Pomoc techniczna Adobe

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika DeeJayGlen, 5 stycznia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. DeeJayGlen

    DeeJayGlen User

    Witam,

    W związku iż niedawno wyciekły do internetu informacje o zakończeniu wsparcia Adobe Flash..

    "Od dzisiaj ta informacja jest już oficjalna. W oficjalnym komunikacie firmy Adobe możemy przeczytać, że planuje ona zakończyć jakiekolwiek wsparcie dla tej technologii do końca 2020 r. Do tego czasu nadal ukazywać się będą aktualizacje związane z bezpieczeństwem Flasha i nowe funkcje, jednak los tej technologii wydaje się być przesądzony."

    Jako gracz który ma zamiar grać i poświęcać czas grze chciał bym znac dalsze poczynania Załogi "DO" i na pewno nie tylko Ja jestem tego Ciekaw. I tu nasuwają się pytania

    Czy planujecie zmiane silnika?
    Jak Gracze to odczują?
    Czy będzie bieżący backup serwera?
    Co z Wymogami i Kompatybilnością?
    I czy da to Nowe życie serwerowi i nowe możliwości rozwoju gry?



    Z góry dziekuje za Odpowiedz.
    Pozdrawiam DeeJayGlen
     
  2. KacproproK

    KacproproK User

    Ok ziomuś Windows XP dawno temu przestali aktualizować a mogę się założyć że w połowie szkół w Polsce jest on dalej używany.
    Mogę się założyć że z Flashem będzie tak samo.
     
  3. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.