100 nowych misji

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika Andrzej.s, 6 lipca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Andrzej.s

    Andrzej.s User

    Witam, mam pytanie do tych co zrobili:p Jak zrobić misje :
    Misja 43:
    • Zbierz Prometid: 50.000
    • Zbierz Duranium: 50.000
    • Zbierz Prometium: 2.000
    - Na wrogiej mapie X-1
    Tam z alienow nie wypada taka surka
    Z góry dzięki za pomoc:))
     
  2. S*Y*Z*Y*F

    S*Y*Z*Y*F User

    o ile sie nie myle to prometium leci ze strojków na x-1. chyba, że pomyliłeś nazwe surowca z promerium :)
     
  3. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    100 nowych misji jest? :D gdzie? nie widze zadnych misji z numerem 1 a Ty juz 43 robisz xD
     
  4. jeżeli zrobisz 17,5k sabków to na samym dole powinny być misje na początek 48k promerium 450 matek i 300 dki tak dalej aż zrobisz całą 100 misji
     
  5. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    aaa to juz wiem, 22lvl trzeba tez miec :D mam 19 xD
     
  6. heh to daleka droga przed tobą bo za nim zrobisz 17,5k sabków to ci się zejdzie troche do 100 nowych misji
     
  7. KacproproK

    KacproproK User

    nie wiem czemu ale mi usuneło ogólnie najłatwiejszy sposób to wziąść sobie cytke full danego surka i wlecieć w promieniowanie na danej mapie odrodzić się i podnieść po sobie skrzynke
     
  8. niszczysz steunery i zbierasz z nich sury :p
     
  9. Andrzej.s

    Andrzej.s User

    Tia ze streunerow prometid i duranium:p:p
     
  10. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Drogi graczu,
    Chciałbym zauważyć, że wymaganie "na wrogiej mapie X-1" dotyczy tylko surowca Prometium.

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS
     
    *MAŁA*2010 lubi to.
  11. Andrzej.s

    Andrzej.s User

    No to nie wiem co to za opis misji:p ale skoro tak to spoko, dzieki za info i temat do zamkniecia
     
  12. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    W takim razie zamykam.

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.