Dyskusja - Blacklight Surge

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika BA_ASTRAL, 11 lipca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_ASTRAL

    BA_ASTRAL Guest

  2. super nowy event :):)... ale może tak coś zrobicie z botami i innymi programami gdyż każdy kolejny event jest dla nich jak nabocili to mogą zajmować czołowe miejsca w rankingu nagród i brać udział maja uri baja białkę zwrot robionych na botach i kasa na składanie wrót tez na botach :mad::mad::mad: zwykły gracz niema szans żeby walczyć o nagrody chyba ze będzie słał kasę :cool::cool::cool: ale.....
     
  3. mi osobiscie boty nieprzeszkadzaja a wrecz pomagaja bym je ubijak do misji na statki. niech sobie lataja i boca :D ja je wylapuje i ubijam tyle ile razy sie uda. wazne bym misje natkich botach porrobil. a co do eventu?? to zobaczymy jak sie zacznie o ile sie uda im " madrym" odpalic event bez zadnego problemu o czasie
     
  4. ale za to masz epickie misjie gdzie mozezes zarobic sporo ammo
     
  5. Cupak

    Cupak User

    super event, szczególnie cholibka kusi mnie te 2000 urki za ostanie miejsca w rankingu, naprawdę warto, rzadko kiedy taka gratka się tu trafia, no i ten płomień za kozackie zestrzelenia to jest wisienka na torciku eventu
     
  6. Nathersis

    Nathersis User

    Jedyne plusy jakie widzę, to w miarę akceptowalna receptura na seprom w montowni, jakieś łatwe misje za które dostanie się kilka fantów i możliwość bicia sobie impulsów czy attendów z A-BL jeśli komuś będzie zależało na dużo szybszym zbieraniu rinusku. Poza tym zapaleni gracze 24/7/365 ( #pdk ) będą w topce jeśli chodzi o punkty, więc ten aspekt po prostu pomijam.
     
    rrr-roger500-rrr lubi to.
  7. Ankalagon

    Ankalagon User

    Czy ja dobrze przeczytałem faq na ten temat ?- nowa amunicja laserowa oraz nowe rakiety dostępne będą za kredki ?
    Pytam bo nie kumam "cena sprzedaż" bardziej mi się kojarzy, że jeśli oferta skierowana do klienta to ten klient ma możliwość sprzedaży ( jak np z wyposażeniem w hangarze ). Natomiast jeśli oferta jest skierowana do klienta to powinna być raczej mowa o cenie zakupy. Dlatego mam taką małą zagwozdkę, co kto komu sprzedaje lub co kto, być może, może kupić i gdzie.

    A co do eventu - ciekawie się zapowiada - tzn od 12 będzie ciężko żeby na mapki BL wlecieć ?

    A i rozumiem że teraz przy każdym evencie jaki się napatoczy będzie można się spodziewać nowych dresów do statków ? Bo jak tak to ja poczekam na inny, kolejny event może będą ładniejsze :)
     
    Ostatnie edytowanie: 11 lipca 2019
  8. BA_Chmurka

    BA_Chmurka User

    Drogi @Ankalagon !

    Cena sprzedaży to nie jest cena kupna. Cena sprzedaży wskazuje, za ile dany przedmiot ma zostać sprzedany. Tu chodzi o wartość sprzedaży przedmiotów znajdujących się w hangarze.

    Nową amunicję laserową IDB-125 oraz rakiety SR-5 będzie można w trakcie akcji specjalnej zdobyć poprzez zamianę zgromadzonych punktów postępu na nagrody. Proszę zapoznać się z tabelą związaną z punktami postępu.

    Udanych łowów!

    Z wyrazami szacunku,

    CM_Chmurka
     
    TL_Eviana. lubi to.
  9. Ankalagon

    Ankalagon User

    Dziękuję że wyjaśnione zostało co, kto i gdzie sprzedaje.

    Punkty postępu ok - widzę. Tabelkę też widzę - tylko nie mogę znaleźć słowa w faq, że wspomniana przez Ciebie amunicja dostępna jest w montowni - ok mój błąd, powinienem się domyślić ( albo doczytać ). Ok czyli do obliczenia wartości zakupu amunicji mam brać pod uwagę ostatnią kolumnę " nagrody za punkty postępu " - Jakoś tak enigmatycznie opisane. Czyli nagrody za punkty postępu - to waluta do montażu w montowni a punkty to punkty do systemu punktów postępu. :)
    Można się pogubić :)

    Strasznie drogo. Czy punkty postępu ( te do montażu amunicji i innych dobroci w montowni ) będą dzielone na graczy w grupie ? Jak to będzie działało ? Szczególnie jeśli chodzi o Behemotha i Invoke.

    Czy do misji będą się liczyły zestrzelenia graczy tej samej firmy.

    Pozdrawiam.
     
    Ostatnie edytowanie: 12 lipca 2019
  10. Ric0

    Ric0 User

    musze przyznać że BP coraz lepiej sobie radzi z eventami bo tyle po włączanych botów na mapach B-L które wystarczy strzelić raz żeby uciekały przez całą mape to jeszcze nigdy nie widziałem a najepszy jest klan top 1 który ma kilka botów które mają tą samą nazwe, statek diminisher i havocki wystarczy podlecieć na umiejętności maskowanie w statku spearhead żeby wszystkie te statki stały nieruchomo na bazie na mapie B-L3 i taki klan ma dostać premium dla wszystkich graczy hehe śmieszna ta gra coraz bardziej nieudolność administracji powala na kolana

    tutaj też napisze bo pewnie mój temat zostanie skasowany więc posta zamieszczę w odpowiednim temacie ;)
     
  11. Prędzej Ty dostaniesz bana za pushing, niż boty za boty :') Ach te dzisiejsze realia... Quo Vadis DarkOrbit?
     
    rrr-roger500-rrr lubi to.
  12. HEhehe to Ci się udało :)) bravo!
     
    LynkDynamit lubi to.
  13. Ankalagon

    Ankalagon User

    Rakiety SR-5 - ich celność. Sprawdziliśmy bez precyzji rakiet i z precyzja rakiet - i co się okazało, że bez precyzji wchodzą pudła - czyli informacja 100% celności nie jest prawdziwa - i to samo dotyczy użycia jej na graczy jak i npc. Z precyzją też mieliśmy pewne wątpliwości.
     
  14. jakos od roku tepie boty na bitkach i nawet naba na 1h niedostalem. wiec predzej zawiesze granie w ta gre niz bana wylapie ktos po tym evencie :D
     
  15. Ankalagon

    Ankalagon User

    Tak jeszcze do tych rakiet SR-5 - po co komu rakieta, która tego co ją wystrzeliwuje spowalnia. To jest moim zdaniem kolejny post do tematu "1000 sposobów na śmierć w DO" - używaj tych rakiet a szybciej zginiesz. Myślę, że zestaw : formacja kopuły, rakieta SR-5 i mocka hakate niezbędny zestaw dla prawdziwego myśliwego :)

    I w związku z tym jedna uwaga w montowni jest opis kolejny niezgodny z prawda
    "Spowalnia i uszkadza wrogie tarcze (... )"
    I inny opis z paska szybkiego wyboru : "obniża prędkość celu o 25% (...) - tak obniża ale nie celu tylko tego co nią strzela.
     
    Ostatnie edytowanie: 15 lipca 2019
  16. [​IMG]
     
  17. i co?? to wszystko? po kilku dniach eventu tylko 1 strona komentarzy? Albo ten event jest tak wspaniały, że nikt nie traci czasu na przeglądanie forum, albo po prostu wszystkim ręce opadają :)

    Moim zdaniem event fajny. Jest rywalizacja. Nawet ADHD rzuciło rękawice Cegwiazdkom :). Nagrody w postaci darmowych premek są całkiem hojne. To samo tyczy się misji specjalnych, które najwyraźniej stanowią ukłon w stronę słabszych graczy. Misje są proste, a nagrody warte zachodu. Na tym plusy chyba sie kończą. Niestety aby dojść do końca paska postępu trzeba grać dzień w dzień po kilka, a nawet kilkanaście godzin. Poprzeczkę najwyraźniej dostosowano do wszechobecnego bociarstwa. No i właśnie, bociarstwo... Wszystko byłoby fajnie gdyby nie boty. Dla zwykłego gracza rozsądnym jest zrobienie conajwyżej misji specjalnych. Można sie też pokusić o boostery dlb z paska postępu. Cały wyścig o punkty nie ma sensu gdyż ten wyścig zarezerwowany jest dla botów i grupki nolajfów którzy grając na wyboconych wcześniej kontach mogą sobie pozwolić na ciągły montaż boosterów podwajaczy.

    Ale mimo wszystko nie jest źle. Jeden z najfajniejszych eventów ostatnich czasów. Gdyby nie boty, byłoby zdecydowanie fajniej, ale w obecnej sytuacji nie ma co narzekać.
     
    Ankalagon lubi to.
  18. Cupak

    Cupak User

    Fajny event, ale słabszy od odliczania do 1000 na forum :p
     
  19. Moja kolej.

    Pierwsze, co chcę zrobić to podziękować za to, że ten event w ogóle jest. Więcej, to jeden z najbardziej opłacalnych akcji specjalnych w ostatnim czasie.

    W czasie eventu poprzez bicie Attendów amunicją A-BL, dość szybko padają aż miło. Misje specjalne nie są trudne, natomiast nagrody za ich wykonanie - całkiem przyzwoite. Designy typu Tyrannos prezentują się dość okazale, o wiele bardziej z aktywnymi efektami specjalnymi.

    Jedynymi minusami tej akcji specjalnej są: problemy z naliczaniem punktów do rankingu u niektórych osób oraz możliwość "kradzieży" alienów z mapy.

    Reasumując, event bardzo dobry, opłacalny. Z drugiej strony wymaga paru niezbędnych poprawek do osiągnięcia perfekcji.
     
    bomba1902 lubi to.
  20. 15122003

    15122003 User

    mi się bardzo podoba ten event oby tak dalej