Dzisiejsza synchronizacja BA_ASTRAL

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika kowalikx, 10 maja 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kowalikx

    kowalikx User

    Cytat "Teraz można sprzedawać następujące przedmioty: lasery LF-4, designy dronów (bez beacon i spartan), designy peta, CPU Anti-ZL"
    Właśnie umożliwiłeś wyczyszczenie kont po włamaniu na nie.
    P.S. może trzeba umożliwić po włamaniu na konto wyczyszczenie go do zera?
    BA_ASTRAL czy ktoś kiedyś wyczyścił ci konto??? Bo mnie tak. Uważam, że przedmioty trudne do zdobycia nie mogą mieć możliwości sprzedawania!!! Bo ten kto się włamie na konto, sprzeda to, o co walczyłeś, czasem latami w kilka sekund, tylko po to, żeby zniszczyć Ci konto!!!
     
    Ostatnie edytowanie: 10 maja 2019
  2. Ankalagon

    Ankalagon User

    Ciekawe są to ulepszenia.
    Zdaję się, że jakiś czas temu specjalnie zablokowano funkcję sprzedaży ( nie pamiętam konkretnie czego ) aby właśnie sytuacje z chamskimi dowcipami nie maiły miejsca.
    Teraz z powrotem wracamy do czegoś co już było i jak @kowalikx napisał - umożliwiamy w większym stopni straty spowodowane "dowcipami"
    Ulepszenia - co autor tego pomysłu miał na myśli ? Jeśli ktoś w BP uważa, że ulepszeniem jest sprzedaż 1 LF4 za 10k kredek to gdzie tu ulepszenie - słowny chwyt marketingowy ?
    BP ma niezłe poczucie humoru, mam nadzieję, że za wiele już go w BP nie pozostało bo strach pomyśleć co będzie dalej.
     
  3. Ta aktualizacja była potrzebna po to, byśmy mogli pozbyć się ze swojego wyposażenia setki czy nawet tysiące zbędnych laserów LF-4, większość designów do dronów oraz designy do peta. Po co dalej trzymać rzeczy, których się nie używa a dodatkowo zajmują miejsce?

    Nikt nikomu nie włamie się na konto, jeśli o konto właściwie się dba. Wystarczy swoje konto dobrze zabezpieczyć silnym hasłem, z nikim nie dzielić się kontem, nie wchodzić na podrabiane strony do logowania i nie pobierać nie wiadomo co.
     
    kris0211. i S*Y*Z*Y*F lubią to.
  4. Ankalagon

    Ankalagon User

    Już widzę jak ludzie wymieniają te setki LF-4 za marne 10k kredek.
    Owszem pamiętam że był taki temat gdzie ludzie narzekali na spore ilości tych samych rzeczy.
    Ale czy o takie ulepszenie właśnie chodziło ? Tego nie jestem pewien.
     
  5. missklaudia parę miesięcy temu ktoś mi się włamał na konto pomimo iż miałem mocne hasło,a logowałem się do gry przez oficjalną stronę gry.Wystarczy iż ktoś ci się wtryni na pocztę i już może ci zmienić hasło logowania do gry.Dowcipniś opchnął wszystko oprócz designòw do dronòw i lf4 bo tylko tego nie dało się sprzedać no a teraz można opylić wszystko za psi falus naprawdę niezła aktualizacja nie ma co.
     
  6. Sok_PL1

    Sok_PL1 User

    to ze ty po 10 latach gry nie umiesz dorobic sie nowych laserow ktorych nie mozna sprzedac nie jest niczyim problemem. a problemem wiekszosci aktywnych graczy sa lf4 ktore sa obecnie smieciem zajmujace miejsce w hangarze
     
  7. Ankalagon

    Ankalagon User

    Z tego co widzę to wszystkie lasery można sprzedać. nawet promki.

    Albo mi się wydaje - z inwentarza nie można sprzedać ale jak bezpośrednio wchodzisz na sloty w statku to już idzie opchnąć.
     
  8. Głupoty piszesz,bo nie można prometeuszy sprzedać,nie można też sprzedać żadnego z laserów typu md,pd,hp.Lf-4 można za 50k kredek i dobrze,bo śmietnik w hangarze nikomu nie jest potrzebny.Pozdrawiam serdecznie :)
     
  9. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.