Sugestie Nowe Wrota LoW (łatwa metoda. gł. dla początkujących)

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika °º•.Pαтяук╬2ƒ4u╬°º•., 5 lutego 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Te informacje były

  1. przydatne.

    61,5%
  2. częściowo przydatne.

    28,8%
  3. po prostu zbędne.

    9,6%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Tak na początku, ludzie którzy długo już robią falcona, raczej mogą nie znaleźć tu żadnych "nowych informacji" :)
    • Wywoływanie Falcon-a:

    [​IMG]

    1. Każdą falę npc, niszczymy po kolei
      (staraj się nie odpalać dodatkowych fal)
    2. Bojki można odpalać tylko wtedy, gdy nie ma żadnych npc na mapie wobec czego, dobrze jest zostawić sobie statek z innej hali przy pierwszej bojce, a w następne wrota LoW całą grupą przeskoczyć za pomocą zmiany hali [zaczynając od osoby z koroną]. W ten sposób wszyscy ominiecie fale 1 i 2 w następnym LoW, będziecie mogli od-razu odpalić 1 bojkę i iść dalej, ale będziecie też musieli brać pod uwagę, by tam nie wracać (ponieważ powrót, odpali tamte dwie fale)
    3. Zawsze omijamy strefę oznaczoną czerwonym kołem
      (by nie odpalić dodatkowej - zbędnej fali npc - po prostu trzymaj się z dala od bazy :) )
    4. Alieny nie będą zawsze za Tobą latały, nie wracają też na środek, tylko w okolice miejsca gdzie się pojawiły.
      (wobec czego, gdy nie radzisz sobie z ich zbyt dużą ilością, odleć na dystans. Gdy zaczną wracać, powoli zmniejszaj dystans miedzy sobą a nimi, w celu złapania jak najmniejszego ogona)
    5. Po odpaleniu 4 boi, leć w okolice jednego z punktów <O> na mapie.
      (radzę dalej omijać bazę piratów, ponieważ jest tam jedna z szybszych fali npc i na pewno nie ułatwi Wam ubicia falcona.)
    6. Fala z 4 boi Was zostawi, więc nie musicie Jej ubijać.

    Falcon:
    Radzę znajdować się w okolicy (najlepiej) 1, 2 boi (mniej zalecane) lub boi 3-ciej.
    Pozbycie się obstawy Falcona (Vergantów):
    Gdy falcon wypuści Verganty, należy ubić co-najmniej 4 z nich.

    Taktyka na ubicie 4 Vergantów:
    - Jeśli jesteś sam:
    Trzymaj się krawędzi otaczających falcona vergantów.
    Tzn, nie wlatuj w środek by Verganty i Falcon mogły Tobie pokazać swoje szkody..
    (możesz bardzo łatwo tak zniknąć).
    - Jeśli jesteś z kimś w wrotach:
    Niech jedna osoba skupi na sobie uwagę falcona (odpali do niego).
    Pozostałe osoby wtedy biją verganty. W ten sposób, falcon jak i większość Vergantów powinny 'być zainteresowane' graczem znajdującym się po za zasięgiem ostrzału, a reszta może spokojnie ubijać te 4 verganty.
    Radzę być ostrożnym, gdyż falcon uwielbia zmieniać targety, więc osoby ubijające verganty, powinny nie latać za blisko falcona i mieć na uwadze, że falcon wraz z wszystkimi vergantami może się w 1 sekundę przerzucić na jednego z nich.
    (nieuważny pilot może szybko pojawić się w bazie własnej firmy)

    Po tym, trzymamy się od niego najdalej jak to możliwe, by Falcon schował Verganty.
    Po wykonaniu tego zadania, Falcon już nie będzie wypuszczał Vergantów.

    • Ubijanie Falcona:
    1. Samemu:
      Taktyka 1:
      - Zatrzymujemy się w różnych pozycjach na mapie i czekamy aż falcon do nas podleci, jeśli po swoim zatrzymaniu bije nas tylko z rakietki, możemy zacząć spokojnie jego bicie. Zalecam ustawienie na moment rakiet tych samych jakimi Falcon do Nas strzela i ustawienie się w odległości takiej, byśmy byli za daleko by strzelać do Niego rakietami, ale wystarczająco blisko by strzelać do Niego Laserami.
      W owy sposób, falcon nie będzie zadawał Wam żadnych szkód, więc wystarczy go bić.

      Taktyka 2: (Gdy Taktyka 1 nie działa...)
      - Taktyka ta, polega na wykorzystaniu Pet-a. Ustawiamy się w odległości takiej, byśmy byli za daleko by strzelać do Niego rakietami, ale wystarczająco blisko by strzelać do Niego Laserami. Pet musi być na mechanizmie ochronnym. Pet bijąc falcona, będzie latał do Niego i wracał do nas. W momencie w którym pet zaczyna do nas wracać, my się trochę odsuwamy.
      Poprawne wykonanie tej czynności kończy się tym, że znajdujemy się po za zasięgiem ataków Falcona, natomiast Nasz pet znajduje się między nami a Falconem i go bije. Natomiast, po jakimś czasie Falcon się do nas przysunie.
      (ponieważ bicie go z Pet-a nie jest zaliczane do bicia przez gracza.)
      W owy sposób da się zniszczyć falcona, ale trwa to bardzo długo, dlatego zalecam Taktykę 1.

    2. Wielo-osobowe: (- Chyba nie ma łatwiejszej metody na ubijanie czego-kolwiek.)
      - Wykorzystujemy przewagę liczebną tzn:
      Gracz atakowany przez NPC, odsuwa się po za jego zasięg, pozostali w tym czasie wyrządzają szkody. Gdy Falcon zmieni target, osoba po ok. 3-4 sekundach może z powrotem wrócić, natomiast osoba która została zaatakowana przez Falcona, powinna się wycofać w momencie gdy ma: mniej jak pół osłon na konfie lub nie ma dużo życia.
    • Dobijanie (tak by każdy otrzymał nagrodę):
      Metoda Awaryjna: Wykorzystać boje z LoW. Gracz który nie ma dużo hp by wrócić i oddać strzał w falcona, a wie, że Falcon dalej chce go bić, żeby nie paść może zaatakować boję.
      Zaatakowanie boi również w grze oznacza "bycie w boju", wobec czego otrzyma on nagrodę od Grupy.
    Mam nadzieję, że się komuś to przyda :)
    #Edycja:
    Jakby ktoś miał wątpliwości, że da się przejść te (nowe) wrota w pojedynkę
    [​IMG]
    Pozdrawiam! :)
     
    Ostatnie edytowanie: 6 lutego 2015
  2. Jak się da samemu?
    PS przydatne!
     
  3. Musisz wlecieć z 2-ma osobami do LoW, po wyświetleniu się komunikatu "wrota są aktywne" tzn. Czas nie będzie się odliczał do wyrzucenia, pozostali gracze mogą je opuścić (np. zabijając się)
     
  4. .PAWEŁ10.

    .PAWEŁ10. User

    a mam takie pytanie, czy uda mi się je przejść z x1 na golcu bijąc z x1 6k?? i jeżeli bym sobie poradził to w jakim czasie?
     
  5. Super juz wiem jak robic ale same wrota w sobie nie sa opłacalne :) dzieki wielkie jest "like" /survi
     
  6. RONDO13

    RONDO13 User

    Niesamowite :eek::eek:
     
  7. Goro^^

    Goro^^ User

    Ile ci to zajęło? xD
    A propo, bo nie mam jak teraz sprawdzić. Czy można ominąć 6 falę lecąc tuż przy górnych kamieniach? Czy 7 falą ominę lecąc odpowiednio daleko w strefie? Jak byś mógł to sprawdź i z góry dziękuję :)
     
  8. Fal nie da się ominąć. Można je tylko od razu zgubić (tzn. od razu polecą do bazy). Ale po update i tak trzeba je wszystkie ubić. Dopiero potem falca.
     
  9. Super poradnik. Ile Ci samemu to czasu zajęło? I jaka łączna nagroda z tego?
     
  10. RONDO13

    RONDO13 User

    Mi omijając łącznie 3 fale alienków zarobiłem 28 tys uridium w czasie mniejszym niż 3 godziny.
     
  11. Witam!!

    You’ve completed the LoW Gate. Great job!
    Otrzymałeś 3.155.922 punktów doświadczenia.
    Dopisano 18263 punktów poważania.
    Otrzymałeś 2.200.000 kredytów.
    Otrzymałeś 11.000 uridium.

    Dzisiaj zrobiłem sobie te wrota tak z ciekawości i dostałem 11k uri. za Falkona a z tego co mi wiadomo to powinno być 15k. Czyżby pierwsze błędy z nowym Low. Miał ktoś podobnie??
     
  12. RONDO13

    RONDO13 User

    Jeśli będziesz ostrożny to raczej tak. :D
     
  13. .PAWEŁ10.

    .PAWEŁ10. User

    jak się dowiedziałem ile się zarabia, to ja nie chce ich robić:p:p wolę palke:D
     
  14. RONDO13

    RONDO13 User

    A ja low na pall mnóstwo przeszkód
     
  15. .PAWEŁ10.

    .PAWEŁ10. User

    ja jakis rok temu zmieniłem firmę na mmo, bo rządzi na pall i eic, vru wlatują tylko po 24 tak do 5 rano, a reszta czasu tylko dla mmo, więc w godzinkę wyciągam średnio 150 energii czyli tak jakby 15.000 uri a na low tyle nie zrobie
     
  16. Jeśli będziesz dobrze kręcił, na pewno je przejdziesz, problem w tym iż zejdzie Tobie to bardzo długo i niestety nie jestem w stanie określić ile czasu ( ja biję parę k więcej, całe LoW zeszło mi ok. 2 godziny, przy czym pierwsze kilka fal biłem z x3)...
    stawiałbym na ok 4-6 godzin (tak jak za czasów starego clienta gamme się robiło :D)

    z-organizowanie postu na forum? :p czy robienie wrót? :D
    Wrota: ok. 2 godziny (jak napiałem w tym poście nieco wyżej)
    post hmm... od 3-4+godzin :) (starałem się to dobrze przemyśleć i odpowiednio ująć :) )
    Fali 6-tej jak i 7-dmej nie da się ominąć. Można je odpalić tak by nie siadły Tobie na ogonie, ale do póki wszystkie (aktywne) npc nie zstaną zniszczone, nie da się odpalić bojek...
    Tak jak wyżej napisałem, jedyne fale które można ominąć (by wgl nie trzeba było się z nimi ganiać, to 1, 2 oraz ta z czerwonego koła :) ) na tym idzie zaoszczędzić nieco czasu, ale by ominąć pierwsze 2 fale, trzeba w wcześniejszym LoW zostawiać statki (cała grupa, jeśli robisz sam, to tylko Ty) przy 1 boi i nigdy nie wracać tam na dół :p (punkty które po przekroczeniu odpalają dane fale są nadal aktywne).

    Zgadzam się w części, ale nieco naprostuję. Fale nie lecą do środka mapy (po zgubieniu targetu z gracza, wracają do punktów w których się pojawiły). Trzeba ubić wszystkie Pirackie fale które otworzyliśmy, przed odpaleniem boi. Gdy odpalimy 4-tą boję nie musimy już ubijać piratów by móc zająć się falconem, więc gdy jest falcon, po prostu oddalamy się wystarczająco daleko by zgubić cały ogon, a Falcon poleci za nami :)

    Prawdo-podobnie jeden z statków które były z Tobą w grupie ( w LoW) otrzymały część nagrody.
    [wniokuję po uciętej ilości kr, uri, pd i poważki]

    Tak :p wcześniej powiem w LoW się latało, nie było problemu tak ok 2-4 razy go przejść na godzinę :) więc zysk się wyrównywał, teraz by przejść jedne LoW w pojedynkę trzeba więcej czasu i stały się znacznie mniej opłacalne (o co między-innymi chodziło bp)
    teraz odżyję zainteresowanie wokół: Palladium, Kubików, skrzynek na pvp, oraz battleray (chociaż te kawałki gry stale cieszą się zainteresowaniem graczy :).
    W związku z czym więcej statków będzie latało po innych mapach niż LoW (a to było gł. celem zmiany LoW przez BP)
     
  17. -BANDYTA-

    -BANDYTA- User

    wszystko luz tylko jak takie trudne wrota to mogli by chociaż kamikadze oddać a nie blokują coś za co gracz zapłacił
     
  18. To w sumie po co te low, jak i tak są nieoplacalne, ach ten BP... on zawsze ma świetne pomysły.
     
  19. Nugattu_08

    Nugattu_08 User

    LoW sie przydaje , jak masz cos do roboty :D falcon bije cie rakietami, to co 2-3 minuty zerkniesz ile masz hp/oslonki. Chyba, ze jestes aegisem to co 4-5 minut podejdziesz, wyrepiesz sie i idziesz robic dalej co tam masz do roboty :D najwazniejsze tylko, zeby nie zapomniec, ze stoimy we wrotach :D
     
  20. Da przejśc te wrotka starą fe + aegis + kamyk 3 (premka)? Oczywiscie osłonki,rakietki na sepromie, laserki(seprom/złotko)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.