_Matroz

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika BA_Matroz, 22 czerwca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Uuuuu Pan inżynier, to już nie pogadasz xD

    Oddzielna kategoria dla emerytowanych członków ekipy :D
     
  2. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Next!, w związku z tym, że znowu wracasz po blokadzie konta na forum i znowu obrażasz ludzi, otrzymujesz tym razem blokadę na pół roku.
     
  3. MATROZ_PL

    MATROZ_PL User

    Dopiero się rozkręcam z tytułami :D

    Haha w sumie by się przydała bo już ani członek ekipy ani gracz :p


    Jak mnie wyrzucali drzwiami to wracałem oknem ;D


    Dzień dobry Pani władzo :cool:
     
  4. CM_Zero

    CM_Zero Forum Moderator Team Darkorbit

    Matrozik nam gdzieś zaginął :D
     
  5. izi932

    izi932 User

    Mala strata akurat
     
  6. CM_Zero

    CM_Zero Forum Moderator Team Darkorbit

    Nie no nie przesadzajmy :p
     
  7. izi932

    izi932 User

    Mała to i tak jeszcze przesadzilem.
     
  8. MATROZ_PL

    MATROZ_PL User

    Nigdzie nie zaginąłem, tylko nie chce mi się tu wchodzić częściej niż raz na jakiś czas ;)
    Twoja opinia jest dla mnie istotna. Tak bardzo istotna, że możesz się nie pojawiać w moim temacie. Bo najwięcej z tego co przez lata administrowania w tej grze zauważyłem to mają Ci którzy mają mniej niż 16 lat, łamią regulaminy i rzucają się że ktoś za to wyciągnął konsekwencje, albo mają zawyżone ego ale to tylko w grze, bo gdy wychodzą z domu to... To już sobie dopowiedz i żegnam ;)
     
  9. izi932

    izi932 User

    Jest tak jak piszesz. A 16 lat to chciałbym mieć. Nie musiał bym pracować , siedział bym sobie i pykal w giereczki. A co do twojego administrowania. To sam wiesz jak to wyglądało. Ingerowanie w to czy ktoś na mapie bonusowej jest bądź go nie ma, niezniszczalnosc na mapie bonusowej, teleportowanie graczy itp. Sam wiesz jak to było. A piszesz tu o łamaniu regulaminu
     
  10. MATROZ_PL

    MATROZ_PL User

    To, że ktoś wykorzystywał błąd gry a ja legalnie wykonywałem swoje obowiązki nazywasz ingerowaniem? Jeśli tak to spoko ;) to, że walczyłem ile się da o usuwanie bugów, botów i często wykonywałem więcej pracy niż powinienem. Nikt mi za to nie płacił, lubiłem tą grę i zawsze działałem na jej korzyść, nie na swoją bo po zostaniu BA ilość czasu na grę sama mi się ograniczyła do minimum, zdarzały się również przypadki że ktoś mi groził śmiercią itp. i to nie na czacie gry. Ale dopóki widziałem że to co robiłem miało jakiś sens to próbowałem. Dużo też nie zależało ode mnie bo byłem tylko "BA" a jest jeszcze TL i ludzie w centrali którzy są głównie decyzyjni a nie podrzędny BA których jest multum w całym DarkOrbit na różnych serwerach. Ale zawsze najłatwiej oceniać coś tylko z jednej strony medalu. Jedni mnie lubili, drudzy wręcz nienawidzili ale osobiście przez te lata w ekipie nie mam sobie nic do zarzucenia.

    Pozdrawiam
     
  11. izi932

    izi932 User

    Nie chodzi mi o wyrzucanie pewnego klanu z bonusowej. Chodzi mi o to jak robiłeś że nasze konta nie dostawaly obrażeń, teleportacje w różne części mapy albo z mapy na mapę. Wiem ze się do tego nie przyznasz . Ale tak było. Pozdrawia Cię twój pogromca MRÓWKA COX
     
  12. MATROZ_PL

    MATROZ_PL User

    A czy w tej bajce były smoki? Hahaha. Teraz przynajmniej wiem z kim pisze, jeden z największych jak nie największy bajkopisarz w DO. Więc szkoda było nawet moich wypowiedzi bo Tobie i tak nie przegada nigdy
     
  13. izi932

    izi932 User

    A co taka masz słabą pamięć? Już nie pamiętasz jak pokazywaliscie co możecie będąc adminami? Siedzieliscie u nas na ts itp.
     
  14. MATROZ_PL

    MATROZ_PL User

    Owszem siedzieliśmy na ts, to nic zakazanego ;)
     
  15. Strach się bać :D
    No coraz mniej giercowania jeśli wgl jakieś.
    O tak :D
     
  16. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Diabolina, wszelkie zastrzeżenia nalezy kierować do pomocy technicznej wraz z dowodami, a nie na forum. Tym razem ostrzegam, a post zostaje usunięty.
     
  17. na jakiej podstawie zostal usunienty MATROZ_PL nie jest czlonkiem ekipy
     
  18. MATROZ_PL

    MATROZ_PL User

    Nie ma się czego bać, a tym bardziej nie ma co grać XD

    Na podstawie regulaminu XD
     
  19. Jest prawo wolnosci i slowa co gwarantuje konstytucja
     
    -dshh14- lubi to.
  20. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    jazon, przestań mi spamować z multikont, po banie...