1000 sposobów na śmierć w DarkOrbit

Temat na forum 'Kącik mówców' rozpoczęty przez użytkownika MOD_M4, 1 października 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
 1. 840. Wkurzenie @TL_Eviana. wykropkowanymi słowami. :D
  Ps: Liczba postów=liczba śmierci. Chyba dostanę znów depresji.
  841. Trafienie daleko za granicę kosmosu (nwm gdzie ona jest ale załóżmy, że istnieje gdzieś w promieniowaniu) i zostanie wciągniętym przez czarną dziurę zamieszkałą przez zmutowane emperorki które zadają 2x więcej obrażeń. Na pewno sobie poradzisz?
   
  Ostatnie edytowanie: 25 stycznia 2021
  kris0211. lubi to.
 2. kris0211.

  kris0211. User

  842. Szukanie ukrytego portalu w promieniowaniu
   
  Adiuuuu i RedCat313 lubią to.
 3. -porty7-

  -porty7- User

  843. Dowiedzenie się o ukrytym portalu na 4-4 i próba lecenia tam phoenixem.
   
 4. 844. Dowiedzenie się, że @MOD-ZERO leci flotą skarbów i próba odbicia ich phoenixem.
  Gdzie znowu uciekliście? (wszyscy próbują odbić flotę skarbów)
   
  Ostatnie edytowanie: 23 marca 2021
  CM_Zero lubi to.
 5. RedCat313

  RedCat313 User

  845.
  Użycie promieniowania jako skokówki.
   
 6. Adiuuuu

  Adiuuuu User

  846. Zbugowane barracudy! :mad:
   
 7. 847. Szukanie lodów Ekipy w promieniowaniu Phoenixem. (pozdro dla kumatych:p)
   
 8. kube

  kube User

  848.próba rozbicia sie o stado botów
   
 9. 849.

  Gram sobie i latam w kosmosie. Niestety, ni stąd ni zowąt dopada mnie chęć na seks ale nie mogę nic na to poradzić bo jestem dosyć daleko od bazy a po za tym muszę dalej zbierać uridium. Jest tylko jeden sposób aby rozwiązać tę trudną sytuację...
  - @TL_Eviana. , choć tutaj!
  @TL_Eviana. przychodzi i patrzy się na mnie. Zostawiam grę na chwilę w spokoju. Zdejmuję koszulkę, spodnie, i od razu bokserki. @TL_Eviana. patrzy, a wręcz gapi się na mnie i moje ciało. Nie ukrywam że podnieca i ekscytuje mnie ten fakt.
  Patrzę się @TL_Eviana. prosto w oczy. Ponieważ z moich oczu aż płynie żądza i pożądanie, @TL_Eviana. natychmiast zaczyna zdejmować swoje ubrania aż zostaje w samym staniku i majtkach. Z podekscytowania aż zaczynam obgryzać wargi chociaż staram się tego nie robić.
  Mój wzrok kieruje się na jej ciało po czym znów na jej oczy. @TL_Eviana. natychmiast wie, czego chce. Zdejmuje więc stanik a potem majtki.
  Widoki nieziemskie. Nie jestem w stanie oderwać oczu ani ukryć podekscytowania które natychmiast maluje mi się na twarzy. Zresztą nawet gdybym był w stanie powstrzymać się przed okazywaniem emocji na twarzy, to pewna inna część ciała i tak wydałaby całe moje podekscytowanie.

  @TL_Eviana. podchodzi bliżej, łapie mnie za ramiona i próbuje na mnie usiąść. Natychmiast ją zatrzymuje i mówię:
  - Nie widzisz że jestem zajęty? Innym razem. Zrób to drugie.
  @TL_Eviana. patrzy mi w oczy i mówi:
  - Liczyłam na to pierwsze...
  Natychmiast przerywam jej i mówię:
  - Ale ponieważ Ci za to płace to będziesz robić dokładnie to, co Ci mówię.
  Przez chwilę @TL_Eviana. tylko stoi i się na mnie patrzy. Motyle w brzuchu i mrowienie w dolnych częściach ciała doprowadzają mnie do szaleństwa. Jestem pełen żądzy i niecierpliwości, więc nie czekam na @TL_Eviana. aż skończy się we mnie wpatrywać tylko zdecydowanie łapię ją za włosy i ciągnę ją między moje nogi. @TL_Eviana. szybko pada na kolana i zaczyna robić dokładnie to, co wie że chce aby mi robiła: zaczyna jeździć rękami najpierw po udach, potem brzuchu, aż w końcu dociera do wnętrza ud.
  W tym momencie nie jestem już w stanie kontrolować gry i zaczynam całkiem oddawać się przyjemności. To co że mnie zestrzelą? Są rzeczy, takie jak ta która zaczyna dziać się właśnie teraz, które są tego warte, a ja nie mam cierpliwości teraz lecieć do bazy i wylogowywać się.

  @TL_Eviana. to nie dziewica która nie ma pojęcia co robi i której dotyk i pasje da się zignorować. @TL_Eviana. to całkiem niezła sucz która bardzo dobrze zna się na tym co robi i przez następne 10 minut czuje się jak w niebie z seksownym aniołem który się mną bardzo dobrze zajmuje.

  @TL_Eviana. i jej usługi sprawiają, że prawie straciłem przytomność. Dobrze że ściany są dźwiękoszczelne bo by jeszcze ktoś wezwał po mnie karetkę. Ostatecznie sesja dobiegła końca, ale ja nie mogłem się ruszyć jeszcze przez długi czas po jej kulminacji. Wszystkie moje siły witalne zostały ze mnie wyssane. Nawet oddychanie wydaje się sporym wysiłkiem.
  W pewnym momencie @TL_Eviana. rzuca pytanie:
  - Chcesz, abym zrobiła to jeszcze raz?
  Nie dostała ode mnie żadnej odpowiedzi. Mimo wielu prób, mówienie nie było czynnością na którą miałem wystarczająco dużo siły. Buczenie i niezrozumiałe odgłosy były jedynym, co udało mi się z siebie wydać.
  @TL_Eviana. odparła:
  - Jak będziesz mnie jeszcze potrzebować to mnie zawołasz.
  @TL_Eviana. wstała i złapała mnie za ramiona, a następnie za głowę którą przyciągnęła i przytuliła do swoich piersi. Puściła mnie i miała już sobie iść, ale mój penis przyciągnął jej uwagę i jeszcze przez pare chwil się na niego patrzała. Po chwili wskoczyła między moje uda, uklęknęła, i jeszcze kilka razy pocałowała mojego penisa i jądra. Następnie popatrzała się na mnie i moje ledwo otwarte oczy i uśmiechnęła się.
  @TL_Eviana. wstała i wyszła z pokoju. Ale wiedziałem że zaraz jak tylko odzyskam siłę do mówienia, zawołam ją spowrotem i oddam się tej przyjemności jeszcze raz.

  W międzyczasie miałem plan posiedzieć w swoim krześle i odpocząć. Krześle, w którym latam w kosmosie i gram w DO...

  Właśnie wtedy dotarło do mnie...

  ...że zostałem zestrzelony!
   
  Ostatnie edytowanie: 7 sierpnia 2022

Poleć tę stronę