Równoważenie umiejętności statków - wątek dyskusyjny

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 8 września 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_THOR

    BA_THOR Guest

    Witajcie Kosmiczni Piloci!

    W tym wątku możecie rozpocząć debatę na planowanymi zmianami. Gorąco zachęcamy Was do podzielenia się swoimi opiniami.


    Zapraszamy do dyskusji!
    Wasza ekipa Darkorbit
     
  2. Adzeus

    Adzeus User

    W tym momencie stare i dobre darkorbit, gdzie liczyły się umiejętności i pomysłowość zwłaszcza w bitwach JA umarło. Według mnie manipulowanie w tych już dość wiekowych dresach tudzież dzisiejszych statkach jest niewskazane, z uwagi na to ze ów umiejętności nie raz zmieniały los walki także trzeba było używać ich mądrze. Niebawem dojdzie do tego ze będzie się liczyć tylko wyposażenie i najlepsza amunicja, gdyż wyrównywanie parametrów wszystkich statków sprawia, że przestanie mieć sens jakie kolwiek obmyslanie taktyk na dany statek. Według mnie dobrze było l, a teraz będzie gorzej. Takie jest moje zdanie...
     
  3. To juz jest koniec ciagle psuja psuja psuja bledy naprawcie a nie bierzecie sie za statki tak to dalej walka nie ma sensu skoro sa wieksze problemy niz stare designy Z takim podejsciem ostatni gasi swiatlo
     
    ∂єνιℓ♥ lubi to.
  4. mi tam pasuje ta zmiana:p..mocke z venoma puszczajac co 2 minuty...grube alieny beda pekac co 2-4-6 minut:rolleyes:
     
  5. Głupota.. i tyle w temacie.
     
  6. janekpsp

    janekpsp User

    jak dla mnie super sprawa.
     
    -dshh14- lubi to.
  7. Zgadzam się, raczej bym wolał naprawienie paru błędów, zoptymalizowanie gry, ale po co. Nikt nic nie miał do umek po czym chcą dodać cooldown 90 sekundowy...
     
  8. To i ja to krótko skomentuję...
    [​IMG]
    Nie warto będzie. :confused::confused:
     
  9. qbek

    qbek User

    Siemka
    Powinni jeszcze znerfic ten nowy statek tartarus, jego mocka do predkosci powinna dzialac jak w vedze.. 5 sec speeda i odnowa 2-3 minuty
    lub opcja taka ze mocke speeda da sie wlaczyc tylko na full hp i podczas dzialania mocki hp powinno spadac np 5% na sec. Wylaczenie przy 1 hp i po problemie z tartakiem ;P
     
    Ostatnie edytowanie: 8 września 2016
  10. o ile na inne statki można przymknąć oko to coś czuję że spectrum będzie dosyć często widywany... mi też się to niezbyt podoba
     
  11. Alfa.Star

    Alfa.Star User

    Moja kolej :p. Super sprawa te zmiany s koncu dojdzie do jakiegoś wyrównania szans. Kilka lat latalem venonem i byc moze do niego wroce po tej aktualizacji. Dotychczasowy czas schladzania 20 min to byla jakas porazka tzn bylo to ok dopoki nie wprpwadzili np aegisa ktory repki na bosterkach na schladzanie ma co chwilke. Nowy tartarusna to juz w ogole masakra speed ma non stop dlatego nie rozumiem waszego niezadowolenia. Dawno powinni to zrobic.
     
  12. Adalon

    Adalon User

    Pytanie czy zwiększą tępo przyrostu obrażeń venoma bo skrócili czas trwania umki do 35sec przy dotychczasowym tempie da to jakieś 160k dmg zamiast ponad 400k. Jeśli natomiast utrzymają sumę ubrażeń umki mimo skrócenia czasu jej trwania to będzie zatrzęsienie flaksów bijących DK na x-7 i andki na piratach ;)
    Generalnie zmiana dla mnie na plus, spectrum też na LOW się dobrze sprawdzi :)
     
    mahado2009 lubi to.
  13. Jak to napisali "jak tu nie kochać nauki?!" Gitata siemaa mi pasuję :))
     
  14. Adalon

    Adalon User

    Na forum angielskim jest już FAQ na temat Rebelii Saimonów (event który startuje w poniedziałek) oprócz ww zmian w statkach dodadzą nowe lasery (SL) i nowe osłony (FS) - ciekawe w jaki sposób zbugują one obecnie istniejące ;)
     
  15. Nastąpiło przegięcie przegięcia, które przysporzyło mi takiego bólu głowy że dam radę odnieść się tylko do mojego ulubieńca, czyli Venoma.

    Możliwość użycia jego umiejętności wynosić będzie teraz 120sek. Dokupując boostery na schładzanie, zanim skończy się działanie mocki będzie można dosłownie za moment użyć następnej ? :eek:

    Policzył w ogóle to ktoś z tych genialnych naukowców ?? - Chyba nie, dlatego zakładam że po tej aktualizacji EMP-y będą za darmo. :):)
     
    mahado2009 lubi to.
  16. -dshh14-

    -dshh14- User

    SchiffsnameFähigkeitsnameFähigkeitsname
    (Sekunden)
    Dauer
    Alt -> Neu
    (Sekunden)
    DiminisherSchild-Transfer1.200 -> 9060 -> 15
    LightningAfterburner480 -> 180-
    SentinelFortress1.200 -> 20120 -> 10
    SolaceNano-Cluster-Reparatur900 -> 90-
    SpectrumPrismatic Shielding900 -> 90-
    VenomSingularity1.200 -> 12060 -> 35
    Schiffsname-STATEK/ Fähigkeitsname - ÜMIEJETNOSCI/ Alt -> Neu STARE -NOWE
     
    Ostatnie edytowanie: 9 września 2016
  17. Jestem na Tak, dużo rzeczy się zmieni :) nareszcie :)
     
  18. Bedzie jeszcze więcej błędów w grze i tyle w tym temacie, niech się lepiej wezmą za naprawe błędów odnośnie statków bo wielu graczy chciało by wkońcu misje skończyć a nie godzinami wyczekiwac na golca vege albo karetke bez dresa
     
  19. Alfa.Star

    Alfa.Star User

    taki stary gracz a nie wie ze schladzanie zaczyna sie jak mocka sie konczy :)
     


  20. To była ironiczna kontynuacja tegoż przegięcia.

    Policz sobie, to lepiej zrozumiesz. ;)