_Miking_1[RU]

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika _Miking_1[RU], 3 lutego 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Witam!!!
    Imię: Mikołaj
    Wiek: Kto mnie zna ten wie.
    Nick: _Miking_1[RU]
    Firma: EIC
    Serwer: GE1
    Klan: [RSE] Resident Evil PL
    Statek: Wszystkie hehe
    Lvl: 21
    Gram w DarkOrbit od 2007r.
    Interesuje się: piłką nożną (kibicowanie), pisaniem wierszy, robieniem filmików na yt. i denerwowaniem ludzi na czacie.
     
    Ostatnie edytowanie: 6 lipca 2017
  2. -Razor72-

    -Razor72- User

    No to Ja będę pierwszy.
    WITAJ MIKOŁAJ
     
    _Miking_1[RU] lubi to.
  3. Witam na forum i zapraszam do przeczytania regulaminu:p

    Pozdrawiam
    SMOD_Myśliciel
     
    _Miking_1[RU] lubi to.
  4. Witam.


    Chyba jako jedyny z klanu i w ogóle ludzi grających na GE założyłeś wątek o sobie. ;)





    Znam lepsze lektury. Ta nie jest warta polecenia. :p
     
    Ostatnie edytowanie: 12 lutego 2015
    -Razor72- i _Miking_1[RU] lubią to.
  5. jestem ha!czwarty podniecam się tym hehe
     
    _Miking_1[RU] lubi to.
  6. Witaj! Mikołaj, klan Polish Red Devils a w nicku [RU] hihihi :p
    hehehehe :D Dobreee :D
     
  7. Kolega Pochodzi z Rosji jakbyś chciał wiedzieć ;) Nie tylko na Global Europa grają Polacy xD
     
    _Miking_1[RU] lubi to.
  8. Na GE sami Polacy grają, więc pytanie jak najbardziej słuszne jak on tu miejsce znalazł... o_O:rolleyes:
     
    _Miking_1[RU] lubi to.
  9. Na globalu sami Polacy??? Pierwsze słyszę.
     
  10. Pochodzi z Rosji ale Polak, tak? Z resztą nieważne. Po polsku pisać potrafi :D
     
    Ostatnie edytowanie: 13 lutego 2015


  11. Masz na myśli to, że pod względem polskiej gramatyki radzi sobie na tyle dobrze, iż trudno uwierzyć że jest Polakiem z Rosji ?



    P.S. Nieważne, a nie "nie ważne". ;)
     
  12. Nieważne* :)

    Nie nie nie :) Nie o to :p Raczej o to, że nick z dopiskiem RU (przynajmniej na serwerach PL) nie jest mile widziany. Dlaczego to już chyba wiadome :)
     


  13. :)


    To tylko gra, i uprzedzenia nie powinny mieć do niej wstępu moim zdaniem. ;)
     
    _Miking_1[RU] lubi to.
  14. Tak samo jak "ruskie programy" :) A co do uprzedzeń to racja, bo mało kto wie ale na PL2 gra dwóch gości z Rosji, którzy przestali się odzywać na czacie i siedzą na swoim TS, ponieważ mili gracze im dokuczali i zaczęli obwiniać o Putina. Bez przesadyzmu...
     
    _Miking_1[RU] lubi to.
  15. Jeżeli chodzi o boty to niczego nie używam. Wole grać uczciwie.
     
  16. Co tam, jak tam ?
     
  17. U mnie wszystko ok. Ostatnio kupiłem sobie bezprzewodowy głośnik i zapuszczam muze na ulicy hehe.
     
  18. A co na to Pan/Pani władza ? :rolleyes:
     
  19. No póki co nic mi nie powiedzieli ale to kwestia czasu.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.