Tak na start, ponownie.

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika BARTEZ, 22 stycznia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BARTEZ

    BARTEZ User

    Wysłałem dzisiaj swojemu klanowi krótki poradnik na temat gry, nie każdemu chce się googlować czy przeszukiwać forum. Dzielę się nim także tu, może komuś się przyda, można kopiować ;)

    Na początek jak zacząć grę: skylab - 20 lvl, robimy misje, z misji dostaje się nagrody, w tym lasery i osłony.

    Następny krok to generatory napędu i statek Goliath z handlu. Jak już wylicytyjemy Goliatha to inwestujemy uridium albo licytujemy na handlu 15 generatorów napędu (za każdym razem jak gracie wrzucajcie w nie promerium, maksymalna prędkość jest bardzo ważna podczas ucieczek przed koksami, którymi kiedyś będziecie :p).


    Teraz konfigurację.
    Pierwsza na bicie (czołg), czyli maksymalna ilość laserów (na Goliacie 15, w dronach tyle ile mamy miejsc), w generatory wkładamy tylko osłony, tą konfiguracją bijemy alieny itd, maksymalne bicie i maksymalna ilość osłon daje nam przewagę podczas kręcenia np. dużej krychy.
    Druga konfiguracja jest UCIECZKOWA. Na dronach same osłony, w generatorach na statku 15 najlepszych generatorów napędu (podkręconych promerium). Z taką konfiguracją macie dużo osłon i poruszacie się bardzo szybko, jesteście w stanie uciec do portu przed wrogiem.

    Kolej na wrota. Radziłbym Wam złożyć na początek wrota alfa, beta i gamma, zobaczyć jak to wygląda i na czym polega. Jeśli poradzicie sobie z betą, spokojnie bierzcie się za składanie ZETY, jest najbardziej opłacalna i prosta :)

    Nagroda z wrót Zeta:
    35 000 Uridium.
    25 000 Amunicji laserowej typu UCB-100.
    200 000 Punktów Poważania.
    6 000 000 Punktów Doświadczenia.
    50 CDD.
    Szansa na otrzymanie designu do drona Havoc (przy komplecie +10% do bicia z dronów, nie daje efektu jeśli nie mamy wszystkich posiadanych dronów w tym designie)
    Uwaga design havoc nie jest gwarantowany!
    25 Kluczy do skrzyń piratów.

    25 kluczy wykorzystujecie podczas eventu na CAŁEGO APISA, z cdd wiadomo co robimy = profil pilota :)

    Profil pilota (rozdzielanie punktów postępu PP na grube lasery):
    Optymalizacja poszycia I - 2PP
    Mechatronika - 1PP
    Technologia osłony - 2PP
    Optymalizacja poszycia II - 3PP
    Cybernetyka I - 2PP
    Mechanizmy osłony - 5PP
    Kalibracja - 3PP
    Cybernetyka II - 3PP

    Poza tym: licytujecie LF3 i najlepsze osłony na handlu, uridium zostawiacie na ulepszanie dronów, aż do 16 poziomu.

    To tak na początek :) Przepraszam za błędy i możliwe pomyłki, pisałem na szybko, pozdrawiam Bart :)

    Ps. Jak zły dział to trudno.
     
    Ostatnie edytowanie: 28 stycznia 2016
    Vito34 lubi to.
  2. BA_MENTOR

    BA_MENTOR User

    Nie trudno, tylko się przenosi ;)

    Pozdrawiam,
    MOD_MENTOR
     
    BARTEZ lubi to.
  3. Czempion

    Czempion User

    Jeśli moje zdanie się jakoś liczy, zgadzam się z tym poradnikiem :)
     
    BARTEZ lubi to.
  4. Osobiście poszedłem trochę inną drogą i daje rade :D
     
  5. Mar86Lca

    Mar86Lca User

    Najlepsza metoda - cierpliwosc
     
  6. =Aspazja=

    =Aspazja= User

    Od początku gry działamy nie tylko na mapie,równie ważne jest też zaplecze.Staramy się jak najszybciej wbić SkyLab na 20 lvl-co przy umiejętnym podejściu trwa około 3 miesięcy.Surowce ze SkyLabu to świetny dodatek do rozwoju konta i wzmocnienia osłon/laserów statku.
     
  7. BARTEZ

    BARTEZ User

    Zgadzam się, ale nie z 3 miesiącami :eek::D
     
  8. =Aspazja=

    =Aspazja= User

    Robiłam SkyLab na niejednym koncie.Wyraznie napisałam,że OKOŁO 3 m-ce.Nie zamierzam się droczyć,ale wiem,że wbicie wszystkich kolektorów i rafinerii do poziomu 20 tyle czasu trwa +/- 2-3 dni . Jak kogoś stać,to może pakować URI w natychmiastowe ulepszenie,ale ja piszę o NORMALNYM cyklu,za kredyty.
     
    BARTEZ lubi to.
  9. BA_Matroz

    BA_Matroz User

    Brak aktywności, zamykam.

    Pozdrawiam
    MOD_Matroz
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.