Ogłoszenie 10 Rocznica starego klienta.

Temat na forum 'Od użytkowników dla użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Wladimir50, 24 maja 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Wladimir50

    Wladimir50 User

    Pamiętacie Stare DO przed jego kompletną zmianą dotychczasową?
    Pamiętacie latanie w grupach po 30 - 40 osób?


    Już w najbliższym roku czyli 2020 będziemy obchodzić 10 lat od kąd stary klient został wyłączony. Myślę że to jest dobra okazja aby zrobić coś dla DO co wiele osób by ucieszyło i żeby ta gra chociaż by trochę odżyła. Tak jeden użytkownik którego pozdrawiam :D napisał ze miały być retro serwery czyli powrót do przeszłości DO za nim te wszystkie designy statki amunicje poprostu wszystko tak jak było w tamtych czasach. To by był dobry pomysł by uczcić starego nam zapomnianego klienta gry. Albo, ewentualnie zrobić event który będzie się nazywał "Operacja Nostalgia" czyli powrót do roku 2010 gdzie nie było tylko dodatków jak jest dzisiaj. Ustalmy, że np. event trwał by od 1 do 2 tygodni, lub też dłużej i przez ten czas expimy i gramy i się bijemy z przeciwnikami :p Stara grafika, stare dźwięki, stare lasery, moby no i też świetna zabawa :)! Jeżeli też by była możliwość tak jak napisałem u góry zrobić retro serwery co twórcy mówili na swoich livach o tym.


    A kiedy jest obchodzone 10 rocznica starego klienta DO?

    Nie mam dokładnej a ni potwierdzonej informacji po przeszukaniu wszystkiego na forach nic nie znalazłem takiego :/ Jedynie pozostaje mi YouTube gdzie szperałem parę minut i okazuję się, że być może wypada ona na początku roku 2020. No cóż pozostaje nam tylko czekać i mieć odrobinę nadzieji :D Napiszcie co o ty myślicie i dawajcie też swoje pomysły na to ;)
     
  2. Cupak

    Cupak User

    Uczczeniem końca starego klienta będzie zapewne koniec Dark Orbit :)
    Nic lepszego chyba raczej nie można się spodziewać...
     
    kris0211. lubi to.
  3. Wladimir50

    Wladimir50 User


    Też miałem taką wizję nie kłamie, ale zapewnie ku przyszłości grze z czasem będzie coraz gorzej.
     
  4. Cupak

    Cupak User

    Retro serwery zapowiadali w 2016 i chyba na zapowiedzi się skończyło....

     
  5. Wladimir50

    Wladimir50 User


    szkoda fajnie by było znowu zagrać :( ale co ja poradze no nic. Niech już najlepiej zamkną tę grę bo co kolejny update to -20% do rozrywki jak i samego grania.
     
  6. Cupak

    Cupak User

    Ten cały projektant DO powiedział, że nie wie czy są chętni na retro serwery co pokazuje jak odrealnieni oni są od rzeczywistości graczy i chyba zawsze byli.
     
  7. Wladimir50

    Wladimir50 User


    Z mojej strony jedyne co by było ratunkiem to stworzenie ankiety ułatwiło by to głosowanie. jak i samo pokazanie ilu graczy jest chętnych.
     
  8. Laser_Jet

    Laser_Jet User

    Kiedyś stare Darkorbit to była wybuchowa mieszanka Galagi, Asteroida i wciągającego Defendera - dzisiaj to mix przelewów, smsów iiii nie mogę chyba się zaraz poryczę :(:(:(
     
    kris0211. i Cupak lubią to.
  9. RedCat313

    RedCat313 User

    Gram od 2016 roku
    Niby co było kiedyś czego nie ma teraz że teraz gra jest słaba a kiedyś była dobra
    Wizja że najlepszym laserem było lf-3 oraz było o wiele mniej statków i sprzętu jakoś mi nie podpowiada że było aż tak lepiej by teraz zakładać setki tematów które służą do wspominania jak kiedyś było fajnie i jak teraz jest żle...
     
  10. Wladimir50

    Wladimir50 User

    kto komu zabroni :)?
     
  11. Cupak

    Cupak User

    [​IMG]
     
    =Aspazja= i kris0211. lubią to.
  12. Wladimir50

    Wladimir50 User


    taa prawdziwe
     
  13. ViperΔ

    ViperΔ User

    ja nie pamietam

    jakich livach prosze o zrodlo bo nie wierze

    nie wiem

    ja bym dodal jakies nowe skiny