Event - Galaktyczne Zmagania

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika Andromeda5, 14 sierpnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Andromeda5

    Andromeda5 User

    Czy piloci którzy już dzisiaj stracili całą przyznaną reputację (500 pkt) do końca Eventu będą mieli zero jak nie zestrzelą żadnego statku ?
    innymi słowy: czy z kolejnymi dniami Eventu reputacja tym pilotom będzie jeszcze przywrócona w jakiejkolwiek wielkości punktowej ?

    Prosiłbym Polski Support o odpowiedź, z góry dziękuję.
     
  2. Wiem, nie jestem polskim Supportem :rolleyes: Mam jednak ważne pytanie: skoro kierujesz pytanie do Polskiego Supportu, dlaczego nie wyślesz do nich Ticketa?

    Teraz odpowiem na pytanie biorąc pod uwagę mój punkt widzenia. Ja również widzę na mapach osoby z zerową reputacją. Jedynym sposobem na podwyższenie swojej reputacji jest zniszczenie wrogiego statku. Czyli: jeśli gracz z zerową reputacją nikogo nie zestrzeli, będzie miał przez cały czas zero reputacji. Tamte 500 punktów reputacji każdy otrzymuje jeden raz. Nie można więc dostać 500 reputacji 2, 3 czy nawet 10 razy.
     
  3. Andromeda5

    Andromeda5 User

    Witaj MissKlaudia.:)
    1. Z bardzo prostego powodu: łatwiej jest jeden raz odpowiedzieć Wszystkim niż każdemu z osobna na to samo pytanie, a to pytanie jest fundamentalne dla przebiegu Event-u. W końcu forum właśnie po to istnieje aby raz udzielonych odpowiedzi nie powielać wielokrotnie i w ten sposób ograniczyć pracę Supportu.
    2. Jakbyś wiedziała jak wygląda odpowiedź na "Ticket" to byś nie zadała tego pytania.:) I znowu istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie otrzymasz żadnej konkretnej odpowiedzi tylko podziękowania i życzenia zdrowia, choć nie o to prosiłaś. Zdarzyć się może, iż odpowiedź może przyjść jak się Event już skończy, ta opcja też dla wielu jest mało satysfakcjonująca. Na tym poprzestanę wymienianie, choć uwierz mi wachlarz odpowiedzi na Ticket-y by Cie zaskoczył.:D

    Pytań do tego Eventu jest mnóstwo bo jego zasady i reguły nie zostały do końca jednoznacznie wyjaśnione. Ja mam wiele pytań ale staram zadawać się tylko te najważniejsze dla wszystkich.

    Szkoda, że to napisałaś bo możesz niektórych graczy wprowadzić tym w błąd, a ja prosząc o odpowiedź Support właśnie gdybań chciałem uniknąć.
    A to wcale nie jest takie pewne co będzie, bo jak się dobrze zastanowisz to okaże się, że wygrać może nie ten co zbija, a ten co nie pozwoli się ubić, czyli będzie chomikował "reputację". I nie będę Ci przypominał, że wszystkie podobne Event-y w przeszłości kończyły ogólnym niesmakiem związanym z podstawianiem statków. Dlatego ten odgrzewany, nieświeży kotlet tak zaskakuje w związku z nierozwiązanymi problemami które występowały wcześniej.
     
    Ostatnie edytowanie: 15 sierpnia 2019
  4. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    support nie odpowie Ci tutaj, bo odpowiedzi udziela tylko na wysłane zgłoszenie. Pomoc techniczna, to Pomoc techniczna, Forum to Forum.
    Nie posiadamy żadnych informacji na ten temat, a jeśli jakaś by się pojawiła, to z miejsca będzie podana w oficjalnym ogłoszeniu.
     
  5. Andromeda5

    Andromeda5 User

    temat do zamknięcia.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.