Opinie Akcja specjalna „Mutacja Prosperousa”

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 26 stycznia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Szczęśliwego chińskiego Nowego Roku Kosmiczni Piloci!

    [​IMG]

    Świętuj Chiński Nowy Rok, biorąc udział w evencie Mutacja Prosperousa. Wydarzenie zawiera nowe zadania, skrzynie z łupami i nową linii designów statku - Prosperous Ship Designs!
    Od czwartku 27 stycznia do środy 2 lutego w grze będzie dostępnych kilka nowych codziennych misji Prosperousa, nowych skrzyń z łupami, skrzyń z prezentami, zupełnie nowe fragmenty prosperousa i wiele innych. Nie zapomnij logować się codziennie, aby otrzymać nagrody Prosperousowego kalendarza!
    Wszystkie szczegóły dotyczące tego eventu znajdziecie w naszym FAQ: tutaj


    Wasza Ekipa DarkOrbit
     
  2. niby wszystko nowe a to najzwyklejszy przerobiony dzień prometeusza
     
  3. Cupak

    Cupak User

    a gdzie kod Bonusowy z okazji Chińskiego Nowego Roku o_Oo_Oo_Oo_O
     
    Michers lubi to.
  4. Przed południem z boxów eventowych sypał się koks do kociołka , a teraz już nie i czar prysł .
     
  5. Missing

    Missing User

    te wasze eventy nadaja sie jedynie do kosza bo nie dziala galaxy nawet haha wezcie sie wkoncu za naprawe tej gry albo ja usuncie bo nie potraficie zrobic eventu ktory ma normalnie funkcjonowac
     
  6. tu jest nie ważna ilość negatywnych opinii, tylko ważna jest kasa, czy byś napisał całą stronę negatywnych opinii czy pół strony negatywnych opinii to i tak nic to nie da, dla nich liczy sie tylko kasa nic więcej. To co jest do usunięcia to oni tego nie usuną bo oni patrzą już tylko na kase.

    ps: nie warto sie produkować na tą całą brygade pancerną
     
  7. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    warto zostawiać opinię, bo ją zbieramy i przesyłamy do centrali :)
     
  8. Elmozar

    Elmozar User

    A centrala umieszcza w zakładce spam :)

    Co do eventu - Przerobiony prometheus, okazja dla ludzi by przez kilka dni siedzieli 24h dziennie w alfie becie i gammie, bo i tak wyjdą jeszcze na tym na plus w uri, nie mówiąc o ammo
     
  9. Cannitiel

    Cannitiel User

    Moim zdaniem event na duży plus ;) Nawet jeśli ktoś nie chce się bawić we wrota abg to ze skrzynek bonusowych leci tyle energii, że jest w stanie sobie zebrać na kilka zet czy kapp dla rozwoju konta. Jeden z lepszych w ostatnim czasie. Ja jestem zadowolony :)
     
  10. to co jest wprowadzane bez sensownego to i tak wprowadzicie bez sensowny event mimo mając tyle negatywnych opinii od strony graczy to i tak wprowadzacie swoje śmieci w gierke i po co zostawiać negatywną opinię skoro dla was negatywna opinia sie nie liczy, tylko kasa i kasa sie liczy nic więcej.
     
  11. Missing

    Missing User

    a czy ta centrala nie ma czasem nazwy `KOSZ` bo dziwne że gracze którzy bugowali życia do eternala nie dostali banów?? mam na myśli tych którzy płacili bo ci którzy nie płacili to otrzymali bany owszem a ten event też się nadaje do wysłania do centrali zwanej `KOSZ` bo z boxów urke zmniejsza bo 2H zbierania a galaxy daje rzadziej
     
  12. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    to jest wątek o evencie i wracamy do tego tematu :)
     
  13. Stanleyek

    Stanleyek User

    Jak sprawdzić ile statków zmieniłem rakietą wiz-x ?
     
  14. tu chyba nie ma na ilość zmienionych statków, tylko jest ilość posiadanych rakiet wiz tylko
     
  15. Stanleyek

    Stanleyek User

    Zamień 200 graczy w Prosperous Citadel Plus, Prosperous Solace lub Prosperous Hammerclaw przy użyciu rakiet WIZ-X. jednak chyba trzeba zmienić statki
     
  16. *ice*.

    *ice*. User

    zdecydowanie ilość - osiągnięcia - akcje specjalne - Prosperous
     
    Ostatnie edytowanie: 30 stycznia 2022
  17. Stanleyek

    Stanleyek User

    Ice dzięki
     
  18. *zyguzygu*

    *zyguzygu* User

    Ktoś napisał iż w skrzynkach można tyle energii znaleźć że, starczy na kilka Zet, powodzenia życzę.
    Grałem po kilka godzin przez dwa dni, nazbierałem energii, plus swoje uri, a efekt? po dziesięciu kliknięciach, po 100 energii każde, wpadło kilkanaście części. Dzisiaj jeszcze gorzej.
    Fakt, zbieranie ich jest bardziej opłacalne niż normalnych, ale nie przesadzajcie z tymi korzyściami.
    Oraz nie wiem jak wam, ale mi wrót, nie zalicza do misji specjalnych.
    Pozdrawiam wszystkich.
     
  19. Cannitiel

    Cannitiel User

    To musisz mieć dużego pecha, bo ja z 3k energii złożyłem prawie 2 zetki. Poczekaj do końca eventu z wykorzystaniem reszty energii jeśli uważasz, że zmniejszyli drop, a teraz po prostu lataj i zbieraj ;)
     
  20. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    ile zbierales te 3k energi??? ja dzis zbierałem 1h skrzynki eventowe i 60 energi wpadło :p