Sugestie Aktualizacja gry by Hydra

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika HYDRAPERFECT, 26 stycznia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Co myślisz?

 1. Ma to sens :)

  66,7%
 2. Nie ma to sensu :(

  33,3%
 1. Witam! Chciałbym zaprezentowac moje pomysły na aktualizacje gry. Zaznaczam odrazu że jest to bardzo duża aktualizacja obecnego interfejsu ale tego potrzebujemy. Ale do rzeczy:
  Czy nie wydaje się wam że gra jest poprostu nudna? Ciągłe robienie tego samego jest irytujące a wprowadzanie co jakiś czas nowego statku,lasera czy generatora to zdecydowanie za mało. Potrzebne jest gruntowna zmiana aby gra ciekawiła starych wyjadaczy jak i przyciągała nowych(tego drugiego zdecydowanie potrzeba). Ja np tęskie za czasami gdy w gre grało zdecydowanie więcej graczy. Wyloty czy wydarzenia inaczej wyglądały. Aż chciało sie grać...
  Czyli reasumując potrzeba dużych aktualizacji by gra stała się ciekawsza by przyciągnąc graczy do gry.
  1.Nowy stabilny klient gry.
  Moim zdaniem gra powinna zakończyc ere gry przeglądarkowej. Moja wizja przewiduje duże aktualizacje i bardzo duża poprawe oprawy graficznej. Firma BP powinna w to zainwestować bo w obecnych czasach gracz tego wymaga aby grać w gre w najwyższych standardach.
  2.Wpływ poziomu gracza na jego siłe
  Nasz level powinien mieć duże znaczenie odnośnie naszej siły. Powinniśmy co level dostawać coś, przez co z każdym następnym poziomem byli byśmy silniejsi. Np.wiekszy dmg czy liczba hp/osłon. Może jakieś umiejętności co ileś poziomów. Dodatkowo duża aktualizacja arsenału pozwoliła by na wprowadzenia ograniczen levelowych dostępnych przedmiotów ale o tym dalej.
  3.Aktualizacja arsenału
  Większy wybór laserów,generatorów ,statków co pozwoliło by na różnorodność ustawiania własnych konfiguracji czy to do większego bicia czy do dłuższej żywotnośći a może kompromis między tym a tym. Różnice powinny być znaczne tak aby jeden gracz mógł wybrać w grze jaki styl lubi . Jeden mógłby np blokować kompanom jakiegoś silnego npc mając dużą wytrzymałość podczas gdy inni zadawali by obrażenia. Dzięki temu można by do gry wprowadzić dużo nowych,silniejszych NPC. Gra stała by się ciekawsza.
  4.Aktualizacja map,NPC,wrót
  Liczba wszystkiego powinna być zwiększona tak aby gracze zależnie od swojego levelu i wyposażenia mieli możliwość szybkiego expienia czy zarabiania. Jest to potrzebne i to bardzo. Gra powinna dać nam możliwość tego abyśmy grająć w nią mieli możliwość w miare szybki rozwój. Nie płacąć za wyposażenie realnymi pieniędzmi.
  5.Możliwość handlowania z innymi graczami i dropienie przedmiotów z NPC
  W innych grach to działa to dlaczego tutaj miało by nie działać. Wystarczy dobrze to rozegrać.
  6.Statki premium, konto premium,wspomagacze PD
  I tutaj firma BP powinna oprzeć swoje zarobki. Nowy gracz też powinien mieć możliwość zapłacić by na starcie mieć łatwiej. Ale też powinno być to fair w stosunku do graczy którzy wolą nie płacić i sami zarobić w grze.
  7.Autopilot offline premium
  Możliwość expienia,zarabiania wyłączając komputer. Tak aby nie opłacało się używać do tego bota zresztą zalezy mi aby BP zlikwidował to zjawisko wprowadzając zabezpieczenia. Ten system pozwalał by na to żebyśmy nie mając czasu na gre mieli możliwość rozwoju konta. Oczywiście używając go nie latali byśmy normalnie po mapie tylko użycie wylogowywało nas.

  Post stworzony na poczekaniu wymaga dużego dopracowania. Opierałem się na graniu w DO i tym czego mi brakuje. Będe go aktualizował żeby bardziej naświetlić wam o co mi chodzi :)
   
  Ostatnie edytowanie: 26 stycznia 2020
 2. Lednox1

  Lednox1 User

  w 2 zamiast bonusu, poprostu jakieś nagrody za wbicie lvl :)
   
 3. Kolego zapomniałeś że początkujący gracz to sobie nie pogra i się zniechęci jak nie będzie miał ochrony jak ktoś z wysokim poziomem będzie dostawał jeszcze więcej to początkujący będą tylko robić za mięso armatnie
   
 4. Kolego Prorok dobrze że zauważyłeś. Zapomniałem o tym a miałem to na myśli. Też trzeba tą kwestię rozwiązać. Może tak że wprowadzić mapy na których nowi mogli by od pon do piątku grać bez przeszkód. Poprostu mapy były by non-pvp a gracze mogli by wspokoju expic/zarabiać. Ogólnie starać się zrobic tak aby walki przeniosły się na mapy bitewne. Wspomniany wzrost graczy napewno sprawił by że i tak gracze pvp mieli by co robić. Po za tym więcej eventów na mapach bitewnych na których można by spokojnie robić misje na graczy w tym dużo nowszych/ciekawszych. Dodatkowo wprowadzenie nowych bosów z których można by dropić elitarne wyposażenie, ale dużo cieższych , niemożliwych do pokonania w pojedynke sprawił by że silni gracze też mieli by co robić. I na tych mapach juz był by open pvp tak by klany walczyły ze sobą o możliwość bicia bosa. Ale też wprowadzić dużo map na których by tacy bosowie byli nie tylko 1. Wprowadzenie ograniczen ekwipunku pozwoliło by na to że nowy gracz nie mógł latać na najlepszych rzeczach więc ważny był lvl. Silni gracze mogli by zbierać z różnych NPC słabsze wyposażenie i sprzedawać słabszym graczą, w ten sposób zarabiać. W późniejszym czasie może nawet handel walutą gry, wiec silni gracze mogli by zarabiać grajac.

  Więc firma BP chce zarabiać kase na robieniu gry, ale my też chcemy cos z tego mieć za granie haha. Bo nie tylko oni tworzą tą gre,ale i gracze. Bez nich nie ma gry,bez nas też :). Razem tworzymy całość

  Edycja Eviana: Nie piszemy posta pod postem, aby dodać coś do swojej wypowiedzi, używamy funkcji edycji.
   
  Ostatnio edytowane przez moderatora: 29 stycznia 2020
 5. Pleciesz takie bzdury,że szkoda czasu na czytanie...DO to w założeniu gra PVP.Boty
   
 6. Pleciesz to ty bzdury. Jeżeli w twoim mniemaniu gra PVP wygląda na biciu słabszych graczy i byciu bezkarnym niż walka równego z równym to tylko o tobie świadczy. Sam jesteś bot.
   
 7. TL_Eviana.

  TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

  Panowie, kultura wypowiedzi, przypominam
   
 8. Mi nie musisz przypominać ja jestem kulturalny w przeciwieństwie to kolegi wyżej. To on tu wpadł i zaczął wyzywać. Nie lubie takich zachowań to tyle.
   

Poleć tę stronę