Ghost_User

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika Ghost_User, 18 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Ghost_User

    Ghost_User User

    Wydobyto surowce warte 100.000 Kredytów. Kontynuujemy. Radar nic nie pokazuje.
     
  2. gigamen

    gigamen User

    Jednorazowe przekierowanie 20% mocy do radaru w celu chwilowego zwiększenia zasięgu... Widzisz coś?
     
  3. Ghost_User

    Ghost_User User

    Nie. Mogę ustawić w gotowości surpresor skoków aby potencjalni wrogowie nam nie uciekali.
     
  4. gigamen

    gigamen User

    Rób jak uważasz. Ja będę pilnował wydobycia. Kolejne 200.000 do kieszeni.
     
  5. Ghost_User

    Ghost_User User

    Piraci w sektorze - 2 Saboteury. Działa jonowe aktywne, działo szynowe aktywne - Już ich nie ma. Zbieramy najwyżej 1.000.000 Kredytów i uciekamy. Ten system co chwila przechodzi z ręki do ręki - zwykle poprzez zestrzelenie poprzedniego właściciela.
     
  6. gigamen

    gigamen User

    Lasery osiągnęły optymalną temperaturę. Teraz będzie bardzo szybki zysk. Następne 150.000 kredytów wydobyte
     
  7. Ghost_User

    Ghost_User User

    Jaki jest łączny zysk?
     
  8. gigamen

    gigamen User

    Teraz już 700.000 kredytów.

    Dlaczego 1 radiator nagle się przegrzał?!
     
  9. Ghost_User

    Ghost_User User

    To dziwne. Wykonaj diagnozę systemów pokładowych. Ja spojrzę na radar. Mam złe przeczucia.
     
  10. gigamen

    gigamen User

    Diagnoza wskazuje, że radiator przegrzał się w konkretnym punkcie i że najgorętszy był na zewnątrz... Wstrzymuję wydobycie, moc w laserach tylko po to, żeby nie stygły. Reszta w bronie
     
    Ostatnie edytowanie: 15 stycznia 2018
  11. Ghost_User

    Ghost_User User

    CADD ucz się.
    Maskowanie wyłącza coś podobnego do Battleray'a, ale jest znacznie większe. Wszystkie działa wycelowane są w nas. Ma potężne osłony. Kieruję działa jonowe na jego baterie, a railguna prosto w kabinę. Na wszelki wypadek ustaw statek w kierunku systemu Rigel.
    ...
    Pierwszy strzał został oddany. W okolicy kabiny wyje ogromna dziura, a przestrzeń usiana jest błyskami laserów i dział jonowych.
    ...
    Nasze osłony padły! Uruchamiam awaryjną osłonę rufową. Kieruję całą broń na jego przednie silniki manewrowe.
    ...
    Osłony celu zniszczone! Możemy ich zabić! Silniki manewrowe zniszczone, ale Battleray wypuszcza 10 Interceptorów! Lasery skierowane na kabinę, ja strącę Interceptory.
    ...
    Okręt wybucha tak, że prawie można usłyszeć eksplozję. Interceptory się wycofały. Wykonaj diagnozę systemów zanim wskoczymy w nadprzestrzeń. Podejrzewam rozległe uszkodzenia poszycia, osłon i broni.
     
    gigamen lubi to.
  12. gigamen

    gigamen User

    Diagnostyka systemu uruchomiona
    ...
    Napęd nadprzestrzeni uszkodzony, ale sprawny
    ...
    Drobny wyciek paliwa, silniki manewrowe bezużyteczne, ale koła zamachowe sprawne
    ...
    Przepalenie 12 bezpieczników
    ...
    2 generatory BO2 zepsute
    ...
    Ogromne uszkodzenie poszycia z tyłu, w pełni naprawialne
    ...
    Skład amunicji uszkodzony, straciliśmy 10 bomb fragmentacyjnych. Na szczęście nie wybuchły
    ...
    Roboty naprawcze sprawne
    ...
    1 reaktor uszkodzony. Stopiń zagrożenia: niski. Naprawimy sami
    ...
    2 radiatory uszkodzone, zalecana wymiana
    ...

    Możemy lecieć, trzeba będzie naprawić statek
     
    Ghost_User lubi to.
  13. Ghost_User

    Ghost_User User

    Ustawiono kurs na : Gwiazda - Rigel, Stacja : Wolna Stacja Serwisowa. Ładowanie hipernapędu... Skok w nadprzestrzeń za 1 minutę. Łaczny zysk z wydobycia : 9 242 364 Kredyty. Na pewno posłuży jako zapłata za naprawy.
     
  14. gigamen

    gigamen User

    I jeszcze zyskamy.

    Naprawiamy statek i siedzimy w bazie czy zostawiamy do naprawy i bierzemy zastępczy? Mi wszystko jedno.
     
  15. Ghost_User

    Ghost_User User

    Wolałbym zostać, ale zależy od tego ile będą naprawiać i co nam dadzą w zamian. Wygląda na to że wydobywanie diamentów z PSR-J1719-1438b nie jest zbyt opłacalne.
     
  16. gigamen

    gigamen User

    Ok, zobaczymy na miejscu.
    Wydobycie na pewno jest opłacalne jak przyleci cała flota, bo pojedynczy statek to łatwy cel.
     
  17. Ghost_User

    Ghost_User User

    Zgadzam się. Wyjście z nadprzestrzeni za 30 s.
     
  18. gigamen

    gigamen User

    Wyjście z nadprzesrzeni...
    W oddali widać jakąś stację, odpalam silniki i lecimy w jej stronę. Na radarze cisz



    Z nudów sobie sprawdziłem co oznacza ten kod w twoim statusie:rolleyes:
    Polecam to zrobić każdemu:D:p
     
    Ostatnie edytowanie: 16 stycznia 2018
  19. Ghost_User

    Ghost_User User

    To ta stacja. Możemy tu naprawić statek, sprzedać diamenty i uzupełnić kredyty. Za nią widać niebieskiego olbrzyma Rigel A. Jest tu pełno wielu ras kosmitów. Strzelanie jest nielegalne w tym systemie. Nadałem prośbę o dokowanie.
     
  20. gigamen

    gigamen User

    Dookoła pełno niedoszłych przedsiębiorców sprzedających swoje specjały. Pieczone lordakie, oscypki z mleka devolarian, tu jest wszystko! Zbliżamy sie do stacji, powoli wyhamowuję...
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.