Dyskusja: Nowa montownia i System Ulepszeń

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika BA_Matroz, 8 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_Matroz

    BA_Matroz User

  2. Nie wiem co wyjdzie z tej całej likwidacji high-tech i ulepszen oraz wrzucenia tego wszystkiego w montownię, pewnie się przyzwyczaimy; zakładam, że to kolejny krok w stronę prawdziwego clienta gry, o którym się mówi od dawna... Wprowadzanie bo3 o takim samym pochłaniaczu dającego 1150 osłony więcej to chyba nie jest jakaś wielka zmiana. Z kolei (fanfary!) tzw. "balans" najlepszych z najlepszych laserów pokroju lf1, mp1 itp. to zdecydowanie przykład czystego, nieskazitelnego geniuszu! Chapeau bas.
     
    Ostatnie edytowanie: 8 października 2019
    rrr-roger500-rrr lubi to.
  3. jedyny plus jaki w tym widzę to ze transfery bedą po 5 sek zamiast 12 godzin :)
    co do systemu ulepszeń jest kilka możliwości gdzie potrzeba inne surowce ale wg mnie przesadzone są te wartości
     
  4. Cupak

    Cupak User

    fajne o_O
     
  5. a czemu nie ma serwera testowege
     
  6. Wg jednego ze screenów w angielskim faq wydaje się jakby w nowych ulepszeniach miało zostać wprowadzone ulepszanie "nowych" lf4 i promków, ciekawe czy to rzeczywiście wprowadzą.
     
  7. Cupak

    Cupak User

    promki ulepszyłem na testowym do 7,5 % do mocy
     
  8. to dlaczego nie mozna sie zalogowac na serwer testowy powinien byc dostepny 24/h
     
  9. Cupak

    Cupak User

    za bardzo może chcesz tam wejść :D a to trzeba nie chcieć to wtedy sezam się otwiera taka sprzeczność
     
  10. nie ma serwera testewego w innych serwerach
     
  11. BA_Matroz

    BA_Matroz User

    Na serwerze testowym są ograniczone liczby miejsc, jeśli wszystkie sloty serwera są zajęte znika on z listy serwerów.

    Pozdrawiam
    BA_Matroz
     
  12. Arciosek

    Arciosek User

    buff dla lf 3 i innych "normalnych broni"? ZDECYDOWANIE tak! i to nie buff 5-10 dmg a 20%! buff dla bo1? zdecydowanie na plus, ta osłona była traktowana po macoszemu. buff najbardziej pomoże nam, słabszym graczom
     
  13. Nathersis

    Nathersis User

    Buff na rzeczy, których nikt nie używa? Bo ile znasz osób z MP1 czy LF2? W obecnych czasach zebranie kompletu LF3 to kwestia kilku dni licytacji na aukcji. Wszystkie te śmieci powinny zostać usunięte. Zwykłe LF-4 dostępne za jakieś niskie wartości uridium ( LF3 za kredyty ), ulepszone LF-4 - zmieniona receptura by miało to jakiś sens i pomóc nowym graczom, bo kto w dzisiejszych czasach wyda 400 CDD by zrobić jeden ulepszony LF-4? Dla nowego gracza to kilka PP, a ten bardziej doświadczony będzie wolał zrobić jedne wrota dla tego lasera.

    Wracając do tematu - chromin do zrobienia B03 to straszna lipa, chyba że zamierzają wprowadzić jakie zmiany co do samego eventu z chrominem ( najrozsądniejsze byłoby według mnie zrobienie z chrominem tego co się dzieje z xenomitem - mamy go na statku cały czas, ale nie zabiera miejsca ) bo kasacja surowca za każdym razem kiedy kończy się edycja eventu ( gdzie po kilku/kilkunastu dniach widzimy jego powrót ) jest po prostu śmieszne.
     
    Ostatnie edytowanie: 8 października 2019
  14. Arciosek

    Arciosek User

    ile znam osób z lf2? WSZYSCY którzy zaczynają grę, to samo z MP1. z tego co pamiętam sam latałem na nich dobre 3 tygodnie. zgadzam się co do pomysłu z LF 4 i 3 ale BP po prostu tego nie zrobi i kropka
     
  15. Nathersis

    Nathersis User

    To ci 'wszyscy' muszą trochę poćwiczyć ekonomię, bo nie ma kompletnie ŻADNEGO powodu by kupować mp1, a co do LF2 - tak jak mówiłem - przy obecnych cenach na aukcji to w kilka dni masz komplet LF3 za grosze i tym samym 90% tych zmian dotyczących laserów przestaje Cię dotyczyć po kilku dniach gry.
     
  16. Ric0

    Ric0 User

    niestety testować się nic nie da ponieważ nie pokazuje surowców przypisanych z dzienniczka ani upgardować ponieważ w zakładce upgarde nic nie ma jest pusta a okno całkiem się psuje i tylko kołowrotki widać ;]
     
  17. Kiedy będzie można znów wejść a serwer testowy?
     
  18. dokladnie jakas zlagowana ta montownia nie mozna np ulepszac swoich prometeuszy i oslonek tylko jak cos zdobedziesz takie trche dziwne jest to
     
  19. A poza tym wg tamtej tabelki w lf1/2 czy mp1 mają zostać powiększone tylko obrażenia w pvp, to dopiero hit :D wyobrażam sobie takiego nowego gracza lecącego na bitki tłuc golce. Geniusz!
     
    kris0211. i Nathersis lubią to.
  20. Koledzy,Będzie można ulepszać osłony BO3???