Aktywność

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika -[ERGO]-, 2 lipca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -[ERGO]-

    -[ERGO]- User

    To forum jest martwe. Aktywne są dwa tematy ze zwierzakami i dziećmi, oraz od czasu do czasu trzy inne. Dlaczego więc, gdy na tym martwym forum wywiązuje się merytoryczna dyskusja, nikogo nie obrażająca i hipotetyzująca daną kwestię, która nie odbieg a raczej jest całkowicie odnosząca się do tematu, nie łamiąca regulaminu, temat jest zamykany? Nie rozumiem, nie chcecie tej aktywności na forum? Chcecie utrzymać je martwe? Sensem forum jakiegokolwiek nie jest właśnie szeroko pojęta dyskusja? Prodigy, to pytanie do ciebie ;)
     
  2. Jeśli temat jest nie aktywny od jakiegoś czasu, zamykamy go.
     
  3. -[ERGO]-

    -[ERGO]- User

    Chodzi mi o temat "Mapa bonusowa", jak nie jest aktywny jak tylko dzisiaj napisaliśmy tam z 15 wiadomości
     
  4. Nie przypominam sobie żebym zamykał taki temat
     
  5. Ankalagon

    Ankalagon User

    Dokładnie, wywiązała się dyskusia co mni cieszy a temat nagle zamykany.
     
  6. Ankalagon

    Ankalagon User

  7. -[ERGO]-

    -[ERGO]- User

    Był zamknięty a ty byłeś jedynym moderatorem dostępnym (no chyba że to TL) dlatego posądziłem ciebie. Temat jest otwarty ale było zablokowane dodawanie odpowiedzi
     
  8. Możliwe że to ja lecz nie przypominam sobie. A ten temat można już zamknąć ?
     
  9. -[ERGO]-

    -[ERGO]- User

    Nie, po prostu chciałbym otrzymać odpowiedź od osoby która zamknęła temat, dlaczego tak się stało? Całe pytanie jest zawarte w pierwszej wiadomości
     
    MarioBro2020 lubi to.
  10. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Drodzy gracze,
    Po prostu przydarzył się błąd z naszej strony, który został szybko naprawiony. Za błąd przepraszamy. Temat zamykam, ponieważ nie jest on związany w żaden sposób z grą, a błąd został naprawiony.

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.