latać) aby złożyć głupią zete lub kappe. Co do amunicji to nie wiem w czym tu problem bo ja np mam na 1 konfie cpu rakietowe które mi kupuje zwykłe rakietki PLT-2026, a na drugiej konfie kupuje mi ECO-10 do wyrzutni, oraz cpu amunicyjny który zakupuje amo x1 więc ja nie mam z tym problemu.
    Według mnie zamiast wprowadzać nową grafikę, oraz jakieś nowe dodatki lepiej by było zająć się wszechobecnymi lagami, błędami w grze, jakimś wywalaniem z serwera przy skoku przez port, oraz programistami którzy po prostu psują grę.
    Tyle z mojej strony...
     
    Destiny i -|Diw|- lubią to.