akcja specjalna „Łaska Perseusza”

Temat na forum 'FAQ dotychące akcji specjalnych (eventów)' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 31 sierpnia 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. TL_Eviana.

  TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

  FAQ – akcja specjalna „Łaska Perseusza”

  Informacje ogólne
  Niezwykły deszcz meteorytów, zwany Łaską Perseusza, to rzadkie zjawisko, które ponoć wydarza się losowo.
  Niektórzy uważają, że specjalne kosmiczne odłamki Łaski Perseusza podróżują między wymiarami i przemieszczają się w czasie.
  Ze względu na ich ulotną naturę i wyjątkowe kształty piloci z każdego zakątka galaktyki prześcigają się, aby odnaleźć nagrodę, zanim zniknie im z radarów.
  Zbieraj kosmiczne skrytki, rozrzucone po zwykłych mapach, aby zgarnąć ciekawe nagrody. Dodatkowo ukończ wrota Kappa, Zeta, Epsilon oraz Delta, by mieć szansę na zdobycie Perseuszowych kluczy do skrzyni. Możesz ich używać do otwierania błogosławieństw Perseusza (lepszych skrzynek), skrywających wartościowsze nagrody.

  Kosmiczne skrytki
  Kosmiczne skrytki pojawią się na mapach X1-X8 (nie pojawią się na mapach 4-X i 5-X), a w nich znajdzie się ciekawa zawartość. Aktywne od 1.09 (10:00 lokalnego czasu gwiezdnego) do 7.09 (23:59 lokalnego czasu gwiezdnego).
  Zawierają mnóstwo ciekawych nagród, takich jak uridium, rakiety i amunicja laserowa, jedn. dodatkowej energii, specjalna amunicja, miny, kupony na naprawę, rudy i wiele więcej.

  Błogosławieństwa Perseusza
  Nowe błogosławieństwa Perseusza pojawią się na mapach X1-X8 (nie pojawią się na mapach 4-X i 5-X), a w nich znajdą się jeszcze lepsze nagrody! Można je otworzyć jedynie za pomocą Perseuszowych kluczy do skrzyni.
  Nowe Perseuszowe klucze do skrzyni możesz zdobyć po ukończeniu następujących wrót międzygalaktycznych: Kappa, Zeta, Epsilon, Delta – w trakcie trwania akcji specjalnej otrzymasz po 2 Perseuszowe klucze do skrzyni za każde ukończone wrota.
  Perseuszowe klucze do skrzyni są również dostępne w naszej sekcji płatności w trakcie trwania akcji specjalnej.

  Nagrody
  Błogosławieństwa Perseusza dają nagrody z pewnym prawdopodobieństwem. Spośród nich możesz zdobyć:
  • Niestabilne moduły (DMG-XHD01, SHD-XHD01, SPC-XHD01, HP-XHD01, DMG-XV02, SHD-XV02, SPC-XV02, HP-XV02, DMG-ZPVE, SHD-ZPVE, SPC-ZPVE, HP-ZPVE)
  • Design drona Carbonite Enigma, design drona Carbonite Hammerclaw, design P.E.T.-a Carbonite Hammerclaw
  • Zasoby (seprom, polichrom, niestabilny fragment, moduł wydobywczy, zezwolenie, RWA, indoktrynol)
  • Wyposażenie (Hyperplasmoid LF-4, Magmadrill LF-4, Paritydrill LF-4, LF-P01, LF-PX01, SG3N-P01, SG3N-PX01)

  Wymiana handlowa VIP
  Wymiana handlowa VIP odbywająca się na podróżującym statku kosmicznym będzie otwarta tylko przez ograniczony czas! Handlarze z całej galaktyki oferują wartościowe przedmioty w zamian za rozmaite zasoby. Zostań VIP-em już dziś, kupując dowolny z poniższych pakietów.
  Od 1 do 7 września w naszej sekcji płatności dostępne będą specjalne pakiety płatności.
  Kupując jeden z takich pakietów, otrzymasz status VIP oraz dostęp do specjalnego okna „Wymiana handlowa VIP”, za pośrednictwem którego możesz dokonać wymiany zasobów na cenne przedmioty.
  Ważne: status VIP utrzymuje się tylko przez czas trwania wyprzedaży!

  Pakiety wyprzedaży VIP
  Pakiety płatności, dzięki którym „Wymiana handlowa VIP” pojawi się na twoim koncie, to:
  • Perseuszowy zestaw Dusklight
  • Wielki pakiet Perseuszowych kluczy do skrzyni
  • Olbrzymi pakiet Perseuszowych kluczy do skrzyni
  • Pakiet rzemieślnika Asmodeus M
  • Pakiet rzemieślnika Asmodeus L
  Wymiana handlowa
  Po osiągnięciu statusu VIP możesz wymieniać zasoby na cenne przedmioty. W trakcie trwania wyprzedaży zobaczysz małą ikonę „VIP” w kliencie gry, jeśli status VIP został odblokowany poprzez kupno jednego z wymienionych wyżej pakietów.
  Po kliknięciu tej ikony zobaczysz okno „Wymiana handlowa VIP” z przedmiotami, które możesz wymienić oraz ich kosztem.
  Gracze, którzy nie posiadają statusu VIP, mogą zobaczyć podgląd wymienianego przedmiotu, lecz do momentu odblokowania okno wymiany nie będzie aktywne.
  Przed wymianą zasobów upewnij się, że masz ich wystarczającą liczbę. Jeśli wymienisz uridium i opuścisz interfejs, nie kliknąwszy przycisku „Wymień” (ponieważ nie masz wystarczającej liczby innych zasobów), może się okazać, że koszt twojego uridium wyświetli się jako „pobrany”. Zasoby pojawią się ponownie, gdy opuścisz grę i jeszcze raz się zalogujesz. To tylko błąd wyświetlania – twoje zasoby nie przepadły.
   
  Gierek lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.