Serwer Testowy - Zmiany w Scoremageddonie

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 19 czerwca 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_THOR

    BA_THOR Guest

    Witajcie Kosmiczni Piloci!

    W tym wątku możecie podzielić się opiniami na temat zmian w evencie Scoremageddon. Wasze spostrzeżenia zostaną przekazane producentom gry.


    Pozdrawiam
    BA_THOR
     
  2. Hmm, to dlatego ten event był zawieszony...


    Nie wiem jak teraz on wygląda, ale dobrze że się nim zajęli.
    To było nie do pomyślenia, że raptem po kilkunastu minutach niektóre typy miały już po kilkadziesiąt tysięcy punktów.
     
  3. Oxavian

    Oxavian User

    czego niektrorzy maja juz full irkow itp
    ktos pisal ze ma 8mln urki a ja mialem na start 250k
     
  4. -|Diw|-

    -|Diw|- User

    Ja swoim liberatorem z jedną lf-4 zauważyłem, że nic się nie zmieniło, serduszka są dalej takie jakie były.

    Jak ktoś wie o jakie zmiany chodzi niech napisze
     
  5. Exqu

    Exqu User

    Ja dostałam 250 tys uri na start, od czego to zależne, ze inni maja po milion, 800k etc?
     


  6. Bo to chyba jest tak, że jak ktoś wchodzi cały czas z tego samego konta na testowy i nie wydaje uri które daje w danym czasie BP, to ono mu się sumuje.


    Byłoby niesprawiedliwie, gdyby przy testowaniu tego samego były tak duże rozbieżności wśród przydzielanych środków.
     
  7. Jak wejsc na ten serwer testowy?
     
  8. kris0211.

    kris0211. User

    Wybór serwera (obok "Home") -> serwery testowe
    Musi być aktywny.


    A na temat eventu: Dobrze, że wzrósł lvl, bo niekiedy nie dało się latać po x-2 :)
    A zabezpieczenie też OK.
     
  9. -|Diw|-

    -|Diw|- User

    Dobrze, że w oficjalnych ogłoszeniach trochę żartu jest
     
    kris0211. lubi to.
  10. soleiuk

    soleiuk User

    no juz by wyloczyli serwer :(