Konkurs Walentynkowy - tutaj możesz zamieścić swoją pracę

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 14 lutego 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_THOR

    BA_THOR Guest

    Witajcie Kosmiczni Piloci!

    W tym wątku możecie zamieszczać swoje prace konkursowe. Wypowiedzi nie na temat będą usuwane oraz stosownie nagradzane. :)


    Pozdrawiam
    BA_THOR
     
  2. Adzeus

    Adzeus User

    A czy można zamieścić kilka zdjęć walentynki, np z przody z tyłu i ze środka ? Bo np ja mam wykonaną i ozdobioną ze wszystkich stron :p i nie wiem czy mogę tylko 1 zdjęcie wstawić czy kilka? I czy można umieścić tekst pod zdjęciem np jakiś wierszyk czy coś? Oczywiście własny...
     
  3. Zeszłoroczna urodzinowa Walentynka wykonana dla męża :) Torcik wykonany w całości własnoręcznie :)
    [​IMG]
     
  4. Takeshi

    Takeshi User

    A tutaj moja propozycja :)
    [​IMG]
     
  5. BA_THOR

    BA_THOR Guest

    Walentynka ma być jedna, ale możesz dodać kilka jej ujęć. Jeśli wszystkie zdjęcia będą przedstawiały to samo dzieło to nie będzie problemu.


    Pozdrawiam
    BA_THOR
     
  6. Mr.Kaktus

    Mr.Kaktus User

    [​IMG]

    użyłem formacji serca do walentynkia te "kulki" jak powiedziałkolega z klanu
    dorzucilem logo vru(bo w końcu moja firma:)) ale nie zapomnialem o marsach (kolorek pomaranczowy w srodku) i ejcach (po bokach niebieski) 10 dronów , zeby pokazac serduszko w calej okazalosci


    ps jezeli na kompach jest bokiem to sory. posta robilem na nowym telefonie:)
     
  7. O to moja praca. Wykonana taktyką origami.
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  8. __WILKEN__

    __WILKEN__ User

    Mam pare zastrzeżeń dotyczących zamieszczonej wyżej pracy przez użytkownika super_świnka. A wiec: Zadaniem konkursowym jest stworzenie Walentynkowej laurki. To jest tort,
    dodawane elementy przynajmniej w części powinny odnosić się do tematyki związanej ze świętem zakochanych. Jest tam coś o walentynkach? Na torcie jest nawet 100 lat napisane, to na urodziny raczej a nie walentynki.. I definicja ze słownika j. polskiego:
    «arkusz papieru ozdobiony rysunkiem z tekstem życzeń, ofiarowywany przez dzieci osobom dorosłym» jest tam jakiś papier?
    Jednym słowem jest niezgodny z zasadami. A oto mój rysunek (Exalted);)[​IMG]
     
  9. Kviku

    Kviku User

    Nie wyszło,no ale cóż poradzić: P[​IMG]
     
  10. Szanowny Wilken, mój małżonek robił urodziny w Walentynki, więc postanowiłam mu przygotować walentynkę inną niż wszystkie.Z resztą, na wstępie od razu otwarcie napisałam że to "urodzinowa Walentynka". Czy jest nawiązanie do święta zakochanych? Owszem! serduszko obok napisu "Sto lat" i czerwone świeczki z motywem serduszek. A taka definicja walentynkowej laurki jaką podajesz, już dawno odeszła w zapomnienie. Teraz obdarowują się nimi zakochani, przyjaciele, rodzina..
    Jeśli ta cała krytyka wypłynęła, bo stresuje Cię ilość 'lajków' pod moim postem, to nie martw się, bo ocenia i wygranych wybiera jury a nie użytkownicy.
     
  11. Adzeus

    Adzeus User


    Mi się tam Twój tort bardzo podoba ;P dlatego muszę przyozdobić swoją walentynkę zanim ją wyślę bo coś czuję że z Tb będzie ciężko wygrać :)) Bo widać że na serio dużo pracy musiałaś włożyć w ten torcik :pP sam bym chciał taki dostać na urodzinki :p
     
  12. Tylko spiesz się, bo prace do dziś można zamieszczać ;) Trzymam kciuki, żeby udało się wszystko po Twojej myśli :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.