Szybkie wbijanie rangi - przydatne dla nowych graczy

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika Metal_91, 13 czerwca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Przydało się?

  1. Tak

    100,0%
  2. Nie

    0 głos(ów)
    0,0%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Metal_91

    Metal_91 User

    Witam

    Zależy ci mocno na randze, ale nie zawsze od razu wiesz, czy bardziej opłaca się np. do danej misji czy innego celu, założyć design na PD, czy może jednak na Poważanie?

    Dobrze trafiłeś/-aś, przedstawię tu prosty i szybki sposób rozwiązywania powyższego problemu, za pomocą dokładnie jednego prostego działania matematycznego.

    Sprawa jest prosta.

    1) Jeśli ilość PD z danej nagrody jest WIĘCEJ niż 1 000 razy większa od ilości Poważania, to opłaca się założyć design na PD do wykonania celu, za który ta nagroda.

    PD : Poważanie > 1 000

    2) Jeśli ilość PD jest MNIEJ niż 1 000 razy większa od ilości Poważania, to odpowiednio - zakładamy design na Poważanie.

    PD : Poważanie < 1 000

    3) Jeśli ilość PD jest RÓWNO 1 000 razy większa od ilości Poważania, to pod względem Punktów Rangi wszystko jedno, czy zastosujemy +10% na PD czy na Poważanie.

    PD : Poważanie = 1 000

    Gdyby taka sytuacja się zdarzyła, to osobiście polecam używać design na PD - wbijesz przy okazji troszkę szybciej lvl, który zależy właśnie od PD :)

    Źródłem danych do wyznaczenia tych wzorów były informacje podane w części Ranking, dostępnej przez "stronę główną" ( konkretnie liczby z 3. kolumny od lewej, 1. i 2. wiersz od góry).


    Jak napisałem w tytule - dla doświadczonych graczy to pewnie żadne "odkrycie Ameryki", ale może akurat mniej doświadczonym się przyda jakoś :)

    EDIT: WAŻNE! W przypadku Misji Normalnej, NIE oznacza to wcale od razu, że przez CAŁY CZAS jej wykonywania, należy latać Veteranem, bo tak nie jest.

    Mój sposób liczenia działa dla konkretnej nagrody, czyli np. POD KONIEC misji (nie zapominaj, że po drodze bijesz alieny i nagroda za nie też musi być uwzględniona w mojej metodzie!), lub np. jeśli bije się konkretne alieny bez misji itp.
     
    Ostatnie edytowanie: 19 czerwca 2016
    MOD_SZYBKACOBRA lubi to.
  2. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest

    Brak aktywności. Zamykam.

    Pozdrawiam
    MOD_ŻBIK
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.