Areszt za podejrzenia

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika Cannitiel, 4 września 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Cannitiel

    Cannitiel User

    Siemka. Ostatnio spotkałem się z ciekawą sytuacją w grze. Zbierałem sobie bonus boxy na bitkach ok. 2-2,5h i zauważyłem, że coraz mniej leci energii i urki. Z racji, że miałem poskładaną zete to stwierdziłem, że sobie ją na spokojnie zrobię a potem wrócę do dalszego zbierania. Po ukończeniu przedostatniej fali wyrzuciło mnie z wrót i pojawiłem się w zamkniętej strefie z czarnymi i czerwonymi skrzynkami. Wyświetliło mi się, że zachowuje się podejrzanie i nie wyjdę ze strefy jeśli nie zbiorę wszystkich czarnych skrzynek. Czy jest to jakiś system antybotingowy? Nigdy się z czymś takim jeszcze nie spotkałem. Ciekawi mnie co stało by się kiedy zebrałbym wszystkie czerwone np. czy na takiej podstawie można dostać jakiegoś bana?
    Pozdrawiam.
     
  2. Borutka

    Borutka User

    Byc moze ze to jakiś system ale nie sądze .
    Ogolnie nie opłaca Ci się tak czy owak zbierać skrzynek bonusowych :)
     
  3. Tak jest to system antybotingowy - nieskuteczny :D jedynie ludzie ktorzy duzo grają są najbardziej statki, bo w srodku "bitki" mogą Ci sie pojawic i nie mozesz oddac nawet strzalu we wroga, a wrogie statki czy tez alieny mogą Ci zrobic szkody
     
  4. To jest smiechu warte. Wyskoczyło mi to na 5-2 i nie mogłem nawet udowodnić, że nie jesztem tym botem bo skrzynki ktore kazali mi zebrac były akurat w miejscu bazy gdzie nie da sie wleciec XD
     
    pawelniebudek3 lubi to.
  5. Laser_Jet

    Laser_Jet User

    To nie jest żaden system antybotingowy warty śmiechu. To nocna knajpa z pustymi puszkami i butelkami
     
  6. got_of_war

    got_of_war User

    swietny system bijąc uber siba mi sie odplił a sib mniw w tym czasie rozwlił bo ja go bić niemogłem a on mnie jak najbardziej.
    Powinni to usunąc bo szkodzi graczom co faktycznie grajo a nie botom
     
  7. Cupak

    Cupak User

    Jest na to rada nie zachowuj się podejrzanie :D
     
  8. got_of_war

    got_of_war User

    czyli jak po 2 latach przerwy wracam gram nornalnie kilka razy w ciagu godziny gry zabawa z tym jak to ma działac na boty to tak ze je pobierajo czy instalujo aby obeznie na to sie nie wkuzac jak w trakcie bicia alienów ktos go zabija bo trzeba zebrac iles tam czarnych lub czerwonych skrzynek . a jak już to niech dadzo jakoś ochrone na czas testu a i czasami sam test ścina gre ze cało aplikacje trzeba na nowo odpalic.
    Takie zabezpieczenia tylko zachecajo aby miec bota bo zwłaszcza jesli ktos na necie szuka jakiego poradnika czy infornacji na temat iwentu czy jak zrobic dane wrota albo jake sa fale bo obok tych infornacji jest po kilka stron zachecajacych i oferyjacych boty w celu szybkiego rowoju konta. Przez 3 dni gry bawie sie z tym anty botem zamias w grze ale plus że coraz ciekawsze to jest niż sama gra eheh.Z roku na rok coraz marniej z to gro porównujac jak było na poczatku.
     
    Ostatnie edytowanie: 13 grudnia 2021