Refaktoryzacja Klienta Gry – otwarty serwer testowy

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika TL_STRONG, 4 lutego 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. TL_STRONG

    TL_STRONG Guest

    Witajcie Kosmiczni Piloci!

    W tym wątku możecie podzielić się opiami na temat dzisiejszych testów nowego klienta gry.

    Wasze opinie zostaną przekazane do centrali!

    Pozdrawiam
    TL STRONG
     
  2. pierwsza uwaga czesc statków jest niewidoczna (widac nik drony nie wdac samego statku)
     
    super_świnka lubi to.
  3. hallu

    hallu User

    nowy klient i nowe wrota LOW :/ ehh
     
  4. Pierwszy błąd nie mogę bić bazy kosmicznej.A co mi sie nie podoba to że nick graczy jest widoczny przed moim statkiem ;D Wie ktoś kiedy to wejdzie na stałe do gry ?? :)
     
  5. SλώczγK

    SλώczγK User

    kolejny błąd jak mam ocenić czy gra lepiej działa skoro nie można sprawdzić ilości FPS ?
     
  6. .PAWEŁ10.

    .PAWEŁ10. User

    nowe low se wymyślili!! dzień 04.02.2105 to ważny dzień dla DO- upadek gry, bo 50% graczy zrobi papa i DO zwija interes:cool: oby tak dalej!:mad:
     
    kris0211. lubi to.
  7. Zgadzam się z pierwszą opinią. Dodatkowo, jednakowe oznaczenie wszystkich PETów na minimapce to niezbyt dobry pomysł-robi się za duży bałagan kiedy podlatuje się do większej grupy alienów i są tam gracze z towarzyszami :p Poza tym, oczywiście to co zawsze i wszędzie-lagi! Miewałam problemy z logowaniem lub po zalogowaniu nie widziałam graczy (była pusta mapa), albo nie mogłam skakać przez port i co jakiś czas wszystko się zatrzymywało (tylko siebie widziałam jak lecę). Także w moim odczuciu, wyszło gorzej niż na Pl3 :p Ale za pomysł z wrotami grupowymi Was pochwalę :D
    Edit: To oznaczenie statku (prostokącikiem) na minimapce też jest raczej zbędne :p
     
  8. .PAWEŁ10.

    .PAWEŁ10. User

    tragedia!
     
  9. Ric0

    Ric0 User

    wkońcu zrobili porządek powinni też pousuwać pare rzeczy SFE które korzystały z tych bugów bo niektórzy mają odłożone po 15 mln uri i się smieją że im to starczy na dłuuugi czas :p
     
  10. EDOX

    EDOX User

    to tak czasem widać tylko nick gracza statku nie były duże problemy z grą np bije statek a tu nagle cała gra staje i trzeba odświeżyć
    po za tym lepiej działa gdy server nie klękał na kolana :p fajny bajer na mini mapce teraz jest
    a tu filmik z testu
     
  11. Od kilku dni widać dużo mniejsze zużycie pamięci przez grę i to mnie najbardziej cieszy.


    Co do wrót LOW: przede wszystkim zrobili w końcu tak, że wszystkie osoby z grupy muszą się w nich znajdować aby móc rozpocząć rozgrywkę.


    Kilka rzeczy jest nieprzydatnych, ale da się przeżyć.
     
  12. Nie miałem jeszcze zaszczytu testowac , mogę wiedzieć co nowego mozna się spodziewać ?
     
  13. Osobiście na testowym zauważyłem kilka zmian:
    1. Płynniejsze działanie gry
    2. Namierzenie statku w niewidce powoduje pojawienie się na mapie celownika takiego jak w przypadku normalnego przeciwnika(tyle że statku nadal nie widać)
    3. Na minimapie pokazany jest prostokąt ukazujący jaki obszar widzimy na monitorze
    4. Można wyłączyć tło na minimapie mając włączone tło mapy
    5. tak jak wyżej zostało wspomniane wszystkie PET'y na minimapie pokazywane są tak samo jak nasz
    6. użycie umiejętności statku powoduje jego zmniejszenie (w przypadku Spectruma, Sentinela innych golców nie widziałem)
    7. Na minimapie pokazywany jest krzyżyk(ten od "autopilota") pokazując gdzie lecimy w czasie normalnego lotu (osobiście ułatwiało mi to namierzanie niewidek:D)

    Pozdrawiam
    SMOD_Myśliciel
     
  14. 1 Na to liczyłem :D
    2 Według mnie ma to + i -
    3 nawet nawet^^
    4 może się przydać gdy są czerwone miejsca na mapie ;d
    5 Za duży tłok będzie na minimapie
    6 Nie widziałek tego efektu może być fajnie
    7 ^^
    Dzięki za odpowiedź
     
  15. kamyka w LOW mogli by zostawić, teraz robiąc samemu nie opłaca się ( czas i koszta ) a w grupie 4+ nie opłaca się ( za mało uri )
     
  16. hallu

    hallu User

    parodia, to co zrobili z Low to szok. Lepiej opłaca sie bić DK niż robić wrota. Heh ludzie kupuja peta i mechanizm kamikadze po co? by go tylko ogladac we wrtoach LOW:) hahahahaah naprawde BP N1!!!!
     
  17. moze i na mapach bedzie to fajne to sie okaże ale to co zrobili z Low to czysta parodia na co komu kamikadze skoro nie mozna tego uzywac
     
  18. A zadam Ci jedno pytanie, do czego miał służyć mechanizm kamikadze? Odpowiedź sobie i przestań płakać że kamyk przestał działać!!! Tak jak 90% którzy płaczą że kamyk nie działa, najpierw sprawdzcie jak miał działać, co ogólnie oznacza kamikadze i już!!! Powinni go całkiem zablokować, zmienić jego funkcję na taką jaka powinna być. :)
     
  19. jazon161

    jazon161 User

    co tam narzekac ladnie w 30 minut idzie ponad 12 tys urki na glowe zarobic
     
  20. Moje opinie:
    Serwer Testowy
    Lagi niemiłosierne, co chwile stawanie gry, lagi na stronie głównej i w hangarze. 0,5h zajęło mi ustawianie sobie statku ;/ . Oprócz tego statki znikają na mapie i pokazuje się tylko nick i drony. A i jeszcze jak statek jest w niewidce to widać efekt graficzny osłony, czyli dokładniej ujmując i tak widać gdzie jest.

    Wrota low
    To by było nawet fajne, lepsze niż sam falcon poprzedni gdyby nie brak kamyka. Ludzie to jest masakra nie po to kupowałam peta i kamikadze + kupowanie premek żeby teraz nie móc go używać. To jest skandal z tym kamykiem. Powinni to zostawić bo to już jest hamskie

    No i podniesienie ceny podwajaczy i rabatówek to już wogóle gwóźć do trumny dla BP