1-100 - forumowa gra :)

Temat na forum 'Kącik mówców' rozpoczęty przez użytkownika Adalon, 6 września 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Adalon

    Adalon User

    Mam propozycję gry forumowej (pomysł zaczerpnięty z niemieckiego forum DO)

    Zasady są proste:
    Użytkownicy starają się doliczyć od 1 do 100 wpisując kolejne numery w postach (jeden post jeden numer)
    Ten sam użytkownik nie może umieścić posta 2 razy pod rząd.
    Aby uniknąć sytuacji że lindorexelend1, gigamen i ViperΔ ( sorry chłopaki - wiem do czego jesteście zdolni ;) ) rozbiją bank w 5 minut - ten sam użytkownik nie może umieścić postu częściej niż raz na 10 minut.

    Moderatorzy starają się nie dopuścić do osiągnięcia 100 - w każdej chwili mogą postawić 0 resetując licznik.

    W przypadku pomyłki w liczeniu przez użytkowników lub złamania zasad dotyczących częstotliwości umieszczania postów przez tego samego użyszkodnika licznik także jest resetowany.

    1
     
    gigamen i ViperΔ lubią to.
  2. Legenda

    Legenda User

  3. poland102

    poland102 User

    a co w przypadku dojechania do 100?
    numerujemy tylko w tym temacie czy we wszystkich?
    jedna numeracja czy każdy swoją?
     
  4. ViperΔ

    ViperΔ User

    Też myślałem kiedyś żeby dodać oddzielny dział jak to jest na forum niemieckim, tam też jest taka sama lub podobna gra :p
    4!
    @lindorexelend1 @gigamen @Ghost_User (Możesz wiecej wpisywać bo nie zostałeś wymieniony :D) niszczym modów :D

    EDIT: Ja bym jednak zasade 10 minut dla pewnych użytkowników usunął a modom też dał jakiś limit bo nie ma szans żeby wygrać aż do 100 :d
     
    Ostatnie edytowanie: 4 września 2018
  5. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    0
     
  6. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest

  7. ViperΔ

    ViperΔ User

    2
     
  8. Legenda

    Legenda User

  9. BA_Matroz

    BA_Matroz User

    0 :rolleyes:
     
  10. ViperΔ

    ViperΔ User

    1
     
  11. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest

  12. Mafiaq34

    Mafiaq34 User

    Już kiedyś widziałem taki temat na forum innej gry (również BigPoint) ale nie chce mi się teraz grzebać w pamięci

    1
     
  13. poland102

    poland102 User

  14. MOD_Artemida

    MOD_Artemida Guest

  15. poland102

    poland102 User

  16. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    0 ;) teraz dam Wam fory, poczekam do 90 o ile inni wcześniej Wam licznika nie wyzerują :D
     
  17. poland102

    poland102 User

  18. Adalon

    Adalon User

    2

    Użytkownicy wygrywają ;)
     
  19. Legenda

    Legenda User