Drużynowy Puchar Europy 2016 - rekrutacja

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 15 czerwca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_THOR

    BA_THOR Guest

    Witajcie Kosmiczni Piloci!

    Twój kraj Cię potrzebuje! Tutaj możecie zgłosić chęć udziału w zawodach.

    Każda drużna składać się będzie z 7 graczy, przy czym 2 będzie jako rezerwa w przypadku nieobecności kogoś z podstawowej 5. Prosimy o składanie Waszych propozycji dotyczących składów drużyn wraz z podaniem nicku z gry oraz serwera.

    Jednocześnie pragniemy Was zdopingować do tego by przekalkulować siłę zgłaszanej grupy, tak by godnie (najlepiej zwycięsko :] )reprezentować nasz kraj.

    Drużyna, która chciałyby reprezentować Polskę musi zostać zaprezentowana najpóźniej do 19.06.2016 do godziny 18:00. Po upływie tego terminu admini przekażą te dane do centrali. Następnie osoby z centrali będą kontaktować się z konkretnymi graczami biorącymi udział w konkursie w celu wyjaśnienia wszystkich kwestii przed rozpoczęciem zmagań.



    Powodzenia i udanej rozgrywki
    Wasza ekipa Darkorbit
     
  2. MOD_JD

    MOD_JD User

    Wszystkie konta które zostały zgłoszone do rozgrywki zostaną sprawdzone przez centralę. Jeśli ktoś posiada dowody używania nielegalnego oprogramowania to proszę materiały przesłać do pomocy technicznej a nie wypisywać na forum.

    Pozdrawiam
    MOD_JD
     
  3. D.A.R.E.K

    D.A.R.E.K User

    mhihi szybkie edytowanie posta nastąpiło i dodatkowo "zniknięcie" postów o nielegalach w grze :)
    drogi modzie, przecież zgłoszeń "cudaków" nie przyjmujecie, bo od lat nie zajmujecie się "indywidualnymi przypadkami" :)
    a wgl to skrypt Wam przestał działać, czy to pic na wodę, że trzeba podpowiadać Wam kto, co, czym i jak ? :)
     
  4. MOD_JD

    MOD_JD User

    Przedewszystkim nie jest to odpowiedni temat i dlatego posty zostały usunięte. My MOD-y zajmujemy się przestrzeganiem regulaminu na forum, nie kontrolą kont czy pisaniem skryptów.

    Pozdrawiam
    MOD_JD
     
  5. chyba turecka xD

    A co niby my to nie polska aha ...
     
  6. Mój post został usunięty ale dobrze go przeczytaliście ???
    Ja zadałem tylko pytanie czy takie konta mogą startować, Więc zanim usuniecie mój komentarz proszę go przeczytać
     
  7. #DAS^BOOT#

    #DAS^BOOT# User

    Myślę, że sama inicjatywa takich meczów jest świetna, być może to będzie forma "sprawdzenia" czy wszystko działa przed ponownym wprowadzeniem bitwy o jacpot? Kto wie ;)
     
  8. Alfa.Star

    Alfa.Star User

    a WakeUP i Viper jak z banem zagraja? Wisnia ty z nano do mnie wyskoczyles i padles to nie wiem co w tym skladzie robisz :D
     
  9. Mam pytanie czy z Polskich serwerów może brać udział tylko 1 drużyna czy więcej ?
     
  10. To centrala zadecyduje jakie konta wezmą udział w rozgrywkach, jeżeli nie byli banowani za boty możliwe że zostaną przyjęci.
    Zapewne tak, ale zawsze możesz zgłosić swoją drużynę, nadzieja umiera ostatnia;)
    Z tego co napisali ban im się kończy przed rozgrywkami. Po drugie gdzie jest napisane że będą grali swoimi kontami, hmm?:rolleyes:
    Spodziewajcie się raczej gry kontami które Bigpoint udostępni na czas rozgrywek (wzorem rozgrywek turecki które odbyły się jakiś czas temu).

    I przypominam po raz ostatni, wszelkie oskarżenia o boty kierujcie do supportu, a nie na forum. Każdy taki post dostanie specjalnego bana w tym temacie:rolleyes:

    Pozdrawiam
    SMOD_Myśliciel
     
    *Wiśnia*[P☺R] lubi to.
  11. Alfa.Star

    Alfa.Star User

    a czy bany nie sa czasem zwiazane z jakims nieuczciwym graniem czy przydzielane losowo za nic? jak ma nas ktos reprezentowac to niech to robia uczciwi gracze :) powinny byc jakies eliminacje krajowe druzyn ktore chca reprezentowac nasz kraj a nie tak o zgloszenie druzyny i co kto zdecyduje ze ci nie tamci??
     
  12. hmm.. czy konta trzeba przygotowywać( jak na JPA) czy Bigpoint zapewni wszystko co potrzebne kontom biorącym udział? :)(rsb empy stabile combo nano itp... ;))
     
  13. Ja osobiście obstawiam na skład z pl1 bo na pl2 gracze są biedniejsi i na mapach zbierają urke a na pl1 widać większy wkład pieniędzy przez co nie reprezentują alienobójców.

    Pytania:
    1. jak nieuczciwie robione konta będą banowane a na pl2 już bany łapią to jak mamy wystartować jak nawet rezerwa z czerwoną kartką poleci? :D

    2. Dlaczego połowa składu pl1 i jeden z pl2 lata w barwach tureckich a żaden nie lata dresem Polskim? My Będziemy reprezentować Turcję to kto będzie reprezentować Polskę? Flaksy na 5 lvlu?

    3. Czy w drużynach mogą być Polskie składy z zagranicznych serwerów? :p

    4. Czy to losowe wybieranie składu nie będzie przypadkiem celowym wyborem typów co się z ekipą BP kumplują a są tak słabi że nawet większość niema full PP full lf4 na 16 w tym też na pecie z protokołami do walki? Już o fakcie że skład z jednej firmy ma znacznie większy bonus przez co mamy słabe reprezentacje na pl1 i pl2. :oops:
     
  14. Gratuluje pokazania swojej niskiej inteligencji... Nie do Ciebie należy ocenianie czy ktoś jest biedniejszy i czy bije alienki... Skoro np. Ty wolisz wkładać kasę i dawać zarobić BP, którzy w zamian za Waszą kasę dają błędy to pozdro... Bez bicia alienków nic by się w tej grze nie miało... Ale fakt - "Tamtych" z 775 nie chciałbym widzieć jako Polska "reprezentacja" :p
     
  15. Dsgfsdfs

    Dsgfsdfs User

    Gracze na pl2 sa biedniejsi? Ktoś na pl1 ma 10 mln rsb? Jak na razie na pl2 system banuje graczy za pushing a nie za nieuczciwe robienie konta. Śmiało można powiedzieć że drużyna z pl2 jest lepszym wyjściem ponieważ tam sa najlepsi gracze z polskich serwerow (Biorac pod uwagę wyniki z JPA lub 1 vs 1 w TA)
     
  16. Czarny

    Czarny User

    Nie pisz głupot kolego. Według mnie najlepszym wyjściem była by właśnie drużyna 775, choć sam za nimi nie przepadam to śmiało mogę stwierdzić ze maja największe szanse na zwycięstwo w tych zawodach w takim teamie jaki zamieścili i choćby dlatego to oni powinni nas reprezentować. Jednak jak wiadomo to ekipa BP dopuszcza lub nie dopuszcza wyznaczone konta więc my gracze nie mamy tu nic do powiedzenia. Powodzenia Johny i pozdrowienia. ;) Najlepszym wyjściem były by eliminacje z serwerów pl1 pl2 pl3 i najlepsi gracze stworzyli by team wtedy zostały by ucięte wszelkie spekulacje.
     
  17. Właśnie najbardziej chodzi mi o te eliminacje. Ale znając BP takie eliminacje pewnie byłyby rozgrywane na prywatnych kontach i tu byłby problem, bo sam SFE nie mam xD a może chciałbym wziąć udział w takich eliminacjach :rolleyes::oops::p Nie miałbym szans z żadnym SFE xD A 775 nie lubiłem, nie lubię i lubić nie będę - w końcu to nie od graczy zależy kto weźmie udział
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.