Łatwy sposób na kredyty.

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika Szymon55556, 24 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. To czego potrzebujemy:
    Pet
    Niewidka
    Mechanizm zbierania
    Mechanizm handlowy
    Dostęp do map pirackich
    Statek



    Filmik nie jest mój.

    Sam się zdziwiłem jak na takim czymś można zarabiać kredyty, a wrzucam, bo może jakiś gracz ma P.e.T'a i brakuje mu kilku Irysów/B02, a może jakiś flax ma zamiar zarobić miliony ;)
     
    FindnAme, kris0211. oraz .PAWEŁ10. lubią to.
  2. .PAWEŁ10.

    .PAWEŁ10. User

    super film, chociaż już go kiedyś obejrzałem:p a jak ktoś z różnych przyczyn nie ma drona handlowego to można używać mecha handlowego;):D
     
  3. kris0211.

    kris0211. User

    Świetny sposób :)
     
    FindnAme lubi to.
  4. Elewation

    Elewation User

    Niby dobre ale jak ktoś ma premke to daje Auto uszlachetnianie surek i może robić coś innego a konto stoi a pet zbiera.
     
  5. Super to mu wyszło :) dodajcie ankiete :)
     
  6. tomallo99

    tomallo99 User

    Pytanko: czy po zmianach w Battlerayach jest to nadal możliwe?
     
  7. tak, jeśli ktoś buguje battleray na mapach pvp *(ale tylko przez 20 minut), po tym battleray przeskakuje na inną mapę pvp, więc jeśli komuś chce się go bugować po 20 minut i zmieniać mapę, to jak najbardziej :)
     
  8. MOD_ORZEŁ

    MOD_ORZEŁ Guest

    Temat nieaktywny, zamykam.

    Pozdrawiam,
    MOD_ORZEŁ
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.