Ogłoszenie Adobe Flash - Potwierdzone na 100% i blisko dni do zakończenia wsparcia!

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika gdfhdf64654, 26 listopada 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Witam, to ja i chciałem tu już ostatni raz bo więcej już nie będę wyjaśniać w tej sprawie! Jak wy wiecie Adobe Flash kończy się w 31 grudnia 2020 roku. Ja po prostu chciałem innej gry pograć (nie podaje nazwy gry) ale wchodząc automatycznie wyskakuje komunikat o Adobe Flash! Na Facebook'u wszystkie gry znikną, też inne strony internetowe gry znikną. Teraz trzeba zrobić za pomocą programu HTML5. !

    Nie tylko Dark Orbit ale całkowity Adobe Flash zniknie niezależne jakie są gry pochodzących z Adobe Flash, wystarczy poszukać informację od firmy Microsoft lub Wikipedie ale na angielski bo na biężąco tam piszą. Niestety Dark Orbit nie jest już w stanie utrzymać jeśli zniknie Adobe Flash! Jak BP nie zrobi do końca grudnia Unity - nie ma szans już przepadła ! Zamkną serwery w styczniu zaledwie po sylwestrze mniej więcej to 2 stycznia 2020r. R.I.P Dark Orbit 2006 - 2021 !

    Tutaj wrzucę fotkę z screeny, żeby nie było coś tam...! Administrator wiem nie dozwolone innej gry ale musiałem tu wrzucić ponieważ aby każdy to widział! Bo to prawda coraz bliżej!

    OBRAZEK NR. 1
    [​IMG]

    OBRAZEK NR. 2
    *USUNIĘTO Z POWODU NARUSZENIA REGULAMINU*

    OBRAZEK NR. 3
    *USUNIĘTO Z POWODU NARUSZENIA REGULAMINU*

    Tyle chciałem powiedzieć, jeśli macie pytania lub kontynuować proszę piszcie tu! Administrator i Moderator prosimy o nie zamknięcie tego tematu bo to dla nas ważne aby podyskutować! Jeśli Autor zgłosi do zamknięcia to napisze tu Post lub Report. Dziękuje ! :(
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 27 listopada 2020
  2. milicja1

    milicja1 User

  3. CM_Zero

    CM_Zero Forum Moderator Team Darkorbit

    Drogi graczu,

    Proszę nie wprowadzać innych w błąd. Zakończenie "ery flasha" nie oznacza upadku wszystkiego. Polecam zapoznać się z innymi źródłami, zamiast wikipedii. Koniec flasha oznacza koniec gier we
    FLASHU. Inne gry napisane w silnikach typu unity, unreal engine, itp. dalej będą normalnie działały.

    Kolejną kwestią jest to, że nasza gra posiada już własnego clienta, który będzie działał nawet po upadku flasha. Więcej w linku podanym powyżej.

    Dodatkowo zmuszony jestem usunąć screena, na którym widnieje gra innego producenta niż bigpoint.
    Z uwagi na to, że wątek może wprowadzić wiele nieporozumień przez niedokładny "research" autora - zamykam.

    Z poważaniem,
    MOD_ZERO

    PS Następnym razem polecam użyć skrótu klawiszowego windows + shift + s / narzędzia do wycinania systemu windows / programu paint(do odpowiedniego przycięcia screenów).
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.