Konkurs świąteczno-noworoczny

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 1 stycznia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_THOR

    BA_THOR Guest

    Witajcie Kosmiczni Piloci,

    tutaj możecie zamieszczać swoje zdjęcia konkursowe. Powodzenia!


    Wasza ekipa Darkorbit


    @ Edit
    W związku z kilkoma pytaniami odnośnie konkursu, które do mnie dotarły za pośrednictwem forum lub zgłoszeń wysyłanych do PT postanowiłem zrobić mini FAQ.

    1. Jaki nick mamy zamieścić?
    Nick jest tylko jeden. Dawniej funkcję loginu pełnił właśnie nick w grze, ale od ładnych kilku lat przez nick rozumiemy nazwę w grze [można ją zmieniać poprzez edycję w profilu pilota]. Login wraz z hasłem tworzą dane dostępowe do konta, a tym samym są to dane poufne i nie powinny być udostępniane. Stąd też pragnę zaznaczyć iż chodzi o nick w grze.

    2. Dlaczego należy zamieszczać zdjęcia z konta na forum przypisanego do konta w grze, gdzie chcemy otrzymać nagrodę?

    Ma to na celu unikanie sytuacji, gdzie ktoś próbuje obejść "system" i zamieści kilka prac w paru postach z różnych kont. Gdy wygra jedno z kilku podsunie inne np. z 24 lvl.

    3. Czy kartka z nickiem i nazwą gry musi być odręcznie napisana?
    W zasadzie nie musi. Można posłużyć się wydrukiem, który zostanie dodany do fotografii. Ważne by nie było ingerencji programem graficznym w dane zdjęcie, np. poprzez doklejenie "kartki", czy dodanie tam tekstu.

    Jeśli pojawią się kolejne pytania postaram się zaktualizować to FAQ.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 19 grudnia 2017
  2. Pytanie odnośnie nicku. Nick na którym latamy czy nick (login konta)?
     
  3. [​IMG] [​IMG]
    Nie wiem czy dobrze wstawiłem xDD
    Wesołych Kochani ! :D
     
  4. Metal_91

    Metal_91 User

    Powodzenia w pisaniu nicków dla tych, którzy wybrali sobie nick pisany "nietypową czcionką" ;)
     
    kris0211. i poland102 lubią to.
  5. Każda fotografia musi jednak zawierać napisaną na kartce (nie dodaną w programie graficznym) nazwę "Darkorbit" oraz Wasz nick z gry.
     
  6. kube

    kube User

    nie moge wkleić zdjecia :( jak mam to wkleić ?
     
    Ostatnie edytowanie: 22 grudnia 2017
  7. Musisz najpierw wstawić zdjęcie na jakiś hosting (osobiście polecam na FB jako prywatne i z głowy ;)) Później musisz wstawić do komentarza używając link do zdjęcia używając ikonki dokładnie 7 od prawej strony na pasku przed polem wpisywania (7 ikonka nie licząc tych dwóch całkowicie z prawej strony). Klikasz ikonkę 7 od prawej która ma nazwę "Grafika" i tam wklejasz link do zdjęcia i tyle :p Wstawione :D Powodzenia wszystkim i sam też coś postaram się wrzucić :) Wesołych świąt
     
  8. BADˇTIGER

    BADˇTIGER User

    [​IMG] Życze wszystkim wesołych świąt oraz szczęśliwego nowego roku abyśmy wszyscy zarówno jak gracze i ekipa wytrwali w roku 2018 Pozdrawiam Niebezpieczni z PL 1
     
  9. xHeroine

    xHeroine User

  10. [​IMG]

    Wesołych świąt oraz szczęśliwego nowego roku :)
     
  11. BA_MENTOR

    BA_MENTOR User

    Wklej link do hostingu oraz napisz treść postu zgłoszeniowego - ja go wyedytuję aby zdjęcie było widoczne. Pamiętaj żeby po mojej edycji nie ruszać już postu.
    Jeśli ktoś jeszcze ma problem - a widzę, że są takie osoby - to również zostawcie w poście link do Waszego zgłoszenia a ja lub inni Moderatorzy pomożemy Wam aby Wasze prace były widoczne.
    Są Święta, magiczny czas - jednak warto sobie pomagać przez cały rok.

    Pozdrawiam,
    SMOD_MENTOR
     
  12. Flix

    Flix User

    Życzę Wam zdrowych i pogodnych
    Świąt Bożego Narodzenia.
    Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych
    napełni Wasze serca spokojem i radością.
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 30 grudnia 2017
  13. [​IMG] [​IMG] [​IMG]Zdrowych i wesołych Świąt życzy klan "LAG"
     
    Ostatnie edytowanie: 26 grudnia 2017
  14. [​IMG] [​IMG] Zdrowych , Wesołych I pogodnych Świąt Bożonarodzeniowych oraz miłego Latanka po mapach z Lagusiami życzy MOJA_MA_LAGA. oraz cały klan dwuosobowy LAG Team :)
     
    Ostatnie edytowanie: 26 grudnia 2017
  15. Ostatnio edytowane przez moderatora: 26 grudnia 2017
  16. PŁONER*PL

    PŁONER*PL User

    Modelką moja córcia Helenka ur 6.12.2017r i Jej pierwsze święta ;) powiedziała że pomoże tacie wygrać :D :D wrzucam link proszę o pomoc we wstawieniu

    [​IMG]

    WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!

    DARK ORBIT , nick: *KACZE*NÓŻKI*

    PS. może jakiś MOD przerobić foto by było jak u innych ? :D
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 27 grudnia 2017
  17. kube

    kube User

    dalej nie moge wrzucic nic
     
  18. BA_MENTOR

    BA_MENTOR User

    Wrzuć link do hostingu Twojej pracy + treść zgłoszenia a ja do zedytuję.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.