aktualna grafika jest do BANI

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika Fix[PL], 20 marca 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Fix[PL]

    Fix[PL] User

    witam serdecznie
    chcialbym poruszyc problem aktualnej grafiki
    miałem przerwe a aktualna grafika a grafika sprzed miesiaca jest do bani
    po pierwsze wielkosc statkow i alienow jest wieksza niz byla wczesniej
    po drugie kropki na mini mapie sa slabo widoczne sa poprostu za małe zeby wyhaczyc trzeba miec program do namierzania bo bez tego nie idzie
    oczywiscie wiadomo ze teraz ta gra rzadza programy i dlatego BP robi wszystko dla graczy ktorzy je uzywaja
    chcialbym aby byla mozliwosc przywrocenia poprzedniej grafiki poniewaz nie kazdemu podoba sie aktualny wyglad
     
  2. Aż się zalogowałem po x miesiącach przerwy i wiesz co? nic się nie zmieniło... XD
     
  3. doncik

    doncik User

    Dokładnie, nie zauważyłem zmian, może zmień ustawienia na swoim sprzęcie ?
     
  4. Fix[PL]

    Fix[PL] User

    po kilku dniach zdecydowałem się zalogować i zrobić sobie wylot
    i oczywisciepo 2 minutach na mapie stwierdziłem że więcej do tej gry nie ma sensu wracać ponieważ aktualna grafika jest tylko dla gracyz używających programy na 3D żeby namierzyc statek od dołu to ja niewiem bez autonamierzania nie da rady tego zrobić poniewać na mapęwejdą 3 statki i ty nei wiesz gdzie masz kliknąć naprawdę 1 statek zajmuje 1/3 ekranu nwm jak inni gracze ale ja w tej grze nie widze juz zadnych polepszen aby gralo sie lepiej
     
  5. *ice*.

    *ice*. User

    Na telefonie grasz ? Namierzam bez problemu i bez programu ;)