Akcja specjalna „Wiosenny sabotaż”

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika -Ezeq-, 4 kwietnia 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Tags:
  1. -Ezeq-

    -Ezeq- User

    Czesc,
    czy BP cos znowu pomieszał i wyłączył jajeczka o jeden dzień za wcześnie? Według FAQ, jajka powinna móc się zbierać do 04.04.2024 r. 23:59, a od 00:01 już ich nie ma. Jak piszę post jest godzina 2:52, a jajek już od prawie 3h nie ma na mapach.
    Ktoś powie o co tutaj chodzi?
     
    -dshh14- lubi to.
  2. uptempo4

    uptempo4 User

    Masz rację.
    Znowu im się coś powaliło, liczę że po restarcie wrócą bo nie wiem co oni odwalają
     
    -dshh14- lubi to.
  3. mamasara1

    mamasara1 User

    gdzie jajca,się pytam ?????? mam prawie 500 kluczy do wymiany-ehhh całe BP
     
  4. Też mam prawie 800, przestańcie ludzi robić w konia, gdybym wcześniej wiedział to bym pozbierał sobie wcześniej, nie dość że przez 3 dni w weekend praktycznie się nie dało grać i przepadły podwójne wrota, rabaty i podwajacze to jeszcze tak jawnie okłamujecie ludzi i ciężko nawet dać jakiekolwiek informacje czy to błąd czy jawnie nas okłamaliscie.