Dyskusja - Blacklight Teaser

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika Aster, 29 listopada 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Aster

    Aster User

    Kilka dni temu od któregoś z forumowiczów usłyszałem pogłoski, że szykują jakieś wielkie zmiany w DO. Pomyślałem sobie - eee tam! Pewnie jakieś plotki bez sensu! Ale gdzieś w środku miałem nadzieję że to prawda... I TO JEST PRAWDA! :D
    Przed kilkoma minutami pojawił się wpis pod nazwą ''Blacklight Teaser''. Będą trzy nowe mapy, ponad 10 nowych NPC, 75 nowych misji (dopiero co dodali sto nowych!), jakiś nowy statek (nie wiem po co, ale ok), RSB i Seprom w montowni i wiele innych! :D :D :D
    Nie wiem jak wy, ale ja jestem zachwycony! W końcu BP pomyślało o graczach! Mam przynajmniej taką nadzieję...
    Oby tego nie zepsuli (np. lagami). Czekaliśmy na to tyle lat!

    A wy co o tym wszystkim myślicie? Jakie są wasze oczekiwania? ;) :D
     
    kris0211. i Nathersis lubią to.
  2. Nathersis

    Nathersis User

    O kurcze, to prawda. No nieźle, super sprawa :rolleyes:
    Każda nowość to coś na plus, zwłaszcza nowe mapy, więc ja tam się cieszę że coś takiego chcą wprowadzić :D
     
    Ostatnie edytowanie: 29 listopada 2018
  3. Lagi będą. Jak wiadomość rozejdzie się do osób które już nie grają, to każdy będzie chciał polecieć i sprawdzić. BP w tej sytuacji musiałby maszynę z NASA sprowadzić, żeby nie lagowało. Ale w mojej w ocenie warto się przemęczyć te kilka dni, żeby później cieszyć się zmianami :D
     
    gigamen lubi to.
  4. Sok_PL1

    Sok_PL1 User

    hura wprowadzili nowosci po 2 latach niczego az 10 nowych potworkow o boze radujmy sie


    seprom i rsb w montowi jeee pewnie za kilkaset sztuk scrapu
     
    kris0211. i gigamen lubią to.
  5. Brakuje wielu podstawowych informacji :D takich jak np od jakiego lvla beda dostepne nowe misje ( ponoc od 24 ) nagrody za te "nowe" alienki, koszty utworzenia klucza do skrzynki black light, 50 dresow do Centuriona? mam nadzieje, ze admin sie pomylil i mial na mysli tylko 5 :D choc ostatnio z kazdą to zmianą jestem zniesmaczony.. np uber piraty, niby 8x mocniejsze niz normalne a dają tylko 4x wiekszą nagrode za ubicie :D
     
  6. BA_ASTRAL

    BA_ASTRAL Guest

  7. RedCat313

    RedCat313 User

    na oficjalnym kanale darkorbit na yt znajduje sie sie zwiastun (czy sie jak tam to nazywa) tegoż oto wydarzenia.
     
  8. Ankalagon

    Ankalagon User

    A ten nowy statek i "nowy sprzęt" to ile ma kosztować, jak zdobyć - strasznie mało informacji.
    Tak samo grupowy nowy alien - czy to będzie coś ala LoW, wrotka typu x-7 ?
    Sporo niewiadomych, Może urkę i olej który zbieramy niepotrzebnie wydawaliśmy na cyborgi, hamerki, memki, wrotka.

    Fajnie, że do DO wprowadzane są nowości - długo oczekiwane.
    Ale o czym tutaj dyskutować, jak na chwilę obecną brak konkretnych informacji np co do nowego statku, nowego sprzętu, nowego grupowego aliena.
    Może ktoś uchili "rąbka" tajemnicy i poda więcej szczegółów.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 30 listopada 2018
  9. BA_ASTRAL

    BA_ASTRAL Guest

    Żeby podać to trzeba znać te szczegóły a nic prócz tego w ogłoszneiu nie przysłali.
    W przyszłym tygodniu mają dosłać jakieś podstawowe FAQ.
     
  10. ViperΔ

    ViperΔ User

    No słusznie, w końcu coś nowego ^^
     
  11. Cupak

    Cupak User

    BA zapomniał napisać wyrazu "lagów" :D

    żartuje mogą być i lagi :)
     
    RedCat313 lubi to.
  12. tom30030

    tom30030 User

    Polecam wypytywac OP32 na discordzie, zawsze cos tam wspomni
     
  13. FRANZ75

    FRANZ75 User

    Oby sie nie okazalo jak z wieloma innymi ze bedzie to wszystko tylko dla SFE :)
     
  14. poland102

    poland102 User

    nie wiem więcej ale znając bp:
    grupowy alien to alien a nie wrota i pewnie na tyle mocny, że bez grupy ani rusz; pytanie tylko czy nagrodę będzie dzielić na każdego kto bije czy na grupę;
    ceny w montowni będą po byku- rsb i seprom tony scrapu;
    nowy statek hm.. olej może nie będzie potrzebny ale wspomniane w ogłoszeniu nowe surowce zapewne już tak i to pewnie z nowych map;
    obawiam się, iż w związku z tym że mam pełne ładownie kryształów rozdzielenia i innych, oleju i nanośmieci też /pewnie nie tylko ja/ nie będą one potrzebne:(
    z ułatwień dla nowych może lf4 będą w montowni...
    no i ukochane przez nas lagi:) - będzie ich sporo - dobrze że wprowadzają w środę a nie w piątek /technicy mają wolne/i będą mogli coś poprawić;
    ale ja naprawdę się cieszę i mam nadzieję, że w wielu kwestiach się mylę...
     
    pl12356 lubi to.
  15. wszystko będzie dla SFE nic dla słabszych
     
  16. MetallicA

    MetallicA User

    ten nowy statek podobny do vegi ??
     
  17. tymczasowy

    tymczasowy User

    Ps. Będzie więcej niż 10 przynajmniej narazie ;)
     
  18. juz nie wiedza jak sie ratowac...
     
  19. Cupak

    Cupak User

    Z rosyjskiego forum.

    "Oprócz wszystkich nowych rzeczy, niektóre z istniejących urządzeń zostaną skonfigurowane tak, aby można je było szybko uzyskać, aby pomóc graczom nadrobić aktualny status UFE.
    Przygotuj pilota statku, będą nowe przygody! "
     
  20. Nathersis

    Nathersis User

    Ciekawe jak szybki będzie ten nowy statek. Niby ma mieć jakiś design dający mu dodatkową prędkość. Oby nie był szybszy niż Pusat :eek:
     
    geniebieski lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.