Aplikacja

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika Diabeł, 10 maja 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
 1. Diabeł

  Diabeł User

  Jest możliwość używania aplikacji na telefonie z Androidem ? Przy włączaniu gry na telefonie jest przycisk pobierz na android, ale nie działa. To jest błąd czy da się mieć aplikacje na telefon ?
   
 2. TL_Eviana.

  TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

  Nie, gramy przez klienta gry.
   
 3. BigZ_stg

  BigZ_stg User

  To jak pobrać klienta gry na android ? Bo ja też mam niestety z tym problemy.
   
 4. sokół54

  sokół54 User

  Nie wiem jakiej przeglądarki na androidzie używacie, ale poszukajcie na angielskich stronach frazy:
  "<PRZEGLĄDARKA> android custom user agent"
  Oczywiście w miejsce <PRZEGLĄDARKA> trzeba wpisać nazwę waszej przeglądarki. Jeżeli dla się ustawić własny (ang. custom) ciąg UserAgent (lub w skrócie UA), to wystarczy ustawić go na:

  Kod:
  BigpointClient/VERSION
  W miejsce pola VERSION trzeba wpisać aktualną wersję klienta gry (obecnie jest to 1.6.3), czyli przykładowy UA:
  Kod:
  BigpointClient/1.6.3
  Uwaga, wymuszanie własnego ciągu UserAgent należy do zestawu narzędzi dla programistów, więc wiele przeglądarek androidowych nie ma możliwości ustawiana własnego UA albo opcja ta jest możliwa tylko na komputerowych wersjach danych przeglądarek. Z tego co się orientuję Dolphin Browser oferował ustawienie własnego UA, ale głowy za to nie dam.

  Dla moderatorów: nazwa UserAgent jest nagłówkiem, w którym przeglądarka "przedstawia się" serwerowi i w języku polskim nie stosuje się polskiej wersji (przynajmniej na taką jeszcze nie natrafiłem), w związku z tym nie dokonuję tłumaczenia tejże nazwy, uznając ją za nazwę własną nieobjętą tłumaczeniem.

  Z poważaniem
  "Sokół" Marcin "Orzeł"
   

Poleć tę stronę