Sposoby na Uridium w DarkOrbit

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika SpeedStealth, 7 stycznia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Witam, chciałbym przedstawić poradnik dla zaawansowanych graczy na expienie urki.
    Za nim je wam przedstawie najpierw wam powiem co do tego wam bedzie potrzebne.
    No więc:
    - golec, aegis, spearhead lub vega (bo cytadelli sie nie oplacamkupować ;))
    - z ok. od 15 lf-3 wzwyż
    - troszke dobrych oslon
    - kilka dodatków ułatwiających grę takich jak: CPU autorakiety itp. (ale to juz opcjonalne)
    - 12 level wzwyż.

    No więc zaczynamy:
    1 sposób na expienie Urki to ubijanie kristallinów,kristallonów,Loradkium (ammo tylko z kredyty),podczas ubijania zbierać jeśli są skrzynki bonusowe.(Krótka mówiąc klasyk)

    Szacowany przychód: 2000 URI na dzień

    2 sposób na expienie Urki to tzw. wykorzystywanie klanów, czyli szukasz sobie jakis klan który ma z ok 10 członków i który przyjmuje od powiedzmy 11 lvl. lub latac sobie po mapkach DO i czekac az ktos nas zaprosi do grupy i zaprosi nas do klanu.Nastepnie jak juz nas przyjmą czekamy az bedzie chociaż 5 członków klany i robicie wypad na np. kristallony , lordakium, ale oplaca on sie tylko wtedy kiedy wezmiecie jakies misje na kristallony lordakium, bosskristalllony uberkristallony itp., lub mozecie tez zrobic wypad na kubikony i na nich dobrze wyexpic urke.

    Szacowany przychód ( jeśli wypad trwal conajmniej 1.5 godz): ok 5000 URI.

    3 sposób to eventowanie czyli np. jak jest jakis "event skrzynkowy" to najlepiej zainwestować w niewidke i leciec na mape: 4-1, 4-2 lub 4-3

    Szacowany przychów: od 1500 URI do nawet 4000 URI na dzien podczas trwania "skrzynkowego eventu"

    4 sposób to jak ja to nazywam piratowanie, czyli lecimy sobie na mapke 5-2 i tam sciagamy Interceptory na strefe ochronna i ubijamy z ammo za kredki, zbieramy ich cargo i sprzedajemy w stacji na 5-2 (po to aby miec kredki na ammo), osobiscie nie polecam odlatywac podczas piratownia od tej bazy bo jak sie natrrafi na anihilatora, czy saboteura to mamy *moderated*.

    Szacowany przychód: ok 2500 URI na dzień


    1. Wulgaryzmy, obraza (nie tylko w języku polskim)

    15 punktów

    Pozdrawiam,
    MOD_Sensei :cool:
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 7 stycznia 2014
  2. Oympic

    Oympic User

    Spearhead opłacalny a cytadela nie?:rolleyes:
    Urkę się zdobywa a nie expi. EXP-skrót od experience czyli doświadczenie a więc expienie to zbieranie doświadczenia.
    Nazwa
    Zaawansowani gracze raczej nie potrzebują sprzedawać surki na bazie co chwila aby mieć na ammo do bicia interceptorów.
    Przychody
    eventowy 1500-4000uri na dzien nikogo nie skusi bo tyle się zbiera w godzinę.
    "Piratowanie" Bijąc tam alieny można zyskać 3tysiące uri na godzine z bardzo słabym statkiem ale z kamikaze 3. Z lepszym statkiem mamy 5-7tysięcy n godzine
    Bijąc krychy i zbierając boxy również zbierzemy więcej niż 2000dziennie.
    Ogółem cały poradnik wg. mnie do poprawy :)
    Wyżej wypisałem co można zmienić :)
     
  3. MOD_Sabio

    MOD_Sabio Guest

    Zaawansowanym/doświadczonym graczom nie potrzebne są poradniki. Jeżeli pisać takie tematy to w kierunku nowicjuszy, jednak żaden poradnik nie zastąpi dobrego klanu.

    Pozdrawiam
    MOD_Sabio
     
  4. *HARY*

    *HARY* User

    i ot cala prawda o DO
     
    kris0211. lubi to.
  5. Adzeus

    Adzeus User

    Dla zaawansowanych xD. Kolego 5 k uri to się nie zarabia w dzień tylko w 10 min. Wystarczy kuby bić ;P
     
    Książe lubi to.
  6. Adzeus 5k uri w 10 minut? zazdroszczę :) A poradnik do duuużej poprawy. Tak jak już napisał Oympik kupowanie cytadeli się nie opłaca a tej pchełki za 45 tak? Jestem bardzo ciekawy jak wygląda zarabiania na tym statku, nie biorąc oczywiście pod uwagę palladium :]
     
  7. Adzeus

    Adzeus User

    5 k uri w 10 min bo kuby pozajmowane niestety i trzeba czasem czekać ;P taki urok mmo. Ale czasem jak wolne są to x3, aegis i max 1,5 minuty na kuba także szybko leci i czasem nawet troszkę więcej da się zarobić ;)
     
  8. W tym poradniku są śmieszne cyfry na nitkach w godzinę zbiera się 3 tyś uri
     
  9. oj każdy zbiera urkę w swoim tempie ... jak zrobisz wrota to ci po ukończeniu w sekundę wyskoczy 60 000 uridium więc ja mogę się też tak chwalić, że tyle na godzine leci ... co do poradnika to ... dla początkujących, bo zaawansowani gracze zaczynają się od 8 irków full lf3, full oslon,napedow,dodatkow, lataja Vega ze wszystkimi designami, mają z 2 konfiguracje dron za urkę i mają co najmniej 6 kółek przy randze lub koronkę ... ogółem to ja nie staram się jakiś norm w zdobywaniu urki wyznaczać po prostu biję jak leci a urka jest :p
     
  10. *HARY*

    *HARY* User

    i tak sie chyba najlepjej zarabja :}
     
  11. Wydaje mi się że cubikony oraz cała mapa 4-5 (Ale to już w grupie).

    Pozdrawiam
    MOD_Skipper0pl
     
  12. GreyberKox

    GreyberKox User

    Pfff też mi sposoby na zbieranie uri, wszystkie słabe. No może dla żółtodziobów 3-5k uri na godzinę to jest góra złota, ale dla graczy posiadających doświadczenie w grze to są grosze. Ja osobiście wyciągam nawet 22k uri na godzinę i to bez bugów i hacków. Po prostu trzeba mieć głowę na karku i korzystać z opcji jakie istnieją w grze ;)
     
  13. Rozumiem że robisz wrota grupowe albo latasz na mapie 4-5.

    Pozdrawiam
    MOD_Skipper0pl
     
  14. GreyberKox

    GreyberKox User

    Heh, właśnie że nie. Jest kilka innych możliwości (oczywiście legalne i zgodne z regułami gry), które wolę zostawić dla siebie, bo jak się ludzie dowiedzą, to moje zarobki spadną :p.
    Ale istnieją też sposoby na zarobek uri w grupowych oraz na batllerayu - ale te znają wszyscy i trzeba czatować, żeby się wcisnąć :p
    Gracze notorycznie korzystają z buga na grupowe i na batlleraya, mam nadzieję że BP w końcu to naprawi, bo też można z tego wyciągnąć urkę i to nie małą.
     
  15. Te problemy są nam znane i zgłoszone do centrali. Sam jestem ciekaw co to za sposób 22.000 uridium w w godzinę to nie mało.

    Pozdrawiam
    MOD_Skipper0pl
     
  16. Powiem tak : zarabianie uri zależy też kto co lubi :)
    Moim zdnaiem dobrze się opłaca cubikony no ale one są częśto zajęte .
    Można też uberki chociaz to jest temat wątpliwy
    Dobrym sposobem jest zebraniu sb grupy na piraty i ubijanie ich grupa zbieranie z mapy i puszczanie kamyków jeśli ktoś posiada :)
     
  17. To się nazywa wrota grupowe solo :) Można je robić solo łącznie z centurym falconem i wychodzi więcej ~25-30k uri ale by w godzine to zrobić, małe alienka x2/x3 podkrędka, century sab+białka ewentualnie RSB (dla tych co nie mają co z amunicją robić) z podkrętką. Są różne techniki, jedni małe alienki zbierają, kręcą koło raleja i tłuką kamykiem, gdy uciekną na żyletach dobijają, inni je omijają i samego centuriona biją. Zależy kto jak chce.
     
    Ostatnie edytowanie: 1 lutego 2014
    MOD_Skipper0pl lubi to.
  18. Woriors☺

    Woriors☺ User

    Dałoby rade starą fulką z x2 całość zrobić?z podkrętką na sepromie , i czy alienki mnie puszczą jak odlece od nich a wezme century tylko?
     
  19. ciezko ci bezie nie alienki będą za Tb latac :p
    ale znam takich koksów co smai przejdą całe wrota sami i ubiją każdy alien:p
     
  20. Woriors☺

    Woriors☺ User

    Czyli nie opłaca sie robić jak nie mam kamikadze? Pamiętam że te duże alienki odskakiwały jak sie latało dalej , ale te najmniejsze nie.Mam romb a z x2 na sepro bije jakieś 16k.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.