Link a.k.a. ζιηκ...

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika ζιηκ..., 27 lipca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Cześć, jestem Arek, a od kilku lat na PL2 znany jako Link.
    Nie powiem, że jestem nowym graczem. Moje pierwsze konto z PL1 przekroczyło niedawno liczbę 2800 dni od rejestracji. To obecne z PL2 ma nieco ponad 2100.
    Ten czas oczywiście nie przekłada się na wyposażenie mojego głównego konta z PL2 ;)
    Nie jestem z tych, którzy stawiają grę na pierwszym miejscu, a takich dużo w społeczności Darkorbit, ale nie mnie to oceniać :p Po prostu gram dla rozrywki, a nie dla walki o wyposażenie i bycie jak najlepszym :) Konto mniej więcej pomiędzy starą a nową full elitą. Lepiej jednak określić to słowami "daje radę" :D
    Dobra nie ma co się rozpisywać w ten sposób.
    Dla leniwych uproszczone informacje :p:

    • Imię: Arek
    • Nick: ζιηκ...
    • Serwer: PL2
    • Firma: VRU (na wieki wieków amen)
    • Level: 20
    • Statek: Vega (na wieki wieków amen)
    • Klan: Eagle's Force
    • Wiek: 18
    • Miasto: ŁDZ
    • Zainteresowania: Sporty walki (szczególnie Judo po 10-letniej karierze zakończonej kontuzją :(), bodybuilding, produkcja filmików i muzyki.

    Na PL2 byłem w wielu klanach, jednak szczególnie zapadły mi w pamięci klany [^EŁ^] Euro Łowcy w którym byłem najdłużej, chyba 2 lata, oraz jego wówczas najlepszy sojusznik [CHS] Chlor Skład. Pozdrawiam wszystkich członków z 2011 :cool:

    Grę zaczynałem jak byłem takim małym flaxem, wtedy siedziałem sobie w podstawówce na świetlicy czekając na mamę i na komputerku z kolegą klepaliśmy mordony na PL1 w barwach MMO. Bardzo dużo znajomych wtedy w to grało, bo DarkOrbit dopiero weszło i było niesamowicie popularne. Z tej okazji chciałbym zapalić znicz za stare dobre Dark Orbit 1.0 -> [*]. Chyba każdemu dobremu graczowi, który pamięta tamte czasy, kręci się łezka w oku gdy się wspomina :(. Koledzy zaczęli się z czasem wykruszać tak samo jak duża części społeczności gry, tylko ja zostałem i oto jestem :>
    Oczywiście nie jedna przerwa za mną, raz gram pół roku, potem pół roku mnie nie ma, potem znowu gram. Teraz wracam do gry po ponad półtora rocznej przerwie, aby znowu ulepszyć to konto, które już tak przędzie od ponad 6 lat na tej orbicie :D

    Na forum nie jestem żółtodziobem tak jak na to wskazuje obecna ranga. Na dawnym forum udzielałem się bardzo, bo chociażby robiłem forumowiczom sygnatury pod nickiem €*X*0*R*I*$ ;) Chyba pora będzie odpalić starego dobrego gimpa i wrócić do tworzenia sygnaturek :p

    W sumie to nie wiem co pisać. Mogę jedynie się pożalić na zmiany które ciągle są wprowadzane i aż może się od tego już w głowie pomieszać.
    Nigdy bym nie pomyślał, że Pusat jest STATKIEM i aktualnie straciłem 180k uri na kupno części do Lava Pusata, tylko po to żeby dowiedzieć się, że muszę mieć pierw Pusata :> Oczywiście szanowna pomoc techniczna BigPoint zamiast pomóc, oznajmiła, że jako gracz powienienem się domyśleć że owy Lawa Pusat jest designem designa i nie zwróci mi ani jednego uridium a moje wiadomości potraktuje jako spam i wlepi bana za spamowanie supportu. Serdecznie pozdrawiam owych ludzi którzy pewnie teraz wsuwają kolejnego pączka z kawką, kosząc hajs za przelewy dokonane przez graczy goniących za coraz to droższymi nowościami :)
    Niestety przez takie coś ta gra straciła to co najważniejsze - graczy.

    Nie ma co owijać w bawełnę i tak mało kogo to interesuje :p
    Chciałbym się jeszcze raz przywitać ze wszystkimi z okazji powrotu do gry i na forum.
    Liczę na owocną współpracę z graczami i ekipą. Życzę wszystkim cierpliwości w stosunku do kreatywności BigPointu, oraz miłej gry, a także zapraszam graczy VRU do klanu Eagle's Force, który dopiero powstał i liczy na szybki rozwój :cool::p

    Pozdrawiam,
    Link
     
    Ostatnie edytowanie: 28 lipca 2016
  2. Cześć Arek :)
     
  3. MOD_ORZEŁ

    MOD_ORZEŁ Guest

    Zacznę nieprzyjemnie. :(

    2.4. Kolory
    Zabronione jest używanie koloru czerwonego (drugi pionowy pasek w palecie kolorów) i jego odcieni (posty, podpisy), ponieważ jest on zarezerwowany dla ekipy.

    Kara:
    Ostrzeżenie lub 11 pkt


    Pamiętaj też, że nie wolno obrażać kogoś(nawet siebie) w postach/sygnaturze/avatarze. miejsce z niewłaściwym wyrażeniem zmieniłem na coś bardziej odpowiedniego.

    Jednak skończę przyjemnie- tylko ostrzegam. Jakoś mi nie w smak karać kogoś w jego własnym temacie :)

    A tak poza tym witam Cię Arku i życzę jak najmniej problemów z regulaminem, jak i forum tak i czatu :)
     

  4. Dobrze dobrze, już zapomniałem trochę tych papierologicznych zasad Forum :p Użyłem czerwonego jako koloru firmy ;) Zmienię żeby nie było problemu itp. Witam Was MOD_ORZEŁ i MOD_SZYBKA COBRA również :):)
     
  5. A mi się wydaje, że MMO to pomarańczowy kolorek, który właśnie nie narusza regulaminu forum :D A każdy i tak używa tego czerwonego jakby pomarańczowego obok nie było :D

    MMO :rolleyes:
     
  6. A pewnie dlatego, że Mars kojarzy się z czerwonym. :p
     
  7. Ale mi bliżej do pomarańczowego :D Bynajmniej pomarańczowe kółeczko :)
     
  8. MOD_ORZEŁ

    MOD_ORZEŁ Guest

    No niestety, żeby był porządek trzeba pilnować przestrzegania regulaminu :D Ja wiem dlaczego użyłeś tego koloru :p Jednak gdzieś na forum zauważyłem Twój post, w którym też było czerwono :D
     
  9. Przeszukam i zmienię, tylko teraz staram się ładną sygnaturkę załadować :>
     
  10. BA_Matroz

    BA_Matroz User

    To i ja przyjdę się przywitać :rolleyes: Dzień dobry :oops:
     
  11. Dzień dobry, MOD_Matroz ;)
     
  12. MOD_ORZEŁ

    MOD_ORZEŁ Guest

    Co tu taka cisza? Wszędzie pajęczyny, kurz... Gdzie się Arku podziewasz? :rolleyes:
     
  13. Podziewam się na tym koncie.. Niestety nie wiem jak obecnie zalogować się bezpośrednio na forum, bez używania konta w grze...:oops:
     
  14. MOD_Moth

    MOD_Moth User

    Na prośbę zamykam, jeśli będzie trzeba odnowić temat prosimy o kontakt do pomocy technicznej.

    Pozdrawiam,
    MOD_Moth
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.