2 wyrzutnie hydra

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika ola....., 20 czerwca 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ola.....

    ola..... User

    Witam,

    Pytanko odnośnie statku citadel i założenia na niego 2 wyrzutnie hydra czy bonusy z wyrzutni skumulują się czy na citadel trzeba zakładać 2 różne wyrzutnie na jedną konfiguracje by uzyskać bonus z każdej wyrzutni. Z góry dziękuję za pomoc

    Pozdrawiam
    Ola
     
  2. Trzeba założyć dwie różne są na forum opisane wszystkie i w nawiasie jest że bonusy się nie kumulują

    "+30% HP i + 25% osłon (nie kumuluje się)"
     
  3. ola.....

    ola..... User

    Na czacie dziś pytałam i wszyscy mówili że się kumulują więc w końcu jak z tym jest ? może ktoś jeszcze się wypowie
     
  4. Jαηεк

    Jαηεк User

    Kumulują się i polecam robić po dwie z każdego rodzaju
     
  5. ola.....

    ola..... User

    dziękuję za pomoc
     
  6. xDILEITx

    xDILEITx User

    Witam. Wygrzebałem ten temat , ponieważ mam dokładnie takie samo pytanie jak założyciel/ka tematu , a nie chce zakładać nowego wątku.
    Zastanawiam sie nad złożeniem cytadeli plus gdyż uzbierało mi sie do niej pare ciekawych modułów i mam juz jedną wyrzutnie Hydra.
    Decydującym aspektem bedzie to czy bonusy które posiada ta wyrzutnia (+30% hp i 25% osłon) będą x2 ( +60% hp i 50% osłon) po założeniu dwóch tych wyrzutni na statek w jednej konfiguracji?
    Jednoznaczna odpowiedź do tej pory nie została udzielona; powyżej jeden z uzytkowników napisał że się kumulują inny że nie.
    Myslę że ta informacja podana na forum w nawiasie :"nie kumuluje się" dotyczy raczej zwiększania się bonusów podczas ulepszania
    a nie łączenia ze sobą bonusów z dwóch wyrzutni.
    Tak czy inaczej prosiłbym o ostateczną , rzetelną i wyczerpującą odpowiedz w tym temacie.
    Najlepiej niech wypowie sie ktoś z Teamu , mysle ze to bedzie najbardziej wiarygodna informacja.
    Pozdrawiam.
     
  7. D.A.R.E.K

    D.A.R.E.K User

    Potwierdzam:
    "bonusy które posiada ta wyrzutnia (+30% hp i 25% osłon) będą x2 (60% hp i 50% osłon) po założeniu dwóch tych wyrzutni na statek w jednej konfiguracji"
    dodatkowo możesz sobie każdą z nich podkręcić max ulepszeniem 20% bicia w montowni.
    u mnie tak jest :)