Sugestie Aktualizacja okienka misji

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika DiabloK2, 5 lipca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
 1. DiabloK2

  DiabloK2 User

  Witam.
  Mam nowy i ciekawy pomysł (nie wiem czy ktoś już o tym pisał, możliwe że gdzieś już temat istnieje) aby zwrócić uwagę na odświeżenie okienka z misjami w grze, zastosowanie nowych filtrów do szukania poszczególnych alienów, dodać coś takiego jak w montowni, różne rodzaje filtrów do szukania misji,alienów i filtrowania nagrody, może wydaje się to śmieszne ale dla nowych graczy i słabszych kont szukanie misji na alieny które można zrobić w pojedynke lub w grupie ma duże znaczenie, z pewnością ułatwiłoby to robienie misji w pojedynke i w grupie, nie zawsze jest jakiś znajmy dostępny albo znajdzie się grupe na ubery czy piraty a wiadomo że samemu jest trudniej w przypadku słabego konta bez LF-4 już nie wspomnę, a liczba misji które możemy sobie aktywować jest ograniczona :)

  Mam nadzieję że odświeżenie wyglądu i dodanie filtrów wyszukiwania do okienka misji będzie dobrym rozwiązaniem :)
   
 2. KacproproK

  KacproproK User

  lepsze by było jak dla mnie sortowanie: ludzie/alieny/r-zone/specjalne/bl ale ok
   
 3. no powiem ci szczerze że jest dosyć ciekawy pomysł ale i ułatwia słabszym graczom szukanie misji na alieny czy czego kolwiek i mniej czasu by to zajęło nie jest zły pomysł bo teraz jak są misje pomieszane z graczami chwile zajmuje za nim coś fajnego znajdziesz, mam na myśli sortowanie misji
   
 4. Ankalagon

  Ankalagon User

  Sortowanie misji spoko pomysł.
  Tylko jak oni mają to zrobić, jak na tym forum? Spróbuj wpisać hasło raz z małej raz z dużej literki i zobaczysz co ci wyjdzie :)
   
 5. Baladros

  Baladros User

  Przede wszystkim podstawą jest przesuwanie misji za pomocą scrolla w myszce. To jest rzecz, której nie ma z niewiadomego powodu. Przy obecnym stanie rzeczy krzyżyk na drogę graczom z wysokim DPI w myszce :)))))
   

Poleć tę stronę