_Miking_1[RU]

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika _Miking_1[RU], 3 lutego 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Polaków nie bijemy chyba że pierwsi zaczną.
     
  2. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest

    Ja strzelam do wszystkiego co czerwone :D
     
    _Miking_1[RU] lubi to.
  3. Nie bądz taki agresywny. Trzeba się wyluzować.
     
  4. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest

    Jestem wyluzowany :) Rankingi robię :D Rangę również :D
     
    _Miking_1[RU] lubi to.
  5. Jak ostatnio ranking widziałem to miałeś 1 m-ce. A ranga się przyda jak najbardziej.
     
  6. Ranga i ranking się nie liczy tylko technika ;)
     
  7. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest

    Ja chyba mam technikę skoro proszą mnie o solówkę, a przylatuja w 4 tak jak dzisiaj :D
     
    _Miking_1[RU] lubi to.
  8. Przylatują w 4, 1 do walki i 3 obserwatorów.
     
  9. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest

    Tym razem w 4 strzelali :)
     


  10. Niech ja Cię tylko spotkam, to Ci nic nie pomoże. :p:D
     
  11. To nagrajcie filmik chętnie zobaczę.
     
  12. Już jeden był nagrany, ale Żbikowi z dyskiem coś się stało i przepadł. :p
     
  13. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest

    Zobaczymy ;)

    Z Conanem nie da rady, bo on ucieka po całej mapie i się repie ;) Boi się paść pierwszy :D
     


  14. Opisz lepiej jak wyglądało to dokładnie pod względem wyposażenia, konfiguracji i jakich statków oraz dodatków kto używał, bo tak jak to teraz przedstawiasz, nie oddaje w pełni prawdy.

    I w zasadzie nie masz się z czego cieszyć, bo z tym czego używałem (a raczej czego nie używałem) i miałem na statku zostałeś na takiej żyletce, że gdyby mój P.E.T. miał lasery to prawdopodobnie padlibyśmy w tym samym czasie.


    Fakt, że to jak wyglądał pojedynek było komiczne, ale podyktowane to było nieprzygotowaniem do walki z mojej strony, o czym informowałem.
    Ty jednakże chcesz przedstawić siebie w taki sposób (moim kosztem), abyś wyglądał na PRO.
     
    Ostatnie edytowanie: 26 sierpnia 2017
    _Miking_1[RU] lubi to.
  15. To zróbcie jedną a porządną solówkę. Każdy niech się przygotuje i się okaże kto umie się lepiej bić.
     
  16. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest


    Ale ja mówiełem byś się przygotował :)

    No nie mam . Nie cieszą mnie takie walki bez przygotowania, bo to walką nie można nazwać :)

    Nawet bardzo komicznie. Mam to gdzieś na dysku nagrane nawet. Dlatego musisz się przygotować ;) Konfy, statek i inne bajery ;) Jestem chętny na powtórkę tylko musisz dać znać kiedy mam seprom wysłać :)
     
  17. To kiedy ta ustawka?
     
  18. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest

    Conan skupiony jak na razie na misjach na piratach :D
     


  19. Jak się kibice zbiorą. ;)





    Zgadza się. Dlatego w tym roku raczej nie dam rady. :oops:

    (Chyba że pomożecie. :D)
     
    _Miking_1[RU] lubi to.
  20. Z pomocą w misjach się pomyśli.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.