Test obciążeniowy - feedback

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika TL_STRONG, 23 września 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. TL_STRONG

    TL_STRONG Guest

    Witajcie Kosmiczni Piloci!

    W niniejszym wątku możecie przekazać nam swoje spostrzeżenie dotyczące testu obciążeniowego.

    Zostaną one przekazane do producenta gry.

    Wasza ekipa Darkorbit
     
  2. -kicha-

    -kicha- User

    Ciekawe po co sprawdzać obciążenie skoro na mapie jest 4-5 graczy to góra.
     
  3. po to ze w niedlugim czasie bedziemy mogli spodziewac sie polaczenia niektorych serwerow (np polska 1, polska 2, polska3)z mala iloscia graczy na mapach aby te ilosc graczy jednak zwiekszyc i zeby cos sie dzialo a nie, tylko same pustki
     
  4. PAPCIO89

    PAPCIO89 User

    u mnie wgl nie da sie zalogowac na mape na tym testowym trwa laczenie i tala tak wkolko
     
  5. -kicha-

    -kicha- User

    Mam to samo
     
  6. PAPCIO89

    PAPCIO89 User

    czyżby już było tam 200 wybrańców:D
     
  7. warrriat

    warrriat User

    Ok zalogowałem się dużo czerwonych kropek na mapie co mnie cieszy, jednak statek który miałem był niewyposażony i nie miałem jak się bić, bo pęknięciu brak możliwości naprawy, jeśli nie możecie się zalogować to dlatego że kiedyś pękliście i nie naprawiliście wtedy statku. Przynajmniej tak mi się wydaje bo 200 osób na pewno nie ma. Zaraz sprawdzę z innego konta.
     
  8. na GE1 też jest test?? bo jakoś nie można wejść na mapeo_O
     
  9. Alfa.Star

    Alfa.Star User

    ten test to tak wlasciwie po co skoro ciezko na mapie spotkac jednoczesnie wiecej niz 20 statkow a co mówić 200
     
  10. warrriat

    warrriat User

    Dobra wyglądało to tak. Bardzo duża ilość graczy co cieszy walki nawet 20vs20 i brak lagów przy tym fps wahające się od 25-50 przy walce i stałe 60 przy bezruchu.
     
  11. koko

    koko User

    podobno mają połączyć pl1 z pl2 tak słyszałem ale nie wiem czy to prawda :)
     
  12. Niech bugi naprawią, bo jeden na drugim... Same formacje to jakieś 5 bugów, a o sepromie i innych szkoda wspominać, misje od pół roku prawie zepsute itd. itd.

    Co do łączenia serwerów to tylko to im zostało, więc jak nie w tym roku to w kolejnym muszą coś zrobić, bo mapy już są prawie puste. Na pl2 w południe można spotkać puste kubiki...

    Co do lagów to były są i będą, więc nie wiem z jakiej paki zajmować się czymś co aktualnie no nie jest potrzebne.
     
    Andromeda5 lubi to.
  13. Alfa.Star

    Alfa.Star User

    ale to polaczenie serwerow to takie plotki graczy czy ktos z ekipy moglby potwierdzic
     
  14. MOD_ORZEŁ

    MOD_ORZEŁ Guest

    Kiedyś na forum pojawiła się oficjalna informacja, że łączenie serwerów polskich jest rozważane przez Centralę, ale to tylko pomysł. Czy zostanie to wprowadzone i w jaki sposób- nie wiemy...

    Pozdrawiam,
    MOD_ORZEŁ
     
  15. Alfa.Star

    Alfa.Star User

    jedno jest pewne wojen przybedzie :) jednak kubiki teraz to troche malo :) musialby ich byc z 10 na mapie. dawniej gdy norma;nym bylo ze kubika bije sie w kilka osob spoko ale obecnie te alieny sa na tyle slabe ze mogliby dac wieksza ilosc jesli polaczyliby serwery
     
  16. MOD_ORZEŁ

    MOD_ORZEŁ Guest

    Może wojen przybędzie, ale za to zmaleją wpływy klanów mieszanych? :rolleyes: Jednak zostawmy temat łączenia serwerów, bo to nie miejsce na takie dyskusje :)

    Pozdrawiam,
    MOD_ORZEŁ
     
  17. Alfa.Star

    Alfa.Star User

    ogolnie jest za polaczeniem a zeby nie ciagnac tego watku to zapytam czy jest szansa ze jeszcze to beda testowac czy juz wiedza co chca?