Opinie Akcja specjalna „Mutacja Prosperousa”

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 26 stycznia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. RuskiPet

    RuskiPet User

    Jak masz z połowe Zety złożonej to dalej nie składaj 100 jak już 5 lepiej na tym wyjdziesz i klikaj multiplikatory
     
  2. *zyguzygu*

    *zyguzygu* User

    Na początku dużo łatwiej wpadały, teraz trudno znaleźć, a do tego jak pisał przedmówca lepiej poczekać, nie wiem po co kliknąłem znowu dwa razy po 100 i wpadło mi łącznie sześć części :/
     
  3. |Dżordż|

    |Dżordż| User

    Po kiego przy koncu kalendzarza dali mi 2 klucze do skrzynek jak zabrali z map skrzynki. No nieźle. Teraz mi wiszą jakieś 2 bezużyteczne klucze na liczniku i mnie trigerują
     
    Ostatnie edytowanie: 3 lutego 2022
  4. Raghveir

    Raghveir User

    Kalendarz ustawiony był tak że klucze dostawałeś w ostatni dzień eventu, pod warunkiem nie opuszczenia żadnego dnia.

    Będziesz musiał z tym żyć ;)
     
  5. |Dżordż|

    |Dżordż| User

    To jest kompletnie bezsensowny design kalendarza nagród. Przeoczenie którego game designer nie powinien się dopuścić. Dając szansę na opuszczenie kilku dni nie powinni dać bezużytecznej nagrody. To nie ma sensu. No ale cóż. Gra z dykty. A jednak gram xD
     
  6. Elmozar

    Elmozar User

    Pewnie za rok będzie kolejna edycja eventu jak z prometheusem, więc będziesz mieć już 2 dodatkowe klucze na jakieś nowe designy. O ile gra będzie jeszcze istniała rok czasu ;)