Akcja charytatywna!

Temat na forum 'Akcje specjalne/konkursy' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 11 września 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. BA_THOR

  BA_THOR Guest

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  W tych trudnych dla wielu ludzi czasach firma Bigpoint będąc korporacją zatrudniającą wiele osób z różnych stron świata pragnie wspomóc tych, którzy znaleźli się w potrzebie.

  Obecnie jedna kwestia stała się bardzo widoczna i zasługuje na to by nie zostać zignorowaną.


  Według raportu UNHCR około 59 mln ludzi na świecie jest obecnie zagrożonych przymusowym wysiedleniem ze względu na toczące się konflikty zbrojne, czystki etniczne, czy też w wyniku innych aktów przemocy bądź łamania praw człowieka. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ


  By wspomóc organizacje, które pomagają uchodźcom z różnych państw ekipa Darkorbit przygotowała specjalne designy do dronów, które będą możliwe do zakupienia w dziale płatności. Cały dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany organizacjom charytatywnym.

  Designy te nie będą dawały, ani też odejmowały jakichkolwiek parametrów Waszych statków, czy dronów. Będą one działały zarówno w 2D jak i 3D. Istnieje możliwość zakupu pojedynczego designu jak i całego kompletu. Ich nazwa to "Beacon".

  Akcja ruszy 15 września [wtorek] o godzinie 12:00 [czasu lokalnego] i potrwa aż do 00:00 30 września.


  Pozdrawiamy
  Wasza ekipa Darkorbit
   
  SOL_BADGUY i kris0211. lubią to.
 2. BA_THOR

  BA_THOR Guest

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  Nasza akcja charytatywna w DarkOrbit właśnie dobiegła końca – udało się zebrać sumę 38 200 EUR. Firma Bigpoint postanowiła ją podwoić i przekazać Wysokiemu Komisarzowi Narodów Zjednoczonych do spraw Uchodźców (UNHCR) kwotę w wysokości 76 400 EUR na
  pomoc uchodźcom.

  UNHCR prowadzi działania mające na celu ochronę i zapewnienie pomocy poszkodowanym wskutek mającego aktualnie miejsce tzw. kryzysu migracyjnego w rejonie Morza Śródziemnego.

  „Gry nie są oderwane od rzeczywistego świata. Nasi gracze, a także nasza firma, jesteśmy świadomi trudnej sytuacji, w jakiej znajdują się uchodźcy”
  mówi Shawn Lord, starszy producent DarkOrbit. „Cieszymy się, że nasza darowizna pomoże UNHCR w ratowaniu życia i ochronie rodzin, które musiały opuścić swoje domy.

  „Wzrastająca liczba osób zmuszonych do przesiedlenia to jedno z najważniejszych wyzwań, z jakimi muszą zmierzyć się społeczeństwa zachodnie. Jako europejska firma z siedzibą w Niemczech, czuliśmy wraz z naszymi pracownikami, że Bigpoint ma moralny obowiązek
  wykorzystania swoich możliwości i środków, aby pomóc uchodźcom”
  – mówi Khaled Helioui, dyrektor generalny Bigpoint. „Jestem niezmiernie dumny ze ogromnego zainteresowania, jakie akcja wzbudziła wśród naszych graczy i z możliwości współpracy z Biurem UNHCR. Co pokazał niezwykły zasięg działań społecznych w Niemczech, odpowiedzialność w zakresie pomagania innym nie spoczywa wyłącznie na instytucjach publicznych, ale włączyć muszą się również firmy prywatne. Mam nadzieję, że wiele innych podmiotów pójdzie w nasze ślady.”

  „Sprawa uchodźców jest kwestią globalną. Musimy wszyscy działać wspólnie! Dziękujemy firmie Bigpoint oraz graczom za solidarność z uciekinierami”
  – mówi Christine Andersen, zajmująca się kontaktem z przedstawicielami niemieckich firm w ramach współpracy z Biurem UNHCR.  Bardzo dziękujemy!
  Wasza ekipa DarkOrbit
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę