1000 sposobów na śmierć w DarkOrbit

Temat na forum 'Kącik mówców' rozpoczęty przez użytkownika MOD_M4, 1 października 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. kris0211.

    kris0211. User

    121. Branie lekcji tańca od Uber Sibelonitów
     
    kuzakpro i DevilEiców lubią to.
  2. 122. próba przepicia uber piratów
     
  3. Ghost_User

    Ghost_User User

    Nie jestem pewny jak tu zginąć...

    123. Zjedzenie zatrutego hamburgera kupionego u Devolarium.
     
    kuzakpro i DevilEiców lubią to.
  4. gigamen

    gigamen User

    Jak byś się tyle kręcił to byś dostał zawrotów głowy i się o coś rozbił...

    124. Znalezienie się na trasie lotu pocisku balistycznego
     
  5. ViperΔ

    ViperΔ User

    125. Próba połamania kryształów UDK na sprzedaż
     
    Ghost_User lubi to.
  6. Ghost_User

    Ghost_User User

    126. Znalezienie się za blisko pulsara podczas próby zbierania surowców.

    Teraz rozumiem. Ciągle czytałem uber sibelonów :confused:

    @CADD co z tym pamiętnikiem?
     
    Ostatnie edytowanie: 28 października 2017
    kuzakpro, DevilEiców oraz gigamen lubią to.
  7. ViperΔ

    ViperΔ User

    kuzakpro i DevilEiców lubią to.
  8. CADD

    CADD User

    129. Próba przejścia low samym kamikadze bez wiedzy ze nie można go tam używać.

    Korzystając z okazji chce się pochwalić ze dziś zdobylem ze skrzynki swój pierwszy profi design- diminisher podczas szukania lf-4 dziś jestem szczęśliwy :D:D:D

    @Ghost_User wyszły pewne komplikacje w realiach uniwersum, ponieważ nie przeczytałem opisów pod niektórymi statkami, a tam są informacje o czasie w jakim odbywa się gra. W związku z tym musze zmienić daty i uwzględnić niektóre z tych wydarzeń(np. pierwsza wojna sibelońska z któregoś roku), a obecnie jestem tu mało aktywny bo mam okazję do grania zamiast tylko siedzenia na forum. W poniedziałek prawdopodobnie wypuszcze prolog i dzień pierwszy. W temacie który powstanie opiszę dokładne zasady działania dziennika
     
    Ostatnie edytowanie: 28 października 2017
    kuzakpro i DevilEiców lubią to.
  9. ViperΔ

    ViperΔ User

    Zły numer sposobu
     
  10. CADD

    CADD User

    I teraz przez to nie zgadza się ilość sposobów w stosunku do ilości postów.

    Prawdziwe 129.
    Odposywanie dziewczynie na jej sms i utrata koncentracji na chwile przed wylotem wrogiej sfe z niewidki
     
    kuzakpro i DevilEiców lubią to.
  11. Ghost_User

    Ghost_User User

    @CADD muszę nadrobić, bo jeszcze nigdy nie otwierałem dużej ilości skrzynek i nie dostałem z nich niczego sensownego. A tu widzę że komuś leci Diminisher...

    @ViperΔ dzięki tobie znowu trzeba wyrównać posty...

    130. Bycie ubitym przez wrogą UFE za zepsucie czegoś na forum.
    131. Zbyt długie zastanawianie się nad treścią posta na forum i bycie ubitym przez Lordakię.
     
    gigamen lubi to.
  12. CADD

    CADD User

    Miałem cztery skrzynki przygotowane i akurat dziś uznałem ze może warto otworzyć jak jest event na lf4. Niecały tydzień temu złapałem tez z obsydianowej sandstorm pusata ale pusata nie mam więc wiadomo ze nieprzedatne. Teraz będę czekał aż zmontuje kolejne obsydianowe klucze by szukać lava diminishera jak juz wyjdzie. A teraz punkcik żeby się ilość postów zgadzala

    132. Zamontowanie we wnętrzu swojego luksusowego diminishera jeszcze bardziej luksusowego jacuzzi i kąpiel w nim poza strefą ochronną. Napewno nic nie zaatakuje:rolleyes:
     
    kuzakpro i DevilEiców lubią to.
  13. gigamen

    gigamen User

    Też tak najpierw przeczytałem, ale dzięki temu że zacytowałeś przeczytałem jeszcze raz, już bez błędu:D

    133. Bicie kubików na szalonych, w dodatku na wrogim x-6
     
  14. Ghost_User

    Ghost_User User

    Mam 1 obsydianowy klucz i deficyt Scrapu. Opłaca mi się otworzyć jedną skrzynię? Co można tam wygrać poza nano-częściami i designami?

    134. Otworzenie kabiny podczas walki z kryśką.
    Nie chciałbyś oberwać kryształem w twarz podczas pobytu w kosmosie bez skafandra.
     
    kuzakpro, DevilEiców oraz gigamen lubią to.
  15. gigamen

    gigamen User

    135. Siedzenie w statku bez hełmu podczas gdy kryształ Kristallona przecina nam szkło kabiny rozszczelniając ją
     
    Ghost_User lubi to.
  16. CADD

    CADD User

    Wszystko jest opisane w faq na temat gry- temat obsydianowe skrzynie. Obecnie jest miesiąc skórek do sentineli

    https://board-pl.darkorbit.com//threads/faq-skrzynie-obsydianowe.106528/

    I zaraz wymyślę Punkcik

    EDIT. 136. Wejście do klanu który ma wojny ze wszystkimi innymi. Śmierć prędzej czy później gwarantowana
     
    kuzakpro, DevilEiców oraz gigamen lubią to.
  17. Ghost_User

    Ghost_User User

    Nie mogę znaleźć nowego projektu obsydianowego micro-chipu a nagrody tak czy inaczej są OK nawet z jednej skrzyni, więc sobie otworzę.

    137. Zostanie zestrzelonym przez Boss Sibelona podczas otwierania niebieskiej skrzyni.
     
  18. CADD

    CADD User

    Projekt jest ciągle taki sam czyli :

    5 kryształów rozdzielenia (mam jeszcze 10 z kalendarza)
    20 aurusu (bardzo często leci i łatwo zbierać bo mocni gracze często go zostawiaja)
    I 20 albo 40 scrapu, nie pamiętam ale mam 1 xd. Najlepiej zbierać z uber mordonow i ubersaimonow

    138. Odkrycie ropy na jakiejś asteroidzie i interwencja pokojowa sił USA (zakladamy ze wciąż istnieje)
     
    kuzakpro, DevilEiców oraz gigamen lubią to.
  19. Ghost_User

    Ghost_User User

    Chodziło mi o to że nie mogę go znaleźć w Montowni. W jakiej jest kategorii (Statki i designy, Dodatki, SBK itd.)?
    Jak w kosmosie znalazła się ropa? :)

    139. Próba zasilania statku paliwem do P.E.T.a i wlanie go bezpośrednio do silnika...

    EDIT : Nie mogę znaleźć tej jednej obsydianowej skrzyni na żadnej mapie. Może kiedyś się uda.
     
    kuzakpro, DevilEiców oraz CADD lubią to.
  20. CADD

    CADD User

    Eh bo to jest jak skrzynie czerwone i niebieskie, pojawiają się na dwa dni i potem nie ma ich przez tydzień czy dwa. Tak samo projekt klucza jest dostępny tylko w tym czasie przez dwa dni. Kategoria dodatki.
    140. Nagła rewolucja w żołądku na środku mapy pvp, konieczność skorzystania z toalety i niewłączenie niewidki
     
    gigamen lubi to.