Aster

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika Aster, 22 lutego 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Aster

    Aster User

    Witam wszystkich! Nadszedł już chyba czas, abym przedstawił tutaj moją skromną osobę. ;)

    Nick w grze: starmaster
    Serwer: PL2
    Firma: EIC
    Statek: Obecnie Diminisher, zbieram na Cyborga
    Poziom: 19
    Czas spędzony w grze: Ponad 450 godzin



    Gram w tą grę z DUŻYMI przerwami już od prawie 8 lat. Dorobiłem się dosyć sporo, aczkolwiek gdybym grał przez cały ten czas, byłbym niezłym koksem. ;)
    Dobra, to coś o sobie...

    Zainteresowania mam wszechstronne. Od polityki, przez medycynę i historię, po teorie spiskowe i religie. Uwielbiam wymyślać nowe pomysły na poprawę Dark Orbit, choć i tak BP ma to zapewne głęboko w poważaniu. Smutno jest patrzeć, jak żądza kasy schrzaniła tą grę. Szczególnie, gdy BP przejęli Chińczycy. Ale w sumie... Od zawsze wiadomo że Chińczycy lubią odwalać tandetę. :oops::mad: Czasem myślę, że to wszystko jest robione po to, aby ostatecznie zlikwidować grę i uciec z naszą kasą (kto płacił, ten płacił). Jednak nie uważam, aby byli aż tak głupi...

    Uwielbiam słuchać muzyki elektronicznej czy dubstepu, ale bardzo lubię także muzykę epicką czy melodyjny rock.

    Lubię w ludziach pozytywne ''zakręcenie'', inteligencję i poczucie humoru. Nienawidzę za to głupoty, prymitywizmu, chamstwa i co najważniejsze - FAŁSZU!

    Ogólnie rzecz biorąc - jestem dosyć ''stukniętą'' osobą, chociaż jak to mówią - wszyscy jesteśmy stuknięci, tylko nie wszyscy są zdiagnozowani! :D

    Obecnie stworzyłem wraz z @Ghost_User , @kris0211. i @gigamen projekt upragnionej przez graczy DO 3 gali, oraz projektujemy obecnie wrota fabularne.

    Miałbym prośbę. Jeśli ktoś mógłby przetłumaczyć go na niemiecki czy angielski to byłbym dozgonnie wdzięczny. Sam osobiście latałbym z tą osobą na 3 galę (gdyby oczywiście weszła ;) ).

    To tak w skrócie. No...

    Pozdrawiam ciepło! :)
     
    Ostatnie edytowanie: 27 października 2018
  2. gigamen

    gigamen User

    Witam na forum:D

    Zaraz się zlecą modki i będą pytać o numer buta:rolleyes::p

    Życzę cierpliwości do tych, co będą tu spamować (ja też będę:p):D
     
  3. Aster

    Aster User

    Bardzo proszę. Spamuj do woli. :D

    A numer buta mam 45/46. Czyli taki trochę Bigfoot. :D
     
  4. gigamen

    gigamen User

    Na razie nie ma z kim:oops:
     
  5. Ghost_User

    Ghost_User User

    Witam oficjalnie na forum!
    Jak będę miał czas spróbuję zebrać te informacje o 3. gali i może jeszcze coś dodać.
     
  6. Aster

    Aster User

    OK!
     
  7. MOD_M4

    MOD_M4 Guest

    Noo! Bo już miałem krzyczeć że zapomniał :p
     
  8. Heloł :D Już jestem :D
     
  9. Aster

    Aster User

    Witam lindziora! :)
     
  10. Co tam jak tam :D
     
  11. Aster

    Aster User

    Aaa, leci jakoś...
    Niedługo połączą serwery. Możemy się więc wkrótce gdzieś zetknąć. ;)
     
  12. No zobaczymy jak to się skończy :D Zrobimy sobie klan forumowe oszołomy czy coś w ten styl xD
     
  13. Aster

    Aster User

    Proponuję nazwę ''Klub Dyskusyjny Dark Orbit''. :D
     
  14. Polish Forum Spam Team PFST xD
     
  15. gigamen

    gigamen User

    NieOmylni SpAmowCZe:oops:
     
  16. Chyba wykryłem tajny zakodowany szyfr
    iemylni pmowe :eek:
     
    gigamen lubi to.
  17. gigamen

    gigamen User

    Nie ten rozmiar liter panie:p
     
  18. Ciiii
    wiem ale czekam aż się ktoś nabierze ;)
     
  19. Aster

    Aster User

    A może SPAMERSI? :)
     
  20. Nie wiem ale jestem otwarty na propozycję :D
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.