Opinie Aktualizacja Statek Plus: Ulepsz swoje statki!

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 10 listopada 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Witajcie Kosmiczni Piloci!

    [​IMG]

    Aktualizacja Statek Plus jest tutaj! Najnowszy przełom w badaniach materiałowych umożliwił modernizację statków. Możesz teraz ulepszyć swoje statki Goliath, Liberator i Citadel do ich silniejszych wariantów Plus. Zbieraj Diametrions, materiał potrzebny do wykonania tych ulepszeń, z Galaktycznych Wrót, Wysyłki i Srebrnych Skrzynek z Łupami i udowodnij, że jesteś najbardziej nieustraszonym pilotem w galaktyce!
    Więcej informacji na temat tej aktualizacji można znaleźć w naszym FAQ: [LINK]
    Nowy surowiec Diametrion można zbierać w kilku miejscach w naszej grze, sprawdź zaktualizowane FAQ:
    Wrota: [LINK]
    Rozszerzenie wyprawa wrót: [LINK]
    Rozszerzenie mapy piratów: [LINK]

    Ogólne FAQ do nowej funkcji


    Wasza Ekipa Darkorbit
     
  2. *Baribal*

    *Baribal* User

    Wszystko ok ale ten 1 000 000 uri za ulepszenie to chyba lekka przesada
     
  3. Jak masz rabat i premke to 700000 uri
     
  4. *Baribal*

    *Baribal* User

    Nawet jeśli to 700 000 też uważam że przesada szczególnie przy Liberatorze
     
    -dshh14- lubi to.
  5. ytreu

    ytreu User

    Robie caly czas wrota i ani razu nie dostalem tego surowca . jedynie skrzynki na 5-4 20szt i wyprawy 5-7szt. Ile szansa wynosi w wrotach? 5%?
     
  6. Cupak

    Cupak User

    jak dla autopilotów to świetna aktualizacja, normalnie grający moga sobie popatrzeć na ulepszone goliatki :D
     
    jarcips lubi to.
  7. ytreu

    ytreu User

    Jak Wam idzie z tym nowym surowcem?
     
  8. Kumpel111

    Kumpel111 User

    1/13 z wrót.
    Zeta dała 70 sztuk
     
  9. trzymano przedmiot: Diametrion (147)
     
  10. warnery1

    warnery1 User

    ja z Epsa 72 szt, ogólnie zrobiłem 5 różnych wrót i tylko z tych wpadło
     
  11. ytreu

    ytreu User

    to ile macie juz tego nowego surowca?
     
  12. Disney

    Disney User

    zastanawia mnie jedna rzecz bo nie ukrywam że ten goliat wart jest zachodu...ale po jakim czasie jest planowane ,,znerfienie'' go tak jak inne statki jak np Tartarus bo za szybko latał więc go spowolnili i itd
     
  13. Zeus_33

    Zeus_33 User

    poczekaj jakis miesiac i cos zmienią
     
  14. Jak się ma ten Goliath+ z 18 laserami do Orcusa z modułem w pve? Dzięki za info ;)
     
  15. Elmozar

    Elmozar User

    3 lasery to jakieś 8/9% więcej DMG, orcus z badziewnego modułu 10% doda kolejne 10% więc już więcej, a moduł możesz mieć o wiele lepszy. Statek śmietnik.
     
  16. Ja np: mam tego Golca Plus i moduł 18% bicia 27% hp tak że najgorzej nie jest no i HEAT mu wzrasta tak jak ma pet
     
    Ostatnie edytowanie: 18 grudnia 2021
  17. majkiski13

    majkiski13 User

    ze golec plus ma heata i dmg rosnie?
     
  18. TAK:
    Umiejętność: Wzmocnienie HEAT
    Umiejętność bierna, która wzmacnia wszystkie zdolności P.E.T.-a 10 o 5%, a także podstawowe statystyki statku Goliath Plus o maks. 5%.
    • Efekt: przyrost każdej statystyki o 1% za każdy poziom HEAT. Dotyczy umiejętności P.E.T.-a 10 oraz statystyk statku Goliath Plus.
    • Od 1% do maks. 5%.
    • Przyrost statystyk wlicza się do ostatecznej sumy wszystkich wzmocnień/osłabień.
     
  19. Elmozar

    Elmozar User

    To i tak orcusy po podwojeniu mają po 40-50% HP czy DMG, więc wypadają o wiele lepiej
     
  20. Ale nie każdy, kto ma Orcusa, ma do niego tyle prędkości. Obecny styl gry opiera się na prędkości.
    Czekam z niecierpliwością kiedy zostanie wprowadzony Solace Plus, bodajże po evencie walentynkowym, najpóźniej na Mimesis Mutiny w Marcu.