Opinie Wrota międzygalaktyczne Kuipera - dyskusja

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika BA_ASTRAL, 6 października 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_ASTRAL

    BA_ASTRAL Guest

    тαυяιєℓ lubi to.
  2. Mi się podobają te wrotka, a bardziej nagroda za przejście nich :D Tylko brakuje mi amunicji x4 :eek:
     
  3. RUFUZ.

    RUFUZ. User

    Czy bedzie właczony serwer testowy żeby najpierw zobaczyć jak to w ogóle wygląda czy od razu zostaną dodane do gry ?
     
  4. BA_ASTRAL

    BA_ASTRAL Guest

    Będzie testowy, jeśli torturowane streunery mówiły prawdę to jeszcze dziś po 16 ale o tym przekonamy się za naście minut :oops:

    pozdrawiam
    SMOD_ASTRAL
     
    majkiski13 lubi to.
  5. UU to ja się szykuję, a te wrota to w ile osób trzeba robić?:p
     
  6. Fajny pomysł,ciekawa nagroda, już czekam zniecierpliwiony na te wrotka aby szybko się ukazały:rolleyes::D;)
     
  7. Zumir

    Zumir User

    Normalne wrota,jak alfa,zeta czy eps, sam skadasz sam robisz :p
     
  8. a co hadesa tez sam skladasz a trzeba robic min. 4. os.
     
  9. Zumir

    Zumir User

    czy w przykładach wrót które podałem znajduje się hades? Proszę czytać uważnie,na przecinki też uwage zwracać :)
     
  10. SλώczγK

    SλώczγK User

    Nagrody

    - 15 000 uridium
    - 150 000 punktów poważania
    - 2 000 000 PD
    - 5 kluczy do skrzyń
    - Szansa uzyskania jednego z poniższych designów statków (jeżeli gracz już je posiada, otrzymuje w zamian 200 000 uridium):
    o Aegis Elite
    o Citadel Elite
    o Spearhead Elite
    o Goliath Venom
    o Vengeance Pusat

    ja mam pytanie odnośnie tej szansy ile % jest że nam wogóle jakiś dres wyleci? bo troche lipnie by było jeśli koszt złożenia wynosiłby ok 200k uri lub 2k energii a okazało by się że niestety dresu nima a nagroda tylko 15k uri :D
     
  11. jeżeli miałby być jakiś % to pewnie by o nim napisali ;)):p
     
  12. Skiera0306

    Skiera0306 User

    Patrzac z drugiej strony jesli szansa bedzie zbyt duza to osoby, ktore wygraly designy na aukcji za darmo beda otrzymywac za kazdym razem po 200k URI.
     
  13. A to juz BP powinno się martwić ;D
     
  14. Serwer testowy właśnie został otwarty:p

    Pozdrawiam
    SMOD_Myśliciel
     
  15. Goro^^

    Goro^^ User

    heh, nie mam jak złożyć wrót, bo mam 0 uri tam ...
     
  16. No fajny mi testowy jak nie mozna nawet wytestować wrót :D śmiech na sali ... jezeli juz cos dają na testowym to powinni dodac KAŻDEMU graczowi Uri aby każdy miał szanse wytestowac to.. także nie dostałam uri do złozenia wrót :/
     
  17. Zumir

    Zumir User

    Prgnę zauważyć że dali milion energii do wrót
     
  18. zacial mi sie ostatni strauner z 1 fali target nie dziala ni9e dopracowali za bardzo tych wrot
     
  19. SuSzAk

    SuSzAk User

    Wszystkie alieny mam zbugowane w tych wrotach żaden do mnie nie bije, jeśli tak to ma wyglądać to wrota do zrobienia pchełką z 1x mp1 ;)

    Edit: Teraz mam straunerka którego nie da się zanierzyć i goni cały czas po mapie xD
     
  20. Ja mam dokładnie to samo XD