Aktualizacje na forum

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika eryk282, 13 sierpnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
 1. eryk282

  eryk282 User

  Dlaczego wszelkie nowości czy to do eventów czy wprowadzane dodatki np odzyskiwacz H nie są od razu aktualizowane w odpowiednich zakładkach, wygląda jakby to były jakieś ściśle tajne przez poufne a wogóle to info zawsze jest gdzieś wciśnięte zakopane niczym jak to w umowach bankowych cienkim drukiem żeby podpisujący umowe nie dociekał i nie wnikał czy ktoś to ogarnia?
   
 2. Stanleyek

  Stanleyek User

  mam to samo wrażenie
   
 3. TL_Eviana.

  TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

  Co masz dokładnie zakopane? W danym dziale, ostatnie ogłoszenie jest na "wierzchu". Jak masz problem z odczytywanie forum, to należy na górnej belce wejść w "Nowe posty" i wyświetla się lista wszystkich ostatnich wątków/ogłoszeń i ustawione są one datami. Do tego polecam opcję "szukaj". Okienko po prawej stronie forum... wpisujesz słowo klucz i Ci wyszukuje wszystkie wątki z nim związane.
   

Poleć tę stronę