Zestaw designów dla leonova

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika Czempion, 11 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy chcesz widzieć te designy w kolejnej aktualizacji?

  1. Tak

    20 głos(ów)
    95,2%
  2. Nie

    1 głos(ów)
    4,8%
  3. Wymaga poprawki (uzasadnienie w komentarzach)

    0 głos(ów)
    0,0%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Czempion

    Czempion User

    Witam

    Jak łatwo się domyśleć, designy dla Leonka, jest już jeden dla BigBoya, ale dla Leonka nie ma wciąż, który według mnie ma większe zastosowanie. Oto proponowane przeze mnie designy:

    Profi desing - Amaterasu
    Opis: Opierając się na najnowszej technologii, dzięki której powstały właśnie statki Spearhead, Aegis i Citadel, nasza firma utworzyła design, dobry dla początkujących jak i zawodowców, który przyzwyczaja Leonova do najdalszych podróży we wszechświecie.
    Statek otrzymuje następujące umiejętności:

    - Teleportacja - umożliwia przemieścić się w dowolny punkt na mapie. Wystarczy kliknąć w umiejętność i w punkt na minimapie. Członkowie grupy mogą od razu się przeteleportować w punkt, gdzie jest gracz z tym designem (otrzymują tą możliwość jako umiejętność statku), jednak użycie tego ma swój cooldown 15 min. i zużywa kupon do skoku
    Cooldown: 15 min
    Użycie natychmiastowe, nie działa podczas walki.
    - Motywacja - +15 jednostek do szybkości dla wszystkich członków grupy wraz z aktywatorem tej umiejętności
    Czas trwania: 5 min
    Cooldown: 15 min
    Leonov otrzymuje na każdej mapie takie same staty jak na mapach rodzimych posiada też podwojone obrażenia z laserów, rakiet jak na rodzimych, przy czym żeby za dobrze nie było, na wszystkich mapach statek ma 500 ładunku i 120k HP czyli:

    Prędkość: 380
    Ładunek: 500
    Lasery: 6
    Generatory: 6
    Baterie: 6k
    HP: 100k
    Dodatki: 1

    Osłony i lasery ze statku (więc drony się nie liczą w tym) są 2x większe. Więc jak gracz ma w miejsce na statku 6 B02 (łącznie 60k osłony) i jeszcze może 2 B02 z dronów, to łącznie ze statku to będzie 120k, a z dronów 20k. Z sześcioma LF3 na statku gracz będzie mieć z nich 1800 obrażen (900 * 2). Jako że to tylko 6 laserów, jest duża oszczędność amunicji (golec miejąc 12 LF3, zada tyle samo obrażeń co Leonek, ale więcej ammo wyda). Napędy otrzymują premie 50% (przy 6 fullkach gracz ma łącznie 470 prędkości, troche więcej niż goliath). Gracze z Leonkiem napewno wiedzą o co mi chodzi, reszta mam nadzieje że też mnie rozumie.
    Formacja strzały lub szewronu będzie kluczowa dla leonka jako że jeszcze zwiększa bonus dla rakiet, które już mają podwojone obrażenia
    Wygląd też wykonałem, przy kupnie w sklepie lub na aukcji (tygodniowa) wygląd zależy od firmy(nowe projekty):
    http://www.dropbox.pl/file.php?name=0E57654379EB39E126726206897F5FCA
    http://www.dropbox.pl/file.php?name=D37BA75009FB3101F283CCCBADB618C3
    http://www.dropbox.pl/file.php?name=1511B9583746FF06ABA2C6A03BD124CB
    Zamieszczam jeszcze starsze moje prace:
    http://dropbox.pl/file.php?name=D9ECFEE5A2EA97447923E21AE9F782FF
    http://dropbox.pl/file.php?name=8801B260D315A2A713356218D82EEF7F
    http://dropbox.pl/file.php?name=E816690129934E22CD998715266C0AFA

    Plusy:
    - oszczędność amunicji, mała pojemność nie jest aż tak dotkliwa
    - specyficzne umiejętności
    - wysokie obrażenia, premia do rakiet
    - zniszczenie jego nie daje dużych zysków

    Minusy
    - nie dorówna golcowi w walce
    - nie jest tak szybki jak vega
    - mało HP
    - niska ładownia

    Profi - design Czarnobrody
    Opis: Do stworzenia designu Czarnobrody dla Leonova wykorzystaliśmy technologie piracką. Nie jest to legalne, ale przecież jest to kwestia uratowania ludzkości.
    Zanim przejdę do umiejętności, napisze do ten design zmienia, gdyż jest kilka ważnych informacji:
    - przy posiadaniu tego designu, nie można używać PET'a
    - z tym designem otrzymujemy o 10% mniej poważania
    Staty tego statku są identyczne co dla zwykłego leonka, identyczne wszędzie:
    Prędkość: 360
    Ładunek: 500
    Lasery: 6
    Generatory: 6
    Baterie: 6k
    HP: 64k
    Dodatki: 1

    Są podwojone obrażenia laserów wbudowanych w statku i osłony tak samo. Obrażenia ze zwykłych rakiet są podwojone.
    I teraz umiejętności:
    Posiłki: Przyzywa 10 Interceptorów z podwojonymi obrażeniami (zastępcy PET'a), którzy tak jak PET mają niebieskie podpisy, ale mają inne funkcje i nie wymagają paliwa. Co 1 min pojawia się nowy, maksymalnie może być ich 15. Krążą w koło wszędzie, nie oddalając się od gracza. Nie mają cargo, nie dają bonusów za zniszczenie ich. Teleportują się razem z nim.
    Cooldown: 15 min
    Pojawia się nowa zakładka, w której są ustawienia dotyczące Interceptorów:
    - Atak(do wyboru dla gracza):
    * Interceptory atakują każdego napotkanego wroga
    * Interceptory atakują tego, kto został zaatakowany przez nas
    * Interceptory nikogo nie atakują
    - Rodzaj ataku:
    * skupiskowy (wszyskie otaczają cel i strzelają do niego, jak większość alienów)
    * rozproszony (ganiają w koło, nie oddalając się zbytnio od celu, gdy jest w zasięgu, ostrzeliwują, jak np. protegit)
    - Ściganie uciekającego gracza Wł/Wył (po zniszczeniu szybki powrót do gracza)
    - Atakowanie graczy z wrogich klanów Wł/Wył
    - Maskowanie wraz z graczem Wł/Wył
    - Wycofywanie się w razie małej ilości HP Wł/Wył
    - Trzymanie bardzo bliskiej odległości od gracza Wł/Wył
    - Podczas rozkazu naprawy (o tym zaraz) przerwanie naprawy przy małej ilości HP
    - Przy rozkazie naprawy: ilość Interceptorów naprawiających (1-15) - reszta atakuje
    - Przy poświęceniu: Tylko nieatakujące interceptory giną pod wpływem tej umiejętności.
    - Przy poświęceniu: Tylko int. nie bedące pod ostrzałem giną pod wpływem tej umiejętności
    Rozkaz naprawy: Wszystkie Interceptory podchodzą do gracza i naprawiają go w tempie 1000 HP/s (1 Interceptor). Gdy jeden wyleczy 10k HP, od razu ginie. Naprawiające int. nie atakują
    Cooldown: 2 min
    Stabilna osłona: 50% przyzwanych Interceptorów ginie przy użyciu (zaokrąglenie w góre) i tworzą stabilną osłone dla leonka, który staje się niezniszczalny przez 10 sekund lub póki reszta int. nie zostanie zniszczona. Podczas stabilnej osłony int. wciąż mogą atakować. Kolejny pojawiający się int. nie może podtrzymywać osłony.
    Cooldown: 5 min
    Poświęcenie: Jeden Interceptor ginie, przy czym jego osłona jest nam przekazywana. Ginie Interceptor z najwyższą osłoną. W razie kilku miejących taką samą, wszystko odbywa się w sposób losowy.
    Cooldown: 5 sekund
    Wygląd: http://dropbox.pl/file.php?name=91DD6C060ADDE987B1C1693AEB35E6D1

    Zalety:
    - Dobre na PvP, zwłaszcza że nie ma szybszych statków niż Interceptor
    - Oszczędność na paliwie
    - Umiejętności stawiające na wytrzymałość statku
    I wiele więcej

    Wady:
    - mało HP
    - bez Interceptorów mała szybkość

    Teraz takie podstawowe na początek:

    Design - Avenger
    Opis: Design Avenger dla Leonova daje 10 % bonusu na poważanie
    Wygląd
    [​IMG]
    Tutaj stary projekt, aczkolwiek nowy (wyżej) wydaje się dla mnie lepszy
    http://dropbox.pl/file.php?name=594E2CB8B1EDC3F7B368D8C622179591

    Desing - Overlord
    Opis: Desing Overlord dla Leonova daje 10% bonusu na punkty doświadczenia
    Wygląd
    http://dropbox.pl/file.php?name=CAB913C6644D310A94F5E44DAABDA5CA

    Ceny:
    Amaterasu - 250k uri
    Overlord - 1kk kredek
    Avenger - 1kk kredek
    Czarnobrody - 250k uri
    To tak na początek, może jeszcze jakieś dodam, głosy w ankiecie są dla mnie motywacją.

    Edit: Nowy wygląd designów
    Edit2: 120k HP zmienione na 100k
     
    Ostatnie edytowanie: 28 listopada 2014
  2. kris0211.

    kris0211. User

    Świetny pomysł. Leonek to jedyny statek elitarny, który nie ma dresa.
    Jestem oczywiście za!
     
  3. NocnaFuria

    NocnaFuria User

    nie chciało mi sie czytać do końca, ale design dla leonka zawsze spoko :p

    jak sie ekspert forum wypowiedzial ze to dobre, to myślę, że parametry są realne, a nie +2000% hp :D
     
  4. Czy Ty kiedykolwiek miałeś złe pomysły? Ten jest super! Odrazu bym się przerzucił na leonka! Choć bym poprawił kolory, ale reszta jest mega! ;)
     
  5. Czempion

    Czempion User

    Jak miło, dziękuje ;)
    A tak dokładniej, co jest do poprawienia w kolorach?
     
  6. Fajny pomysł, mi się podoba :)
     
  7. Możnaby zmienić kolory coś w podobie jak są teraz statki Aegis, Citadel i Sparthead, dla każdej firmy odpowiednio dobrane kolory, które groźnie wyglądają ;)
    Można też zrobić coś w podobie jak Veterany i Elite
     
  8. Czempion

    Czempion User

    BP ma na pewno lepszy gust ode mnie :D
     
  9. Adzeus

    Adzeus User

    Jednak nie zapominajmy że leonek może dresa nie ma ale otrzymał już wystarczająco duży + mianowicie bonus na mapy rodzime. Mając szewron + rakietologie można z grubych rakietek wyciągnąć ponad 30 000 uszkodzeń. A jeśli gracz ma premke to bije co sekunde 30 000 z samych rakietek więc według mnie nie ma sensu dodawać designów do lenovka.
     
  10. Czempion

    Czempion User

    Ale tylko na rodzime i tylko na alieny. Wiele na samych rodzimych mapach się nie porobi. Jest to pewne ograniczenie, dlatego stworzyłem dalszy rozwój tego stateczka.

    Czy nowe kolory są "groźne"?
     
    Ostatnie edytowanie: 24 listopada 2014
  11. Adzeus

    Adzeus User

    Na mapy rodzime jest tylko ten bonus i dobrze bo wyobrażasz sobie ten bonus na wszystkie mapy ? Wtedy każdy by latał lenovkiem i bil alienki tylko i wyłącznie z powodu rakietek ;/
     
  12. Czempion

    Czempion User

    Nawet jeśli by tak było, chyba nic w tym złego ;)
     
  13. Adzeus

    Adzeus User

    Niby nie ale tak wielka korzyść dla gracza wiesz z czym by się łączyła :p Więc projekt ma małe szanse :p
     
  14. kris0211.

    kris0211. User

    Dopisałbym jeszcze na osłony i poważanie, jak znajdę chwilkę to coś wymyślę ;)
    A jeszcze taki mały bonus, jakby Leonek miał dres na 10% HP - nie licząc Goliatha z Centaurem/Saturnem, byłby to jedyny taki stateczek :)
     
  15. Czempion

    Czempion User

    Jedynie jest oszczędność amunicji i ten bonus do rakiet, ale mało HP jednak.

    Te designy już są wystarczająco dobre, nie chce robić hybrydy
     
  16. Zientula

    Zientula User

    Ten niby emp w leonku na minus dam. Leonki bije się na końcu bo mało punktów dają a ciężko je czasem ubić. Ten emp tylko dodatkowo będzie wkurzał. Nie dość że nagroda za ubicie marna to jeszcze prawie zawsze ktoś mi to odpali. Gracze przejdą na leonki i nagrody będą znowu beznadziejne.

    Teleportacja jest ekstra. Mam nadzieję że kiedyś będę mógł się teleportować po mapce.

    A co do motywacji jeśli działa na każdej mapie to jestem na nie ale jeśli na rodzinnej tak jak bonus leonkowy to ok. Na pierwszej gali potrzebne jest wsparcie w obronie słabszych a nie na każdej mapie. Gracz robiący wyloty by robił na tym niezłe przekręty tak samo jak w wrotach low i różnych eventach.

    Jeszcze by się przydał atak kamikadze w leonku. Można by się detonować gdy jest 10% hp na statku. Skoro ktoś i tak może nas ubić to niech nas bije i zarazem ucieka :D Buhahahaha. :) Tylko też by potrzeba cooldawna jakiegoś żeby ktoś nie przesadzał z detonacjami w portalach. p.s. Nie należę do zdołowanych samobójców nie tnę się i nie mam problemów w życiu codziennym. ;)


    Do pomysłów z interceptorami jesten na nie. Były już podobne a nawet lepsze tego typu pomysły. W ogóle tego nie komentuje. BP i doświadczeni gracze wiedzą jak to by się skończyło w praktyce.
     
  17. Czempion

    Czempion User

    Racja, EMP za mocne, aczkolwiek co do reszty, jest dobrze.
    Motywacja, ten sam numer, co vega, która uciekając przed golcem stawia miny.
    A o jakich nieporządanych skutkach z interceptami mówisz?
     
  18. http://imageshack.com/a/img538/5331/oYmDdL.png
    Design Stripes Dla Leonova
    Plusy
    + 1 Miejsce na Laser
    + 65 Prędkości
    + Umiejętność
    Minusy
    - Minus 25000 Hitpoints
    - Zapłata za Umiejętność - 10000 Hitpoints

    ---------------------------------------------------------------------------------------
    Design ten powoduje że twój Leonov będzie Bardzo Szybkim Statkiem ale niezbyt pancernym.
    Umiejętność Galop zwiększa szybkość o 75 na 2 minuty Zapłatą za użycie jest 10000 Hitpoints (Cooldown 3 Minuty)

    Na Mapach Rodzimych Hitpoints = 135.000
    Zwykłe = 44.000
     
    Ostatnie edytowanie: 13 grudnia 2014
  19. Brak aktywności tematu więc zamykam.

    Pozdrawiam
    MOD_Czarodziejka
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.